Linka OS 7122
Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n.
GW Train Regio a.s.
Jízdní řád a zastávky GW Train Regio a.s. OS 7122 vlak (Aktualizováno)
OS 7122 vlak ה má 11 stanic odjíždí z Bečov Nad Teplou a končí v Karlovy Vary Dolní N..
Přehled jízdního řádu OS 7122 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:39. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte OS 7122 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Karlovy Vary Dolní N. (11 zastávek)
Bečov Nad Teplou
Vodná
Krásný Jez
Krásný Jez Zastávka
Teplička
Kfely
Cihelny
Karlovy Vary-Březová
Doubí U Karlových Varů
Karlovy Vary-Aréna
Karlovy Vary Dolní N.
OS 7122 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 7122 vlak fungovat?
Služby na OS 7122 vlak začínají v 05:39 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává OS 7122 vlak fungovat?
Služby na OS 7122 vlak končí v 05:39 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí OS 7122 vlak?
Kdy přijde linka Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n. Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n. Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka OS 7122 vlak společnosti GW Train Regio a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba OS 7122 vlak na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde OS 7122 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 7122. vlak stanice.
OS 7122 vlak Jízdní řád
OS 7122 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:39
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:39 | Jediný odjezd |
út | 05:39 | Jediný odjezd |
st | 05:39 | Jediný odjezd |
čt | 05:39 | Jediný odjezd |
pá | 05:39 | Jediný odjezd |
so | 05:39 | Jediný odjezd |
ne | 05:39 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro GW Train Regio a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 7122 (od Bečov Nad Teplou), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 7122 v reálném čase. (Karlovy Vary Dolní N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o GW Train Regio a.s..
Jízdné za linku OS 7122 vlak
Ceny GW Train Regio a.s. OS 7122 (Karlovy Vary Dolní N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek GW Train Regio a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách GW Train Regio a.s..
OS 7122 (GW Train Regio a.s.)
První zastávka OS 7122 vlak cesty je Bečov Nad Teplou a poslední zastávka je Karlovy Vary Dolní N.. OS 7122 (Karlovy Vary Dolní N.) je v provozu během každý den.
Další informace: OS 7122 má 11 stanic a celková doba cesty je zhruba 29 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí GW Train Regio a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Karlovy Vary, a pomůže vám najít nejbližší OS 7122 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 7122 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 7122 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 7122 (Karlovy Vary Dolní N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 7122 vlak nebo živou aplikaci pro sledování GW Train Regio a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro GW Train Regio a.s. nebo plánovač výletů pro Vlak nebo Autobus a naplánujte si trasu kolem Karlovy Vary. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro GW Train Regio a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 7122, v Karlovy Vary
GW Train Regio a.s. linky v Karlovy Vary
- OS 7109 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 20828 - Karlovy Vary dolní n. – Klingenthal/ Jízdní řád
- OS 7115 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7104 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7101 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7110 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7123 - Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 7113 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7130 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7105 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7119 - Bečov nad Teplou – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7131 - Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 7114 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7107 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 20823 - Klingenthal – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7128 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7120 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 20818 - Karlovy Vary dolní n. – Klingenthal/ Jízdní řád
- OS 7124 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7106 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád