Linka S54
Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S54 vlak (Aktualizováno)
S54 vlak ה má 9 stanic odjíždí z Středokluky a končí v Praha-Dejvice.
Vyberte S54 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha-Dejvice (9 zastávek)
Středokluky
Dobrovíz
Dobrovíz-Amazon
Hostouň U Prahy
Jeneč Zast.
Hostivice
Praha-Ruzyně
Praha-Veleslavín
Praha-Dejvice
S54 Často kladené dotazy
V kolik začne S54 vlak fungovat?
Služby na S54 vlak začínají v 04:22 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává S54 vlak fungovat?
Služby na S54 vlak končí v 17:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí S54 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S54 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S54. vlak stanice.
S54 vlak Jízdní řád
S54 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:22 - 17:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:22 - 17:45 | 803 |
út | 04:22 - 17:45 | 803 |
st | 04:22 - 17:45 | 803 |
čt | 04:22 - 17:45 | 803 |
pá | 04:22 - 17:45 | 803 |
so | 04:22 - 18:06 | 824 |
ne | 04:22 - 18:06 | 824 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S54 (od Středokluky), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S54 v reálném čase. (Praha-Dejvice) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S54 vlak
Ceny České dráhy a.s. S54 (Praha-Dejvice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S54 (České dráhy a.s.)
První zastávka S54 vlak cesty je Středokluky a poslední zastávka je Praha-Dejvice. S54 (Praha-Dejvice) je v provozu během každý den.
Další informace: S54 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 26 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S54 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S54 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S54 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S54 (Praha-Dejvice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S54 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S54, v Praha
S54 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- S22 - Praha – Lysá nad Labem – Milovice/ Jízdní řád
- S90 - Benešov u Prahy – Tábor/ Jízdní řád
- R45 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád
- NJ 456 - Pardubice hl. n. – Bad Schandau/ Jízdní řád
- OS 105718 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
- S70 - Beroun – Kařez/ Jízdní řád
- NJ 100457 - Praha-Holešovice – Pardubice hl. n.
- S43 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- SP 91083 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- S8 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany/ Jízdní řád
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 91158 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- S40 - Kralupy nad Vltavou – Slaný – Telce/ Jízdní řád
- SP 91032 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- R9 - Praha – Havlíčkův Brod – Brno / Jihlava/ Jízdní řád
- OS 91132 - Lužná u Rakovníka – Kolešovice
- S18 - Kolín – Ledečko – Sázava/ Jízdní řád
- NJ 100456 - Pardubice hl. n. – Praha-Holešovice
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- EX7 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád