Linka S80
Čerčany – Ledeč nad Sázavou
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S80 vlak (Aktualizováno)
S80 vlak ה má 9 stanic odjíždí z Ledeč N.S. a končí v Zruč Nad Sázavou Zastávka.
Vyberte S80 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zruč Nad Sázavou Zastávka (9 zastávek)
Ledeč N.S.
Chřenovice-Podhradí
Chřenovice
Budčice
Vlastějovice
Laziště
Horka Nad Sázavou
Zruč Nad Sázavou
Zruč Nad Sázavou Zastávka
S80 Často kladené dotazy
V kolik začne S80 vlak fungovat?
Služby na S80 vlak začínají v 04:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává S80 vlak fungovat?
Služby na S80 vlak končí v 17:35 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí S80 vlak?
Kdy přijde linka Čerčany – Ledeč nad Sázavou Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Čerčany – Ledeč nad Sázavou Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S80 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S80. vlak stanice.
S80 vlak Jízdní řád
S80 vlak linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 04:38 - 17:35
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:38 - 17:35 | 777 |
út | 04:38 - 17:35 | 777 |
st | 04:38 - 17:35 | 777 |
čt | 04:38 - 17:35 | 777 |
pá | 04:38 - 17:35 | 777 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S80 (od Ledeč N.S.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S80 v reálném čase. (Zruč Nad Sázavou Zastávka) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S80 vlak
Ceny České dráhy a.s. S80 (Zruč Nad Sázavou Zastávka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S80 (České dráhy a.s.)
První zastávka S80 vlak cesty je Ledeč N.S. a poslední zastávka je Zruč Nad Sázavou Zastávka. S80 (Zruč Nad Sázavou Zastávka) je v provozu během víkendy.
Další informace: S80 má 9 stanic a celková doba cesty je zhruba 32 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S80 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S80 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S80 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S80 (Zruč Nad Sázavou Zastávka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S80 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S80, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- U3 - Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Teplice v Čechách – Litvínov/ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- SC 517 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- RE20 - Dresden – Ústí nad Labem – Litoměřice město/ Jízdní řád
- SC 501 - Praha hl. n. – Bohumín
- L34 - Liberec – Rovensko pod Troskami
- S32 - Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád
- S65 - Praha – Hostivice – Rudná u Prahy/ Jízdní řád
- S54 - Praha – Hostivice – Středokluky – Podlešín – Slaný/ Jízdní řád
- U22 - Vraňany – Straškov – Zlonice/ Jízdní řád
- S12 - Poříčany – Nymburk/ Jízdní řád
- R10 - Praha – Hradec Králové – Trutnov / Letohrad/ Jízdní řád
- OS 7605 - Jesenice – Žihle
- EX3 - Praha – Pardubice – Brno – Břeclav/ Jízdní řád
- SP 91086 - Nové Strašecí – Lužná u Rakovníka
- S45 - Kralupy nad Vltavou – Kladno/ Jízdní řád
- R20 - Praha – Ústí nad Labem – Děčín/ Jízdní řád
- SC 516 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád