Linka U11
Litoměřice Hor.N.
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. U11 vlak (Aktualizováno)
U11 vlak ה má 11 stanic odjíždí z Libochovice Město a končí v Litoměřice Horní N..
Vyberte U11 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Litoměřice Hor.N. (11 zastávek)
Libochovice Město
Libochovice
Slatina POD Hazmburkem
Chotěšov POD Hazmburkem
Úpohlavy
Čížkovice
Sulejovice
Lovosice
Žalhostice
Litoměřice Cihelna
Litoměřice Horní N.
U11 Často kladené dotazy
V kolik začne U11 vlak fungovat?
Služby na U11 vlak začínají v 06:28 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává U11 vlak fungovat?
Služby na U11 vlak končí v 21:02 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí U11 vlak?
Kdy přijde linka Litoměřice Hor.N. Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Litoměřice Hor.N. Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde U11 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší U11. vlak stanice.
U11 vlak Jízdní řád
U11 vlak linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:28 - 21:02
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:28 - 21:02 | 116 |
út | 06:28 - 21:02 | 116 |
st | 06:28 - 21:02 | 116 |
čt | 06:28 - 21:02 | 116 |
pá | 06:28 - 21:02 | 116 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na U11 (od Libochovice Město), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy U11 v reálném čase. (Litoměřice Hor.N.) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku U11 vlak
Ceny České dráhy a.s. U11 (Litoměřice Hor.N.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
U11 (České dráhy a.s.)
První zastávka U11 vlak cesty je Libochovice Město a poslední zastávka je Litoměřice Horní N.. U11 (Litoměřice Hor.N.) je v provozu během víkendy.
Další informace: U11 má 11 stanic a celková doba cesty je zhruba 44 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší U11 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro U11 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka U11 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku U11 (Litoměřice Hor.N.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek U11 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky U11, v Praha
České dráhy a.s. linky v Praha
- NJ 456 - Pardubice hl. n. – Bad Schandau/ Jízdní řád
- IC 518 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- R17 - Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice/ Jízdní řád
- S10 - Kolín – Týnec nad Labem/ Jízdní řád
- OS 90966 - Strančice – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SP 91082 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- S11 - Pečky – Kouřim/ Jízdní řád
- S98 - Olbramovice – Sedlčany/ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- S4 - Praha – Kralupy nad Vltavou – Hněvice/ Jízdní řád
- OS 16779 - Žihle – Blatno u Jesenice
- EX5 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- SP 91031 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- L9 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou/ Jízdní řád
- R24 - Praha – Kladno – Rakovník/ Jízdní řád
- S1 - Praha – Poříčany – Kolín/ Jízdní řád
- U21 - Roudnice nad Labem – Bříza obec/ Jízdní řád
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád