Š86
Jízdní řád Š86 – Hlavní Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Loosova | 14:00 |
Halasovo Náměstí | 14:02 |
Hlavní Nádraží | 14:16 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – Š86 (Hlavní Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase Š86, Hlavní Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Loosova stanice do Hlavní Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.