Jízdní řád 1 – Vozovna Komín
Jízdní řád na neděle, pátek a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Řečkovice | 4:53 | 5:23 | 5:53 | 6:23 |
Filkukova | 4:54 | 5:24 | 5:54 | 6:24 |
Kořískova | 4:55 | 5:25 | 5:55 | 6:25 |
Hudcova | 4:56 | 5:26 | 5:56 | 6:26 |
Tylova | 4:57 | 5:27 | 5:57 | 6:27 |
Semilasso | 4:58 | 5:28 | 5:58 | 6:28 |
Husitská | 5:00 | 5:30 | 6:00 | 6:30 |
Jungmannova | 5:01 | 5:31 | 6:01 | 6:31 |
Kartouzská | 5:02 | 5:32 | 6:02 | 6:32 |
Šumavská | 5:03 | 5:33 | 6:03 | 6:33 |
Hrnčířská | 5:04 | 5:34 | 6:04 | 6:34 |
Pionýrská | 5:05 | 5:35 | 6:05 | 6:35 |
Antonínská | 5:06 | 5:36 | 6:06 | 6:36 |
Moravské Náměstí | 5:08 | 5:38 | 6:08 | 6:38 |
Malinovského Náměstí | 5:10 | 5:40 | 6:10 | 6:40 |
Hlavní Nádraží | 5:15 | 5:45 | 6:15 | 6:45 |
Nové Sady | 5:16 | 5:46 | 6:16 | 6:46 |
Hybešova | 5:18 | 5:48 | 6:18 | 6:48 |
Václavská | 5:19 | 5:49 | 6:19 | 6:49 |
Mendlovo Náměstí | 5:21 | 5:51 | 6:21 | 6:51 |
Výstaviště - Hlavní Vstup | 5:23 | 5:53 | 6:23 | 6:53 |
Výstaviště - Vstup G2 | 5:24 | 5:54 | 6:24 | 6:54 |
Lipová | 5:25 | 5:55 | 6:25 | 6:55 |
Pisárky | 5:27 | 5:57 | 6:27 | 6:57 |
Bráfova | 5:29 | 5:59 | 6:29 | 6:59 |
Stránského | 5:30 | 6:00 | 6:30 | 7:00 |
Vozovna Komín | 5:32 | 6:02 | 6:32 | 7:02 |
Jízdní řád IDS JMK Tram – 1 (Vozovna Komín)
Jízdní řád Tram společnosti IDS JMK na trase 1, Vozovna Komín, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Řečkovice stanice do Vozovna Komín stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Tram k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.