Jízdní řád 10 – Novolíšeňská
Jízdní řád na úterý až pátek
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rakovecká | 6:08 | - | 6:28 | 6:48 | 7:08 | 7:28 | 7:48 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Přístaviště | 6:09 | - | 6:29 | 6:49 | 7:09 | 7:29 | 7:49 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Zoologická Zahrada | 6:11 | - | 6:31 | 6:51 | 7:11 | 7:31 | 7:51 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kamenolom | 6:12 | - | 6:32 | 6:52 | 7:12 | 7:32 | 7:52 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Podlesí | 6:13 | - | 6:33 | 6:53 | 7:13 | 7:33 | 7:53 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Branka | 6:14 | - | 6:34 | 6:54 | 7:14 | 7:34 | 7:54 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Svratecká | 6:15 | - | 6:35 | 6:55 | 7:15 | 7:35 | 7:55 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Komín, Smyčka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:36 | 14:56 | 15:16 | 15:36 | 15:56 | 16:16 | 16:36 |
Vozovna Komín | 6:17 | - | 6:37 | 6:57 | 7:17 | 7:37 | 7:57 | - | - | - | 14:37 | 14:57 | 15:17 | 15:37 | 15:57 | 16:17 | 16:37 |
Sochorova | 6:18 | - | 6:38 | 6:58 | 7:18 | 7:38 | 7:58 | - | - | - | 14:38 | 14:58 | 15:18 | 15:38 | 15:58 | 16:18 | 16:38 |
Rosického Náměstí | 6:19 | - | 6:39 | 6:59 | 7:19 | 7:39 | 7:59 | - | - | - | 14:39 | 14:59 | 15:19 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 |
Mozolky | 6:20 | - | 6:40 | 7:00 | 7:20 | 7:40 | 8:00 | - | - | - | 14:40 | 15:00 | 15:20 | 15:40 | 16:00 | 16:20 | 16:40 |
Burianovo Náměstí | 6:21 | - | 6:41 | 7:01 | 7:21 | 7:41 | 8:01 | - | - | - | 14:41 | 15:01 | 15:21 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 16:41 |
Tábor | 6:22 | - | 6:42 | 7:02 | 7:22 | 7:42 | 8:02 | - | - | - | 14:42 | 15:02 | 15:22 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 |
Rybkova | 6:24 | - | 6:44 | 7:04 | 7:24 | 7:44 | 8:04 | - | - | - | 14:44 | 15:04 | 15:24 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 |
Konečného Náměstí | 6:26 | - | 6:46 | 7:06 | 7:26 | 7:46 | 8:06 | 13:46 | 14:06 | 14:26 | 14:46 | 15:06 | 15:26 | 15:46 | 16:06 | 16:26 | 16:46 |
Grohova | 6:27 | - | 6:47 | 7:07 | 7:27 | 7:47 | 8:07 | 13:47 | 14:07 | 14:27 | 14:47 | 15:07 | 15:27 | 15:47 | 16:07 | 16:27 | 16:47 |
Česká | 6:30 | 6:10 | 6:50 | 7:10 | 7:30 | 7:50 | 8:10 | 13:50 | 14:10 | 14:30 | 14:50 | 15:10 | 15:30 | 15:50 | 16:10 | 16:30 | 16:50 |
Malinovského Náměstí | 6:33 | 6:13 | 6:53 | 7:13 | 7:33 | 7:53 | 8:13 | 13:53 | 14:13 | 14:33 | 14:53 | 15:13 | 15:33 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53 |
Hlavní Nádraží | 6:36 | 6:16 | 6:56 | 7:16 | 7:36 | 7:56 | 8:16 | 13:56 | 14:16 | 14:36 | 14:56 | 15:16 | 15:36 | 15:56 | 16:16 | 16:36 | 16:56 |
Vlhká | 6:37 | 6:17 | 6:57 | 7:17 | 7:37 | 7:57 | 8:17 | 13:57 | 14:17 | 14:37 | 14:57 | 15:17 | 15:37 | 15:57 | 16:17 | 16:37 | 16:57 |
Masná | 6:39 | 6:19 | 6:59 | 7:19 | 7:39 | 7:59 | 8:19 | 13:59 | 14:19 | 14:39 | 14:59 | 15:19 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 |
Životského | 6:41 | 6:21 | 7:01 | 7:21 | 7:41 | 8:01 | 8:21 | 14:01 | 14:21 | 14:41 | 15:01 | 15:21 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 16:41 | 17:01 |
Geislerova | 6:42 | 6:22 | 7:02 | 7:22 | 7:42 | 8:02 | 8:22 | 14:02 | 14:22 | 14:42 | 15:02 | 15:22 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 | 17:02 |
Židovský Hřbitov | 6:43 | 6:23 | 7:03 | 7:23 | 7:43 | 8:03 | 8:23 | 14:03 | 14:23 | 14:43 | 15:03 | 15:23 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 | 17:03 |
Krásného | 6:44 | 6:24 | 7:04 | 7:24 | 7:44 | 8:04 | 8:24 | 14:04 | 14:24 | 14:44 | 15:04 | 15:24 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 | 17:04 |
Bělohorská | 6:46 | 6:26 | 7:06 | 7:26 | 7:46 | 8:06 | 8:26 | 14:06 | 14:26 | 14:46 | 15:06 | 15:26 | 15:46 | 16:06 | 16:26 | 16:46 | 17:06 |
Bílá Hora | 6:47 | 6:27 | 7:07 | 7:27 | 7:47 | 8:07 | 8:27 | 14:07 | 14:27 | 14:47 | 15:07 | 15:27 | 15:47 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:07 |
Líšeňská | 6:47 | 6:27 | 7:07 | 7:27 | 7:47 | 8:07 | 8:27 | 14:07 | 14:27 | 14:47 | 15:07 | 15:27 | 15:47 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:07 |
Novolíšeňská | 7:01 | 6:41 | 7:21 | 7:41 | 8:01 | 8:21 | 8:41 | 14:21 | 14:29 | 15:01 | 15:21 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 17:01 | 17:21 | 17:41 |
Jízdní řád na pondělí
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Komín, Smyčka | 6:24 | 6:54 | 7:24 | 7:54 | - | 14:24 | 14:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 |
Vozovna Komín | 6:25 | 6:55 | 7:25 | 7:55 | - | 14:25 | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 |
Sochorova | 6:26 | 6:56 | 7:26 | 7:56 | - | 14:26 | 14:56 | 15:26 | 15:56 | 16:26 | 16:56 |
Rosického Náměstí | 6:27 | 6:57 | 7:27 | 7:57 | - | 14:27 | 14:57 | 15:27 | 15:57 | 16:27 | 16:57 |
Mozolky | 6:28 | 6:58 | 7:28 | 7:58 | - | 14:28 | 14:58 | 15:28 | 15:58 | 16:28 | 16:58 |
Burianovo Náměstí | 6:29 | 6:59 | 7:29 | 7:59 | - | 14:29 | 14:59 | 15:29 | 15:59 | 16:29 | 16:59 |
Tábor | 6:30 | 7:00 | 7:30 | 8:00 | - | 14:30 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 |
Rybkova | 6:32 | 7:02 | 7:32 | 8:02 | - | 14:32 | 15:02 | 15:32 | 16:02 | 16:32 | 17:02 |
Konečného Náměstí | 6:34 | 7:04 | 7:34 | 8:04 | 14:04 | 14:34 | 15:04 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 |
Grohova | 6:35 | 7:05 | 7:35 | 8:05 | 14:05 | 14:35 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 |
Česká | 6:38 | 7:08 | 7:38 | 8:08 | 14:08 | 14:38 | 15:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 |
Malinovského Náměstí | 6:41 | 7:11 | 7:41 | 8:11 | 14:11 | 14:41 | 15:11 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 |
Hlavní Nádraží | 6:44 | 7:14 | 7:44 | 8:14 | 14:14 | 14:44 | 15:14 | 15:44 | 16:14 | 16:44 | 17:14 |
Vlhká | 6:45 | 7:15 | 7:45 | 8:15 | 14:15 | 14:45 | 15:15 | 15:45 | 16:15 | 16:45 | 17:15 |
Masná | 6:47 | 7:17 | 7:47 | 8:17 | 14:17 | 14:47 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 |
Životského | 6:49 | 7:19 | 7:49 | 8:19 | 14:19 | 14:49 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 |
Geislerova | 6:50 | 7:20 | 7:50 | 8:20 | 14:20 | 14:50 | 15:20 | 15:50 | 16:20 | 16:50 | 17:20 |
Židovský Hřbitov | 6:51 | 7:21 | 7:51 | 8:21 | 14:21 | 14:51 | 15:21 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 |
Krásného | 6:52 | 7:22 | 7:52 | 8:22 | 14:22 | 14:52 | 15:22 | 15:52 | 16:22 | 16:52 | 17:22 |
Bělohorská | 6:54 | 7:24 | 7:54 | 8:24 | 14:24 | 14:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 |
Bílá Hora | 6:55 | 7:25 | 7:55 | 8:25 | 14:25 | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 |
Líšeňská | 6:55 | 7:25 | 7:55 | 8:25 | 14:25 | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 |
Novolíšeňská | 7:18 | 7:48 | 8:18 | 8:48 | 14:48 | 15:18 | 15:48 | 16:18 | 16:48 | 17:18 | 17:48 |
Jízdní řád IDS JMK Tram – 10 (Novolíšeňská)
Jízdní řád Tram společnosti IDS JMK na trase 10, Novolíšeňská, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Rakovecká stanice do Novolíšeňská stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Tram k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.