109
Jízdní řád 109 – Čejč, Náměstí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Úan Zvonařka | 5:47 | 5:59 | - | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 |
Konopná | 5:49 | 6:01 | - | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:46 |
Hněvkovského | 5:52 | 6:04 | - | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 16:49 |
Ráječek | 5:56 | 6:08 | - | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 16:53 |
Ivanovické Náměstí | 5:58 | 6:10 | - | 12:55 | 13:55 | 14:55 | 15:55 | 16:55 |
Hanácká | 6:02 | 6:14 | - | 12:59 | 13:59 | 14:59 | 15:59 | 16:59 |
Tuřany, Smyčka | 6:04 | 6:16 | - | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:01 | 17:01 |
Sokolnice, Rozvodna | 6:08 | 6:20 | - | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:05 | 17:05 |
Telnice | 6:10 | 6:22 | - | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 | 17:07 |
Měnín, Rozcestí | 6:12 | 6:24 | - | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 17:09 |
Moutnice, Rozařín | 6:16 | 6:28 | - | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 |
Moutnice, Střed | 6:18 | 6:30 | - | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 |
Těšany, U Váhy | 6:20 | 6:32 | - | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 |
Těšany | 6:22 | 6:34 | - | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 |
Borkovany, Tomášov | - | 6:37 | - | 13:22 | - | - | - | - |
Borkovany | - | 6:39 | - | 13:24 | - | - | - | - |
Borkovany, Štoček | - | 6:40 | - | 13:25 | - | - | - | - |
Klobouky U Brna, Martinice, Rozcestí | 6:28 | 6:43 | - | 13:28 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 |
Klobouky U Brna, Rozcestí | 6:31 | 6:46 | - | 13:31 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 |
Klobouky U Brna, Hřbitov | 6:32 | 6:47 | - | 13:32 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 |
Klobouky U Brna, Náměstí | 6:34 | 6:49 | 7:46 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 17:34 |
Klobouky U Brna, Samoobsluha | 6:37 | 6:52 | 7:49 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 17:37 |
Klobouky U Brna, Nádražní | 6:38 | 6:53 | 7:50 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 |
Krumvíř, Supermarket | 6:40 | 6:55 | 7:52 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 |
Krumvíř, Obecní Úřad | 6:42 | 6:57 | 7:54 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 |
Krumvíř, Železniční Stanice | 6:43 | 6:58 | 7:55 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 |
Krumvíř, Statek | 6:44 | 6:59 | 7:56 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:44 |
Terezín | 6:47 | 7:02 | 7:59 | 13:47 | 14:47 | 15:47 | 16:47 | 17:47 |
Čejč, Náměstí | 7:10 | 7:25 | 8:10 | 14:00 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 17:51 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Úan Zvonařka | 15:14 | 17:14 |
Konopná | 15:16 | 17:16 |
Hněvkovského | 15:19 | 17:19 |
Ráječek | 15:23 | 17:23 |
Ivanovické Náměstí | 15:25 | 17:25 |
Hanácká | 15:29 | 17:29 |
Tuřany, Smyčka | 15:31 | 17:31 |
Sokolnice, Rozvodna | 15:35 | 17:35 |
Telnice | 15:37 | 17:37 |
Měnín, Rozcestí | 15:39 | 17:39 |
Moutnice, Rozařín | 15:43 | 17:43 |
Moutnice, Střed | 15:45 | 17:45 |
Těšany, U Váhy | 15:47 | 17:47 |
Těšany | 15:49 | 17:49 |
Borkovany, Tomášov | 15:51 | 17:51 |
Borkovany | 15:53 | 17:53 |
Borkovany, Štoček | 15:54 | 17:54 |
Klobouky U Brna, Martinice, Rozcestí | 15:57 | 17:57 |
Klobouky U Brna, Rozcestí | 15:59 | 17:59 |
Klobouky U Brna, Hřbitov | 16:00 | 18:00 |
Klobouky U Brna, Náměstí | 16:03 | 18:03 |
Klobouky U Brna, Samoobsluha | 16:06 | 18:06 |
Klobouky U Brna, Nádražní | 16:07 | 18:07 |
Krumvíř, Supermarket | 16:09 | 18:09 |
Krumvíř, Obecní Úřad | 16:11 | 18:11 |
Krumvíř, Železniční Stanice | 16:12 | 18:12 |
Krumvíř, Statek | 16:13 | 18:13 |
Terezín | 16:16 | 18:16 |
Čejč, Náměstí | 17:20 | 19:20 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 109 (Čejč, Náměstí)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 109, Čejč, Náměstí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Úan Zvonařka stanice do Čejč, Náměstí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 109 z Břeclav do Hodonín.