Jízdní řád 12 – Olomouc, Nový Dvůr
Jízdní řád na neděle, pátek, sobota, úterý a středa
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Olomouc, Řepčín, Železárny | 9:47 |
Olomouc, Řepčín, Máchova | 9:48 |
Olomouc, Svatoplukova | 9:49 |
Olomouc, Na Trati | 9:51 |
Olomouc, Erenburgova | 9:53 |
Olomouc, Foerstrova | 9:56 |
Olomouc, Foerstrova Pošta | 9:58 |
Olomouc, Dvořákova | 9:59 |
Olomouc, Hotelový Dům | 10:01 |
Olomouc, Zenit | 10:03 |
Olomouc, Velkomoravská | 10:05 |
Olomouc, U Teplárny | 10:08 |
Olomouc, Vejdovského | 10:10 |
Olomouc, Hl. Nádr. | 10:13 |
Olomouc, Fibichova | 10:14 |
Olomouc, Aut. Nádr. Podchod | 10:16 |
Olomouc, Čsad | 10:17 |
Olomouc, Pekárny | 10:18 |
Olomouc, U Mlýna | 10:20 |
Olomouc, Holice | 10:22 |
Olomouc, Nový Dvůr | 10:28 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Olomouce, a.s. Bus – 12 (Olomouc, Nový Dvůr)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Olomouce, a.s. na trase 12, Olomouc, Nový Dvůr, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Olomouc, Řepčín, Železárny stanice do Olomouc, Nový Dvůr stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Olomouce, a.s..