Jízdní řád 152 – Blansko, Aut. St.
Jízdní řád na Víkendy
Kuřim, Železniční Stanice | Kuřim, Popkova | Kuřim, Kulturní Dům | Kuřim, Poliklinika | Kuřim, Tos | Kuřim, Prefa Rozcestí | Lipůvka | Lipůvka, Zš | Svinošice | Šebrov-Kateřina, Šebrov | Šebrov-Kateřina, Sv. Kateřina | Blansko, Rozcestí Klepačov | Blansko, Aut. St. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:07 | 5:09 | 5:10 | 5:11 | 5:12 | 5:14 | 5:18 | 5:20 | 5:23 | 5:26 | 5:28 | 5:34 | 5:36 |
6:02 | 6:04 | 6:05 | 6:06 | 6:07 | 6:12 | 6:13 | 6:17 | 6:19 | 6:22 | 6:25 | 6:27 | 6:33 |
7:00 | 7:02 | 7:03 | 7:04 | 7:05 | 7:07 | 7:11 | 7:13 | 7:16 | 7:19 | 7:21 | 7:27 | 7:29 |
8:30 | 8:32 | 8:33 | 8:34 | 8:35 | 8:37 | 8:41 | 8:43 | 8:46 | 8:49 | 8:51 | 8:57 | 8:59 |
10:30 | 10:32 | 10:33 | 10:34 | 10:35 | 10:37 | 10:41 | 10:43 | 10:46 | 10:49 | 10:51 | 10:57 | 13:30 |
12:30 | 12:32 | 12:33 | 12:34 | 12:35 | 12:37 | 12:41 | 12:43 | 12:46 | 12:49 | 12:51 | 12:57 | 12:59 |
13:35 | 13:37 | 13:38 | 13:39 | 13:40 | 13:42 | 13:46 | 13:48 | 13:51 | 13:54 | 13:56 | 14:02 | 14:04 |
14:05 | 14:07 | 14:08 | 14:09 | 14:10 | 14:12 | 14:16 | 14:18 | 14:21 | 14:24 | 14:26 | 14:32 | 14:36 |
14:35 | 14:37 | 14:38 | 14:39 | 14:40 | 14:42 | 14:46 | 14:48 | 14:51 | 14:54 | 14:56 | 15:02 | 17:20 |
15:00 | 15:02 | 15:03 | 15:04 | 15:05 | 15:07 | 15:11 | 15:13 | 15:16 | 15:19 | 15:21 | 15:27 | 16:20 |
16:00 | 16:02 | 16:03 | 16:04 | 16:05 | 16:07 | 16:11 | 16:13 | 16:16 | 16:19 | 16:21 | 16:27 | 16:29 |
17:00 | 17:02 | 17:03 | 17:04 | 17:05 | 17:07 | 17:11 | 17:13 | 17:16 | 17:19 | 17:21 | 17:27 | 17:29 |
18:02 | 18:04 | 18:05 | 18:06 | 18:07 | 18:12 | 18:13 | 18:17 | 18:19 | 18:22 | 18:25 | 18:27 | 18:33 |
20:30 | 20:32 | 20:33 | 20:34 | 20:35 | 20:37 | 20:41 | 20:43 | 20:46 | 20:49 | 20:51 | 20:57 | 20:59 |
22:10 | 22:12 | 22:13 | 22:14 | 22:15 | 22:17 | 22:21 | 22:22 | 22:25 | 22:28 | 22:30 | 22:34 | 22:36 |
23:30 | 23:32 | 23:33 | 23:34 | 23:35 | 23:37 | 23:42 | 23:43 | 23:46 | 23:49 | 23:51 | 23:55 | 23:57 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuřim, Železniční Stanice | 6:02 | 8:30 | 11:30 | 13:30 | 16:30 | 18:02 | 20:30 | 22:30 |
Kuřim, Popkova | 6:04 | 8:32 | 11:32 | 13:32 | 16:32 | 18:04 | 20:32 | 22:32 |
Kuřim, Kulturní Dům | 6:05 | 8:33 | 11:33 | 13:33 | 16:33 | 18:05 | 20:33 | 22:33 |
Kuřim, Poliklinika | 6:06 | 8:34 | 11:34 | 13:34 | 16:34 | 18:06 | 20:34 | 22:34 |
Kuřim, Tos | 6:07 | 8:35 | 11:35 | 13:35 | 16:35 | 18:07 | 20:35 | 22:35 |
Kuřim, Te | 6:12 | - | - | - | - | 18:12 | - | - |
Kuřim, Prefa Rozcestí | 6:13 | 8:37 | 11:37 | 13:37 | 16:37 | 18:13 | 20:37 | 22:37 |
Lipůvka | 6:17 | 8:41 | 11:41 | 13:41 | 16:41 | 18:17 | 20:42 | 22:42 |
Lipůvka, Zš | 6:19 | 8:43 | 11:43 | 13:43 | 16:43 | 18:19 | 20:43 | 22:43 |
Svinošice | 6:22 | 8:46 | 11:46 | 13:46 | 16:46 | 18:22 | 20:46 | 22:46 |
Šebrov-Kateřina, Šebrov | 6:25 | 8:49 | 11:49 | 13:49 | 16:49 | 18:25 | 20:49 | 22:49 |
Šebrov-Kateřina, Sv. Kateřina | 6:27 | 8:51 | 11:51 | 13:51 | 16:51 | 18:27 | 20:51 | 22:51 |
Blansko, Rozcestí Klepačov | 6:33 | 8:57 | 11:57 | 13:57 | 16:57 | 18:33 | 20:55 | 22:55 |
Blansko, Aut. St. | 6:36 | 8:59 | 13:00 | 13:59 | 16:59 | 18:35 | 22:00 | 22:57 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 152 (Blansko, Aut. St.)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 152, Blansko, Aut. St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kuřim, Železniční Stanice do Blansko, Aut. St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 152 z Brno-Venkov do Blansko.