167
Jízdní řád 167 – Nemocnice Na Homolce
Odjezd ze stanice Na Knížecí
Víkendy | sobota | neděle |
---|---|---|
5:05 | 5:05 | 5:05 |
5:15 | 5:35 | 5:35 |
5:25 | 5:55 | 5:55 |
5:35 | 6:15 | 6:15 |
5:45 | 6:25 | 6:25 |
5:55 | 6:45 | 6:45 |
6:05 | 7:05 | 7:05 |
6:13 | 7:25 | 7:25 |
6:21 | 7:45 | 7:45 |
6:27 | 8:02 | 8:05 |
6:33 | 8:17 | 8:25 |
6:39 | 8:32 | 8:45 |
6:45 | 8:47 | 9:05 |
6:51 | 9:02 | 9:25 |
6:57 | 9:17 | 9:45 |
7:03 | 9:32 | 10:05 |
7:09 | 9:47 | 10:25 |
7:15 | 10:02 | 10:45 |
7:21 | 10:17 | 11:02 |
7:27 | 10:32 | 11:17 |
7:33 | 10:47 | 11:32 |
7:39 | 11:02 | 11:47 |
7:45 | 11:17 | 12:02 |
7:51 | 11:32 | 12:17 |
7:57 | 11:47 | 12:32 |
8:05 | 12:02 | 12:47 |
8:13 | 12:17 | 13:02 |
8:21 | 12:32 | 13:17 |
8:29 | 12:47 | 13:32 |
8:39 | 13:02 | 13:47 |
8:49 | 13:17 | 14:02 |
9:00 | 13:32 | 14:17 |
9:12 | 13:47 | 14:32 |
9:24 | 14:02 | 14:47 |
9:36 | 14:17 | 15:02 |
9:48 | 14:32 | 15:17 |
10:00 | 14:47 | 15:32 |
10:12 | 15:02 | 15:47 |
10:24 | 15:17 | 16:02 |
10:36 | 15:32 | 16:17 |
10:48 | 15:47 | 16:32 |
11:00 | 16:02 | 16:47 |
11:12 | 16:17 | 17:02 |
11:24 | 16:32 | 17:17 |
11:36 | 16:47 | 17:32 |
11:48 | 17:02 | 17:47 |
12:00 | 17:17 | 18:02 |
12:12 | 17:32 | 18:17 |
12:24 | 17:47 | 18:32 |
12:36 | 18:02 | 18:47 |
12:48 | 18:17 | 19:02 |
12:59 | 18:32 | 19:17 |
13:09 | 18:47 | 19:32 |
13:19 | 19:02 | 19:47 |
13:29 | 19:17 | 20:02 |
13:39 | 19:32 | 20:17 |
13:49 | 19:47 | 20:34 |
13:59 | 20:02 | 20:55 |
14:09 | 20:17 | 21:15 |
14:19 | 20:34 | 21:35 |
14:29 | 20:55 | 21:55 |
14:39 | 21:15 | 22:15 |
14:48 | 21:35 | 22:35 |
14:56 | 21:55 | 22:55 |
15:03 | 22:15 | 23:15 |
15:11 | 22:35 | 23:45 |
15:18 | 22:55 | 0:15 |
15:26 | 23:15 | - |
15:33 | 23:45 | - |
15:41 | 0:15 | - |
15:48 | - | - |
15:56 | - | - |
16:03 | - | - |
16:11 | - | - |
16:18 | - | - |
16:26 | - | - |
16:33 | - | - |
16:41 | - | - |
16:48 | - | - |
16:56 | - | - |
17:03 | - | - |
17:11 | - | - |
17:18 | - | - |
17:26 | - | - |
17:34 | - | - |
17:42 | - | - |
17:50 | - | - |
17:58 | - | - |
18:06 | - | - |
18:14 | - | - |
18:22 | - | - |
18:30 | - | - |
18:38 | - | - |
18:46 | - | - |
18:54 | - | - |
19:02 | - | - |
19:10 | - | - |
19:19 | - | - |
19:29 | - | - |
19:39 | - | - |
19:54 | - | - |
20:09 | - | - |
20:24 | - | - |
20:39 | - | - |
20:55 | - | - |
21:15 | - | - |
21:35 | - | - |
21:55 | - | - |
22:15 | - | - |
22:35 | - | - |
22:55 | - | - |
23:15 | - | - |
23:45 | - | - |
0:15 | - | - |
Jízdní řád DPP Bus – 167 (Nemocnice Na Homolce)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 167, Nemocnice Na Homolce, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Na Knížecí stanice do Nemocnice Na Homolce stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP.