223
Jízdní řád 223 – Blansko, Aut. St.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Blansko, Těchov | 5:00 | - | 6:00 | 6:33 | 7:10 | - | - | - | - |
Blansko, Těchov, Mš | 5:01 | - | 6:01 | 6:34 | 7:11 | - | - | - | - |
Blansko, Obůrka | 5:03 | 5:33 | 6:03 | 6:36 | 7:14 | - | - | 19:04 | - |
Blansko, Češkovice, Chatová Oblast | 5:04 | 5:34 | 6:04 | 6:37 | 7:16 | - | - | 19:05 | - |
Blansko, Češkovice | 5:05 | 5:35 | 6:05 | 6:38 | 7:18 | - | - | 19:06 | 21:03 |
Blansko, Sever | 5:08 | 5:38 | 6:08 | 6:41 | 7:21 | 9:08 | 11:08 | 19:09 | 21:06 |
Blansko, Hřbitov | 5:09 | 5:39 | 6:09 | 6:42 | 7:23 | 9:09 | 11:09 | 19:10 | 21:07 |
Blansko, Náměstí Svobody | 5:11 | 5:41 | 6:11 | 6:44 | 7:25 | 9:11 | 11:11 | 19:12 | 21:09 |
Blansko, Náměstí Republiky | 5:13 | 5:43 | 6:13 | 6:46 | 7:27 | 9:13 | 11:13 | 19:14 | 21:11 |
Blansko, Poliklinika | 5:15 | 5:45 | 6:15 | 6:48 | 7:29 | 9:15 | 11:15 | 19:16 | 21:13 |
Blansko, Erbenova, Škola | - | - | - | - | 7:31 | - | - | - | - |
Blansko, Náměstí Míru | 5:18 | 5:48 | 6:18 | 6:51 | 7:33 | 9:18 | 11:18 | 19:19 | 21:16 |
Blansko, Pošta | 5:20 | 5:50 | 6:20 | 6:53 | 7:35 | 9:20 | 11:20 | 19:21 | 21:18 |
Blansko, Aut. St. | 5:38 | 5:52 | 6:24 | 6:55 | 7:37 | 9:22 | 11:22 | 19:23 | 21:20 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Blansko, Těchov | 8:00 | 13:00 | 19:00 |
Blansko, Těchov, Mš | 8:01 | 13:01 | 19:01 |
Blansko, Obůrka | 8:03 | 13:03 | 19:03 |
Blansko, Češkovice, Chatová Oblast | 8:04 | 13:04 | 19:04 |
Blansko, Češkovice | 8:05 | 13:05 | 19:05 |
Blansko, Sever | 8:08 | 13:08 | 19:08 |
Blansko, Hřbitov | 8:09 | 13:09 | 19:09 |
Blansko, Náměstí Svobody | 8:11 | 13:11 | 19:11 |
Blansko, Náměstí Republiky | 8:13 | 13:13 | 19:13 |
Blansko, Poliklinika | 8:15 | 13:15 | 19:15 |
Blansko, Erbenova, Škola | 8:17 | 13:17 | 19:17 |
Blansko, Náměstí Míru | 8:18 | 13:18 | 19:18 |
Blansko, Pošta | 8:20 | 13:20 | 19:20 |
Blansko, Aut. St. | 8:22 | 13:22 | 19:22 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 223 (Blansko, Aut. St.)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 223, Blansko, Aut. St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Blansko, Těchov stanice do Blansko, Aut. St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.