235
Jízdní řád 235 – Blansko, Poliklinika
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Lomnice, Náměstí | 5:30 | 6:32 | 7:28 | - |
Lomnice, Družstevní | 5:32 | 6:35 | 7:30 | - |
Lomnice, Internát | 5:34 | 6:37 | 7:32 | - |
Rašov, Dolní Konec | 5:37 | 6:41 | 7:36 | - |
Rašov, Hostinec | 5:38 | 6:42 | 7:37 | - |
Zhoř | 5:41 | 6:45 | 7:40 | - |
Bukovice, Rozcestí 1.0 | 5:42 | 6:46 | 7:41 | - |
Brťov-Jeneč, Jeneč | 5:44 | 6:49 | 7:43 | - |
Brťov-Jeneč, Obecní Úřad | 5:46 | 6:52 | 7:45 | - |
Lubě | 5:53 | - | 7:53 | - |
Žernovník, Obecní Úřad | 5:57 | 6:56 | 7:57 | - |
Žernovník, POD Horkou | 5:59 | 6:58 | 7:59 | - |
Černá Hora, Na Škrku | 6:01 | 7:00 | 8:01 | 9:02 |
Černá Hora, Nám. | 6:05 | 7:05 | 8:05 | 9:05 |
Bořitov, Sokolovna | 6:08 | 7:08 | 8:08 | 9:08 |
Bořitov | 6:09 | 7:09 | 8:09 | 9:09 |
Rájec-Jestřebí, Jestřebí | 6:12 | 7:12 | 8:12 | 9:12 |
Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice | 6:14 | 7:14 | 8:14 | 9:14 |
Rájec-Jestřebí, Lékárna | 6:16 | 7:16 | 8:16 | 9:16 |
Rájec-Jestřebí, Pošta | 6:18 | 7:18 | 8:18 | 9:18 |
Rájec-Jestřebí, Mkz | 6:20 | 7:20 | 8:20 | 9:20 |
Spešov | 6:23 | 7:23 | 8:23 | 9:23 |
Blansko, Dolní Lhota | 6:26 | 7:26 | 8:26 | 9:26 |
Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice | 6:28 | 7:28 | 8:28 | 9:28 |
Blansko, Svitavská | 6:31 | 7:31 | 8:31 | 9:31 |
Blansko, Aut. St. | 6:33 | 7:33 | 8:33 | 9:33 |
Blansko, Poliklinika | - | 7:37 | - | 9:37 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 235 (Blansko, Poliklinika)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 235, Blansko, Poliklinika, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Lomnice, Náměstí stanice do Blansko, Poliklinika stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 235
- Jízdní řád 235 – Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice
- Jízdní řád 235 – Blansko, Aut. St.
- Jízdní řád 235 – Lysice, Pohostinství
- Jízdní řád 235 – Žernovník, Obecní Úřad
- Jízdní řád 235 – Lomnice, Náměstí
- Jízdní řád 235 – Rašov, Hostinec
- Jízdní řád 235 – Černá Hora, Nám.
- Jízdní řád 235 – Černá Hora, Nám.
- Jízdní řád 235 – Lubě
- Jízdní řád 235 – Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice
- Jízdní řád 235 – Žernovník, Obecní Úřad
- Jízdní řád 235 – Rájec-Jestřebí, Pošta
- Jízdní řád 235 – Spešov, Horní Část
- Jízdní řád 235 – Černá Hora, Na Škrku
- Jízdní řád 235 – Lomnice, Škola