Jízdní řád 29 – Olomouc, Tržnice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Olomouc, Globus | 6:01 | 6:49 | 7:44 |
Olomouc, Šibeník | 6:05 | 6:53 | 7:48 |
Olomouc, Gymnázium Hejčín | 6:06 | 6:54 | 7:49 |
Olomouc, Ladova | 6:07 | 6:55 | 7:50 |
Olomouc, Na Střelnici | 6:09 | 6:57 | 7:52 |
Olomouc, Náměstí Hrdinů | 6:12 | 7:00 | 7:55 |
Olomouc, Tržnice | 6:15 | 7:03 | 7:58 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Olomouce, a.s. Bus – 29 (Olomouc, Tržnice)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Olomouce, a.s. na trase 29, Olomouc, Tržnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Olomouc, Globus stanice do Olomouc, Tržnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Olomouce, a.s..