Jízdní řád 304 – Nc Královo Pole
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuřim, Podlesí, Pramen | 7:54 | 8:24 | 8:54 | 9:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:24 | - | 14:33 | 15:05 | 15:37 | 16:06 | 16:37 | 17:06 | 18:03 | 18:52 | 19:55 |
Kuřim, Podlesí, Rozc. | 7:55 | 8:25 | 8:55 | 9:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:25 | - | 14:34 | 15:06 | 15:38 | 16:07 | 16:38 | 17:07 | 18:04 | 18:53 | 19:56 |
Kuřim, Prefa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:39 | 15:11 | - | - | - | - | 18:09 | - | - |
Kuřim, Prefa Rozcestí | 7:58 | 8:28 | 8:58 | 9:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:28 | - | 14:40 | 15:12 | 15:41 | 16:09 | 16:41 | 17:09 | 18:10 | 18:56 | 19:58 |
Kuřim, Te | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:41 | - | - | 16:11 | - | 17:11 | 18:11 | - | - |
Kuřim, Tos | 8:00 | 8:30 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 13:30 | - | 14:45 | 15:15 | 15:45 | 16:15 | 16:45 | 17:15 | 18:15 | 19:00 | 20:00 |
Kuřim, Záhoří | - | - | - | - | - | - | - | - | 13:59 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kuřim, Poliklinika | 8:01 | 8:31 | 9:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 13:31 | 14:01 | 14:46 | 15:16 | 15:46 | 16:16 | 16:46 | 17:16 | 18:16 | 19:01 | 20:01 |
Kuřim, Kulturní Dům | 8:02 | 8:32 | 9:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 13:32 | 14:02 | 14:47 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 18:17 | 19:02 | 20:02 |
Kuřim, Popkova | 8:03 | 8:33 | 9:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 13:33 | 14:03 | 14:48 | 15:18 | 15:48 | 16:18 | 16:48 | 17:18 | 18:18 | 19:03 | 20:03 |
Kuřim, Železniční Stanice | 8:07 | 8:37 | 9:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 13:37 | 14:07 | 14:52 | 15:22 | 15:52 | 16:22 | 16:52 | 17:22 | 18:22 | 19:07 | 20:07 |
Kuřim, Sokolovna | 8:09 | 8:39 | 9:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 13:39 | 14:09 | 14:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 | 18:24 | 19:09 | 20:09 |
Kuřim, Díly POD Sv. Jánem | 8:10 | 8:40 | 9:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 13:40 | 14:10 | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 | 18:25 | 19:10 | 20:10 |
Česká, Up Závody | 8:12 | 8:42 | 9:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 13:42 | 14:12 | 14:57 | 15:27 | 15:57 | 16:27 | 16:57 | 17:27 | 18:27 | 19:12 | 20:12 |
Česká, Hlavní | 8:14 | 8:44 | 9:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 13:44 | 14:14 | 14:59 | 15:29 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 | 18:29 | 19:14 | 20:14 |
Česká, Nádavky | 8:15 | 8:45 | 9:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 13:45 | 14:15 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:30 | 18:30 | 19:15 | 20:15 |
Černohorská | 8:16 | 8:46 | 9:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 13:46 | 14:16 | 15:01 | 15:31 | 16:01 | 16:31 | 17:01 | 17:31 | 18:31 | 19:16 | 20:16 |
Díly | 8:17 | 8:47 | 9:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 13:47 | 14:17 | 15:02 | 15:32 | 16:02 | 16:32 | 17:02 | 17:32 | 18:32 | 19:17 | 20:17 |
Žilkova | 8:18 | 8:48 | 9:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 13:48 | 14:18 | 15:03 | 15:33 | 16:03 | 16:33 | 17:03 | 17:33 | 18:33 | 19:18 | 20:18 |
Řečkovice | 8:20 | 8:50 | 9:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 13:50 | 14:20 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 | 18:35 | 19:20 | 20:20 |
Palackého Náměstí | 8:21 | 8:51 | 9:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 13:51 | 14:21 | 15:06 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 | 17:36 | 18:36 | 19:21 | 20:21 |
Královo Pole, Nádraží | 8:26 | 8:56 | 9:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 13:56 | 14:26 | 15:11 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 17:41 | 18:41 | 19:26 | 20:26 |
Nc Královo Pole | 9:23 | 15:08 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:03 | 13:38 | 14:08 | 14:38 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 | 17:38 | 18:08 | 18:58 | 19:58 | 20:59 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 304 (Nc Královo Pole)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 304, Nc Královo Pole, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kuřim, Podlesí, Pramen stanice do Nc Královo Pole stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 304 z Kuřim, Podlesí, Pramen do Nc Královo Pole.
Jízdní řád alternativních tras 304
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Podlesí
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Tos
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Železniční Stanice
- Jízdní řád 304 – Královo Pole, Nádraží
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Te
- Jízdní řád 304 – Mácova
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Te
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Prefa
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Záhoří
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Díly POD Sv. Jánem
- Jízdní řád 304 – Kuřim, Železniční Stanice