312
Jízdní řád 312 – Kuřim, Tos Jízdní řád na Víkendy Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Tišnov, Železniční Stanice - 8:36 10:36 - 18:37 - Tišnov, Nádražní - 8:37 10:37 - 18:38 - Tišnov, Čerpací Stanice - 8:38 10:38 - 18:39 - Vohančice, Závist - 8:41 10:41 - 18:42 - Nelepeč, Žernůvka - 8:43 10:43 - 18:43 - Úsuší, Čížky - - 10:45 - 18:45 - Úsuší - - 10:47 - 18:47 - Úsuší, Čížky - 8:45 10:49 - 18:49 - Deblín, POD Cihelnou - 8:47 10:51 - 18:51 - Deblín, Obecní Úřad - 8:49 10:52 - 18:52 - Deblín, Zemědělské Družstvo - 8:50 10:53 - 18:53 - Deblín, Myslivna - 8:51 10:54 - 18:54 - Braníškov - 8:55 10:58 - 18:58 - Maršov, Vobůrka - 8:58 11:01 - 19:01 - Maršov 4:46 8:59 11:02 - 19:02 - Lažánky, Šachty 4:47 9:00 11:03 - 19:03 - Lažánky 4:50 9:03 11:06 - 19:06 - Lažánky, Holasice, Rozcestí 4:52 9:05 11:08 - 19:08 - Veverská Bítýška, Náměstí 4:58 9:13 11:13 - 19:13 - Veverská Bítýška, Náměstí - - - 12:13 - 22:13 Veverská Bítýška, Přístav 5:00 9:15 11:15 12:15 19:15 22:15 Chudčice, Na Hrázi 5:02 9:17 11:17 12:17 19:17 22:17 Chudčice 5:04 9:19 11:19 12:19 19:19 22:19 Moravské Knínice, Podhájí 5:07 9:22 11:22 12:22 19:22 22:22 Moravské Knínice 5:11 9:26 11:26 12:26 19:26 22:26 Kuřim, Zámek 5:15 9:30 11:30 12:30 19:30 22:30 Kuřim, Železniční Stanice 5:23 9:35 11:35 12:35 19:33 22:33 Kuřim, Kulturní Dům 5:26 9:38 11:38 12:38 19:36 22:36 Kuřim, Poliklinika 5:27 9:39 11:39 12:39 19:37 22:37 Kuřim, Tos 5:31 9:40 11:40 13:16 19:38 23:16
Jízdní řád na středa Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Tišnov, Železniční Stanice 8:36 10:36 - 14:36 18:37 - Tišnov, Nádražní 8:37 10:37 - 14:37 18:38 - Tišnov, Čerpací Stanice 8:38 10:38 - 14:38 18:39 - Vohančice, Závist 8:41 10:41 - 14:41 18:42 - Nelepeč, Žernůvka 8:43 10:43 - 14:43 18:43 - Úsuší, Čížky - 10:45 - 14:45 18:45 - Úsuší - 10:47 - 14:47 18:47 - Úsuší, Čížky 8:45 10:49 - 14:49 18:49 - Deblín, POD Cihelnou 8:47 10:51 - 14:51 18:51 - Deblín, Obecní Úřad 8:49 10:52 - 14:52 18:52 - Deblín, Zemědělské Družstvo 8:50 10:53 - 14:53 18:53 - Deblín, Myslivna 8:51 10:54 - 14:54 18:54 - Braníškov 8:55 10:58 - 14:58 18:58 - Maršov, Vobůrka 8:58 11:01 - 15:01 19:01 - Maršov 8:59 11:02 - 15:02 19:02 - Lažánky, Šachty 9:00 11:03 - 15:03 19:03 - Lažánky 9:03 11:06 - 15:06 19:06 - Lažánky, Holasice, Rozcestí 9:05 11:08 - 15:08 19:08 - Veverská Bítýška, Náměstí 9:13 11:13 - 15:13 19:13 - Veverská Bítýška, Náměstí - - 12:13 - - 22:13 Veverská Bítýška, Přístav 9:15 11:15 12:15 15:15 19:15 22:15 Chudčice, Na Hrázi 9:17 11:17 12:17 15:17 19:17 22:17 Chudčice 9:19 11:19 12:19 15:19 19:19 22:19 Moravské Knínice, Podhájí 9:22 11:22 12:22 15:22 19:22 22:22 Moravské Knínice 9:26 11:26 12:26 15:26 19:26 22:26 Kuřim, Zámek 9:30 11:30 12:30 15:30 19:30 22:30 Kuřim, Železniční Stanice 9:35 11:35 12:35 15:36 19:33 22:33 Kuřim, Kulturní Dům 9:38 11:38 12:38 15:39 19:36 22:36 Kuřim, Poliklinika 9:39 11:39 12:39 15:40 19:37 22:37 Kuřim, Tos 9:40 11:40 13:16 15:41 19:38 23:16
Jízdní řád na neděle a sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Tišnov, Železniční Stanice 6:37 8:37 10:37 12:37 14:37 18:37 Tišnov, Nádražní 6:38 8:38 10:38 12:38 14:38 18:38 Tišnov, Čerpací Stanice 6:39 8:39 10:39 12:39 14:39 18:39 Vohančice, Závist 6:42 8:42 10:42 12:42 14:42 18:42 Nelepeč, Žernůvka 6:43 8:43 10:43 12:43 14:43 18:43 Úsuší, Čížky - - 10:45 - 14:45 18:45 Úsuší - - 10:47 - 14:47 18:47 Úsuší, Čížky 6:45 8:45 10:49 12:45 14:49 18:49 Deblín, POD Cihelnou 6:47 8:47 10:51 12:47 14:51 18:51 Deblín, Obecní Úřad 6:49 8:49 10:52 12:49 14:52 18:52 Deblín, Zemědělské Družstvo 6:50 8:50 10:53 12:50 14:53 18:53 Deblín, Myslivna 6:51 8:51 10:54 12:51 14:54 18:54 Braníškov 6:55 8:55 10:58 12:55 14:58 18:58 Maršov, Vobůrka 6:58 8:58 11:01 12:58 15:01 19:01 Maršov 6:59 8:59 11:02 12:59 15:02 19:02 Lažánky, Šachty 7:00 9:00 11:03 13:00 15:03 19:03 Lažánky 7:03 9:03 11:06 13:03 15:06 19:06 Lažánky, Holasice, Rozcestí 7:05 9:05 11:08 13:05 15:08 19:08 Veverská Bítýška, Náměstí 7:13 9:13 11:13 13:13 15:13 19:13 Veverská Bítýška, Přístav 7:15 9:15 11:15 13:15 15:15 19:15 Chudčice, Na Hrázi 7:17 9:17 11:17 13:17 15:17 19:17 Chudčice 7:19 9:19 11:19 13:19 15:19 19:19 Moravské Knínice, Podhájí 7:22 9:22 11:22 13:22 15:22 19:22 Moravské Knínice 7:26 9:26 11:26 13:26 15:26 19:26 Kuřim, Zámek 7:30 9:30 11:30 13:30 15:30 19:30 Kuřim, Železniční Stanice 7:33 9:35 11:35 13:35 15:35 19:33 Kuřim, Kulturní Dům 7:36 9:38 11:38 13:38 15:38 19:36 Kuřim, Poliklinika 7:37 9:39 11:39 13:39 15:39 19:37 Kuřim, Tos 7:38 9:40 11:40 13:40 15:40 19:40
Jízdní řád IDS JMK Bus – 312 (Kuřim, Tos) Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 312, Kuřim, Tos, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Tišnov, Železniční Stanice do Kuřim, Tos stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 312 Jízdní řád 312 – Lažánky Jízdní řád 312 – Maršov Jízdní řád 312 – Tišnov, Železniční Stanice Jízdní řád 312 – Veverská Bítýška, Náměstí Jízdní řád 312 – Svatoslav, Obecní Úřad Jízdní řád 312 – Deblín, Obecní Úřad Jízdní řád 312 – Veverská Bítýška, Náměstí Jízdní řád 312 – Braníškov Jízdní řád 312 – Kuřim, Prefa Jízdní řád 312 – Kuřim, Železniční Stanice Jízdní řád 312 – Tišnov, Riegrova Jízdní řád 312 – Kuřim, Te Jízdní řád 312 – Kuřim, Škola Jungmannova