369
Jízdní řád 369 – Mělník,Podolí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Ládví | 9:00 | 15:45 |
Sídliště Ďáblice | 9:03 | 15:48 |
Ďáblický Hřbitov | 9:04 | 15:49 |
Květnová | 9:05 | 15:50 |
Ďáblice | 9:09 | 15:54 |
Na Fabiánce | 9:11 | 15:56 |
Březiněves | 9:12 | 15:57 |
Na Boleslavce | 9:13 | 15:58 |
Bořanovice | 9:14 | 15:59 |
Líbeznice, I | 9:16 | 16:01 |
Líbeznice, II | 9:18 | 16:03 |
Zlonín, Rozc. | 9:21 | 16:06 |
Předboj, Rozc. | 9:22 | 16:07 |
Kojetice, Tůmovka | 9:23 | 16:08 |
Kojetice, Rozc. | 9:24 | 16:09 |
Neratovice, Byškovice | 9:26 | 16:11 |
Libiš, Na Staré Štaci | 9:27 | 16:12 |
Libiš | 9:28 | 16:13 |
Obříství, Štěpánský Most | 9:30 | 16:15 |
Kly, Větrušice | 9:32 | 16:17 |
Kly, Krauzovna | 9:33 | 16:18 |
Kly, Lom | 9:35 | 16:20 |
Kly, Vinice | 9:36 | 16:21 |
Mělník, U Nováků | 9:37 | 16:22 |
Mělník, Cukrovar | 9:39 | 16:24 |
Mělník, U Hřiště | 9:40 | 16:25 |
Mělník, Poliklinika | 9:41 | 16:26 |
Mělník, Fibichova | 9:43 | 16:28 |
Mělník, Aut.Nádr. | 9:47 | 16:32 |
Mělník, Pivovar | 9:49 | 16:34 |
Mělník, Podolí | 9:51 | 16:36 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 369 (Mělník,Podolí)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 369, Mělník,Podolí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ládví stanice do Mělník, Podolí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..