Linka 369
Praha,Ládví - Štětí,závod
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 369 autobus (Aktualizováno)
369 autobus ה má 31 zastávek odjíždí z Ládví a končí v Mělník, Podolí.
Vyberte 369 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Mělník,Podolí (31 zastávek)
Ládví
Sídliště Ďáblice
Ďáblický Hřbitov
Květnová
Ďáblice
Na Fabiánce
Březiněves
Na Boleslavce
Bořanovice
Líbeznice, I
Líbeznice, II
Zlonín, Rozc.
Předboj, Rozc.
Kojetice, Tůmovka
Kojetice, Rozc.
Neratovice, Byškovice
Libiš, Na Staré Štaci
Libiš
Obříství, Štěpánský Most
Kly, Větrušice
Kly, Krauzovna
Kly, Lom
Kly, Vinice
Mělník, U Nováků
Mělník, Cukrovar
Mělník, U Hřiště
Mělník, Poliklinika
Mělník, Fibichova
Mělník, Aut.Nádr.
Mělník, Pivovar
Mělník, Podolí
369 Často kladené dotazy
V kolik začne 369 autobus fungovat?
Služby na 369 autobus začínají v 09:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 369 autobus fungovat?
Služby na 369 autobus končí v 15:45 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 369 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Ládví - Štětí,závod Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Ládví - Štětí,závod Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 369 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 369. autobus zastávka.
369 autobus Jízdní řád
369 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 09:00 - 15:45
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 09:00 - 15:45 | 405 |
út | 09:00 - 15:45 | 405 |
st | 09:00 - 15:45 | 405 |
čt | 09:00 - 15:45 | 405 |
pá | 09:00 - 15:45 | 405 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 369 (od Ládví), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 369 v reálném čase. (Mělník,Podolí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 369 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 369 (Mělník,Podolí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
369 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 369 autobus cesty je Ládví a poslední zastávka je Mělník, Podolí. 369 (Mělník,Podolí) je v provozu během víkendy.
Další informace: 369 má 31 zastávek a celková doba cesty je zhruba 51 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 369 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 369 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 369 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 369 (Mělník,Podolí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 369 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 369, v Praha
369 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 476 - Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty/ Jízdní řád
- 667 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 728 - Mladá Boleslav - Skalsko - Mšeno/ Jízdní řád
- 186 - Černý Most - Nádraží Satalice - Vinoř/ Jízdní řád
- 474 - Dobřeň - Mělník/ Jízdní řád
- 373 - Praha,Kobylisy - Veliká Ves/ Jízdní řád
- 375 - Praha,Českomoravská - Brandýs n.L.-St.Bol.,Žel.st./ Jízdní řád
- 663 - Kralupy nad Vltavou - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 914 - Třebenická - Březiněves/ Jízdní řád
- 958 - Praha,Kobylisy - Odolena Voda,Dolní náměstí/ Jízdní řád
- 372 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 396 - Praha,Vinoř - Přezletice, Kocanda/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 103 - Ládví - Ďáblice - Březiněves/ Jízdní řád
- 477 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Mratín - Brandýs n.L.-St.Boleslav/ Jízdní řád
- 110 - Třeboradický hřbitov - Dolní Počernice/ Jízdní řád