403
Jízdní řád 403 – Omice, Samoobsluha
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Labská | 5:27 | 6:11 | 7:07 | 7:27 | 9:27 | 11:27 | 13:07 | - | - | 14:07 | - | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:27 | 22:55 |
Vltavská | 5:28 | 6:12 | 7:08 | 7:28 | 9:28 | 11:28 | 13:08 | - | - | 14:08 | - | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:28 | 22:56 |
POD Nemocnicí | 5:29 | 6:13 | 7:09 | 7:29 | 9:29 | 11:29 | 13:09 | - | - | 14:09 | - | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:29 | 22:57 |
Osová | 5:30 | 6:14 | 7:10 | 7:30 | 9:30 | 11:30 | 13:10 | - | - | 14:10 | - | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | 22:58 |
Kosmonautů | 5:31 | 6:15 | 7:11 | 7:31 | 9:31 | 11:31 | 13:11 | - | - | 14:11 | - | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:31 | 22:58 |
Svah | 5:32 | 6:16 | 7:12 | 7:32 | 9:32 | 11:32 | 13:12 | - | - | 14:12 | - | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:32 | 22:59 |
Čermákova | 5:32 | 6:16 | 7:12 | 7:32 | 9:32 | 11:32 | 13:12 | - | - | 14:12 | - | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:32 | 23:00 |
Točná | 5:34 | 6:18 | 7:14 | 7:34 | 9:34 | 11:34 | 13:14 | - | - | 14:14 | - | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:34 | 23:01 |
POD Dálnicí | 5:35 | 6:19 | 7:15 | 7:35 | 9:35 | 11:35 | 13:15 | - | - | 14:15 | - | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:35 | 23:02 |
Ostopovice, Branky | 5:36 | 6:20 | 7:16 | 7:36 | 9:36 | 11:36 | 13:16 | - | - | 14:16 | - | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:36 | 23:03 |
Ostopovice, Náměstí | 5:36 | 6:20 | 7:16 | 7:36 | 9:36 | 11:36 | 13:16 | - | - | 14:16 | - | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:36 | 23:03 |
Ostopovice, Rozcestí | 5:37 | 6:21 | 7:17 | 7:37 | 9:37 | 11:37 | 13:17 | - | - | 14:17 | - | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:37 | 23:04 |
Ostopovice, Smyčka | 5:38 | 6:22 | 7:18 | 7:38 | 9:38 | 11:38 | 13:18 | - | - | 14:18 | - | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:38 | 23:05 |
Ostopovice, Lipová | 5:39 | 6:23 | 7:19 | 7:39 | 9:39 | 11:39 | 13:19 | - | - | 14:19 | - | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:39 | 23:06 |
Troubsko, U Dráhy | 5:40 | 6:24 | 7:20 | 7:40 | 9:40 | 11:40 | 13:20 | - | - | 14:20 | - | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:40 | 23:07 |
Troubsko, Nová | 5:42 | 6:26 | 7:22 | 7:42 | 9:42 | 11:42 | 13:22 | - | - | 14:22 | - | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:42 | 23:08 |
Troubsko, Kaplička | 5:43 | 6:27 | 7:23 | 7:43 | 9:43 | 11:43 | 13:23 | - | - | 14:23 | - | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:43 | 23:09 |
Troubsko, Obecní Úřad | 5:44 | 6:28 | 7:24 | 7:44 | 9:44 | 11:44 | 13:24 | - | - | 14:24 | - | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 19:44 | 23:10 |
Troubsko, Obecní Úřad | - | - | - | - | - | - | - | 13:14 | 13:56 | - | 14:44 | - | - | - | - | - | - |
Troubsko, Veselka | - | - | - | - | - | - | - | 13:16 | 13:58 | - | 14:46 | - | - | - | - | - | - |
Popůvky, Vintrovna | - | - | - | - | - | - | - | 13:18 | 14:00 | - | 14:48 | - | - | - | - | - | - |
Popůvky, Náves | - | - | - | - | - | - | - | 13:19 | 14:01 | - | 14:49 | - | - | - | - | - | - |
Troubsko, Lísek | 5:47 | 6:31 | 7:27 | 7:47 | 9:47 | 11:47 | 13:27 | 13:23 | 14:05 | 14:27 | 14:53 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:47 | 23:13 |
Omice, Sokolovna | 5:50 | 6:34 | 7:30 | 7:50 | 9:50 | 11:50 | 13:30 | 13:25 | 14:07 | 14:30 | 14:55 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:50 | 23:15 |
Omice, Samoobsluha | 5:53 | 6:53 | 7:31 | 7:53 | 10:06 | 12:06 | 13:36 | 13:26 | 14:36 | 14:51 | 14:59 | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 18:33 | 19:56 | 23:16 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Labská | 7:12 | 11:27 | 15:27 | 19:27 |
Vltavská | 7:13 | 11:28 | 15:28 | 19:28 |
POD Nemocnicí | 7:14 | 11:29 | 15:29 | 19:29 |
Osová | 7:15 | 11:30 | 15:30 | 19:30 |
Kosmonautů | 7:16 | 11:31 | 15:31 | 19:31 |
Svah | 7:17 | 11:32 | 15:32 | 19:32 |
Čermákova | 7:17 | 11:32 | 15:32 | 19:32 |
Točná | 7:19 | 11:34 | 15:34 | 19:34 |
POD Dálnicí | 7:20 | 11:35 | 15:35 | 19:35 |
Ostopovice, Branky | 7:21 | 11:36 | 15:36 | 19:36 |
Ostopovice, Náměstí | 7:21 | 11:36 | 15:36 | 19:36 |
Ostopovice, Rozcestí | 7:22 | 11:37 | 15:37 | 19:37 |
Ostopovice, Smyčka | 7:23 | 11:38 | 15:38 | 19:38 |
Ostopovice, Lipová | 7:24 | 11:39 | 15:39 | 19:39 |
Troubsko, U Dráhy | 7:25 | 11:40 | 15:40 | 19:40 |
Troubsko, Nová | 7:27 | 11:42 | 15:42 | 19:42 |
Troubsko, Kaplička | 7:28 | 11:43 | 15:43 | 19:43 |
Troubsko, Obecní Úřad | 7:29 | 11:44 | 15:44 | 19:44 |
Troubsko, Lísek | 7:32 | 11:47 | 15:47 | 19:47 |
Omice, Sokolovna | 7:35 | 11:50 | 15:50 | 19:50 |
Omice, Samoobsluha | 7:56 | 11:56 | 15:56 | 19:56 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 403 (Omice, Samoobsluha)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 403, Omice, Samoobsluha, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Labská stanice do Omice, Samoobsluha stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 403 z Brno do Brno-Venkov.