405
Jízdní řád 405 – Nemocnice Bohunice Jízdní řád na pondělí a čtvrtek Zastávka, Železniční Stanice Zastávka, Dům Zdraví Rosice, Adosa Rosice, Kamínky Rosice, Trávníky Rosice, Brněnská Rosice, Stk Nemocnice Bohunice 4:14 4:15 4:17 4:19 4:21 4:23 4:24 4:44 4:29 4:30 4:32 4:34 4:36 4:38 4:39 5:04 4:44 4:45 4:47 4:49 4:51 4:53 4:54 5:19 4:59 5:00 5:02 5:04 5:06 5:08 5:09 5:34 5:14 5:15 5:17 5:19 5:21 5:23 5:24 5:49 5:29 5:30 5:32 5:34 5:36 5:38 5:39 6:04 5:44 5:45 5:47 5:49 5:51 5:53 5:54 6:24 5:59 6:00 6:02 6:04 6:06 6:08 6:09 6:29 6:14 6:15 6:17 6:19 6:21 6:23 6:24 6:40 6:29 6:30 6:32 6:34 6:36 6:38 6:39 7:04 6:44 6:45 6:47 6:49 6:51 6:53 6:54 7:19 6:49 6:50 6:52 6:54 6:56 6:58 6:59 7:34 6:59 7:00 7:02 7:04 7:06 7:08 7:09 8:04 7:14 7:15 7:17 7:19 7:21 7:23 7:24 7:49 7:29 7:30 7:32 7:34 7:36 7:38 7:39 7:52 7:44 7:45 7:47 7:49 7:51 7:53 7:54 10:49 7:59 8:00 8:02 8:04 8:06 8:08 8:09 8:22 8:14 8:15 8:17 8:19 8:21 8:23 8:24 8:49 8:29 8:30 8:32 8:34 8:36 8:38 8:39 8:52 8:44 8:45 8:47 8:49 8:51 8:53 8:54 9:07 9:14 9:15 9:17 9:19 9:21 9:23 9:24 9:37 9:44 9:45 9:47 9:49 9:51 9:53 9:54 11:49 10:44 10:45 10:47 10:49 10:51 10:53 10:54 11:07 11:44 11:45 11:47 11:49 11:51 11:53 11:54 14:04 12:44 12:45 12:47 12:49 12:51 12:53 12:54 13:49 13:14 13:15 13:17 13:19 13:21 13:23 13:24 14:49 13:44 13:45 13:47 13:49 13:51 13:53 13:54 14:07 14:14 14:15 14:17 14:19 14:21 14:23 14:24 14:37 14:29 14:30 14:32 14:34 14:36 14:38 14:39 15:04 14:44 14:45 14:47 14:49 14:51 14:53 14:54 15:19 14:59 15:00 15:02 15:04 15:06 15:08 15:09 15:34 15:14 15:15 15:17 15:19 15:21 15:23 15:24 15:37 15:29 15:30 15:32 15:34 15:36 15:38 15:39 16:04 15:44 15:45 15:47 15:49 15:51 15:53 15:54 16:19 15:59 16:00 16:02 16:04 16:06 16:08 16:09 16:34 16:14 16:15 16:17 16:19 16:21 16:23 16:24 16:49 16:44 16:45 16:47 16:49 16:51 16:53 16:54 17:19 17:14 17:15 17:17 17:19 17:21 17:23 17:24 17:49 17:44 17:45 17:47 17:49 17:51 17:53 17:54 18:19 18:14 18:15 18:17 18:19 18:21 18:23 18:24 18:49 18:44 18:45 18:47 18:49 18:51 18:53 18:54 19:19 19:14 19:15 19:17 19:19 19:21 19:23 19:24 19:49 19:44 19:45 19:47 19:49 19:51 19:53 19:54 20:49 20:42 20:43 20:45 20:47 20:49 20:51 20:52 21:49 21:42 21:43 21:45 21:47 21:49 21:51 21:52 22:49 22:48 22:49 22:51 22:53 22:55 22:57 22:58 23:11
Jízdní řád na úterý a pátek Zastávka, Železniční Stanice Zastávka, Dům Zdraví Rosice, Adosa Rosice, Kamínky Rosice, Trávníky Rosice, Brněnská Rosice, Stk Nemocnice Bohunice 4:14 4:15 4:17 4:19 4:21 4:23 4:24 4:44 4:29 4:30 4:32 4:34 4:36 4:38 4:39 5:04 4:44 4:45 4:47 4:49 4:51 4:53 4:54 5:19 4:59 5:00 5:02 5:04 5:06 5:08 5:09 5:34 5:14 5:15 5:17 5:19 5:21 5:23 5:24 5:49 5:29 5:30 5:32 5:34 5:36 5:38 5:39 6:04 5:44 5:45 5:47 5:49 5:51 5:53 5:54 6:24 5:59 6:00 6:02 6:04 6:06 6:08 6:09 6:29 6:14 6:15 6:17 6:19 6:21 6:23 6:24 6:40 6:29 6:30 6:32 6:34 6:36 6:38 6:39 7:04 6:44 6:45 6:47 6:49 6:51 6:53 6:54 7:19 6:49 6:50 6:52 6:54 6:56 6:58 6:59 7:34 6:59 7:00 7:02 7:04 7:06 7:08 7:09 8:04 7:14 7:15 7:17 7:19 7:21 7:23 7:24 7:49 7:29 7:30 7:32 7:34 7:36 7:38 7:39 7:52 7:44 7:45 7:47 7:49 7:51 7:53 7:54 10:49 7:59 8:00 8:02 8:04 8:06 8:08 8:09 11:49 8:14 8:15 8:17 8:19 8:21 8:23 8:24 8:49 8:29 8:30 8:32 8:34 8:36 8:38 8:39 8:52 8:44 8:45 8:47 8:49 8:51 8:53 8:54 14:49 9:14 9:15 9:17 9:19 9:21 9:23 9:24 9:37 9:44 9:45 9:47 9:49 9:51 9:53 9:54 13:49 10:44 10:45 10:47 10:49 10:51 10:53 10:54 11:07 11:44 11:45 11:47 11:49 11:51 11:53 11:54 14:04 12:44 12:45 12:47 12:49 12:51 12:53 12:54 13:07 13:14 13:15 13:17 13:19 13:21 13:23 13:24 13:37 13:44 13:45 13:47 13:49 13:51 13:53 13:54 14:07 14:14 14:15 14:17 14:19 14:21 14:23 14:24 14:37 14:29 14:30 14:32 14:34 14:36 14:38 14:39 15:04 14:44 14:45 14:47 14:49 14:51 14:53 14:54 15:19 14:59 15:00 15:02 15:04 15:06 15:08 15:09 15:34 15:14 15:15 15:17 15:19 15:21 15:23 15:24 15:37 15:29 15:30 15:32 15:34 15:36 15:38 15:39 16:04 15:44 15:45 15:47 15:49 15:51 15:53 15:54 16:19 15:59 16:00 16:02 16:04 16:06 16:08 16:09 16:34 16:14 16:15 16:17 16:19 16:21 16:23 16:24 16:49 16:44 16:45 16:47 16:49 16:51 16:53 16:54 17:19 17:14 17:15 17:17 17:19 17:21 17:23 17:24 17:49 17:44 17:45 17:47 17:49 17:51 17:53 17:54 18:19 18:14 18:15 18:17 18:19 18:21 18:23 18:24 18:49 18:44 18:45 18:47 18:49 18:51 18:53 18:54 19:19 19:14 19:15 19:17 19:19 19:21 19:23 19:24 19:49 19:44 19:45 19:47 19:49 19:51 19:53 19:54 20:49 20:42 20:43 20:45 20:47 20:49 20:51 20:52 21:49 21:42 21:43 21:45 21:47 21:49 21:51 21:52 22:49 0:10 0:11 0:13 0:15 0:17 0:19 0:22 2:14
Jízdní řád na sobota Zastávka, Železniční Stanice Zastávka, Dům Zdraví Rosice, Adosa Rosice, Kamínky Rosice, Trávníky Rosice, Brněnská Rosice, Stk Nemocnice Bohunice 4:34 4:35 4:37 4:39 4:41 4:43 4:44 6:49 6:42 6:43 6:45 6:47 6:49 6:51 6:52 8:49 8:44 8:45 8:47 8:49 8:51 8:53 8:54 10:49 10:44 10:45 10:47 10:49 10:51 10:53 10:54 11:09 12:44 12:45 12:47 12:49 12:51 12:53 12:54 14:49 14:44 14:45 14:47 14:49 14:51 14:53 14:54 16:49 16:44 16:45 16:47 16:49 16:51 16:53 16:54 18:49 18:44 18:45 18:47 18:49 18:51 18:53 18:54 20:49 20:42 20:43 20:45 20:47 20:49 20:51 20:52 22:49 0:10 0:11 0:13 0:15 0:17 0:19 0:22 2:14
Jízdní řád na neděle a středa Zastávka, Železniční Stanice Zastávka, Dům Zdraví Rosice, Adosa Rosice, Kamínky Rosice, Trávníky Rosice, Brněnská Rosice, Stk Nemocnice Bohunice 4:34 4:35 4:37 4:39 4:41 4:43 4:44 6:49 6:42 6:43 6:45 6:47 6:49 6:51 6:52 8:49 8:44 8:45 8:47 8:49 8:51 8:53 8:54 10:49 10:44 10:45 10:47 10:49 10:51 10:53 10:54 11:09 12:44 12:45 12:47 12:49 12:51 12:53 12:54 14:49 14:44 14:45 14:47 14:49 14:51 14:53 14:54 16:49 16:44 16:45 16:47 16:49 16:51 16:53 16:54 18:49 18:44 18:45 18:47 18:49 18:51 18:53 18:54 20:49 20:42 20:43 20:45 20:47 20:49 20:51 20:52 22:49 22:49 22:51 22:53 22:56 23:11 - - -
Jízdní řád IDS JMK Bus – 405 (Nemocnice Bohunice) Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 405, Nemocnice Bohunice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Zastávka, Železniční Stanice do Nemocnice Bohunice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 405 z Brno-Venkov do Brno.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 405