Jízdní řád 41 – Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Vratimov, Kartonážka | - | - | - | 18:22 | - |
Vratimov, Popinec | - | - | - | 18:22 | - |
Vratimov, Nová Osada | - | - | - | 18:23 | - |
Vratimov, Náměstí | 7:03 | 8:55 | 10:55 | 18:25 | 20:36 |
Vratimov, Nádraží | 7:04 | 8:56 | 10:56 | 18:26 | 20:37 |
Hrabová, Mostní | 7:06 | 8:58 | 10:58 | 18:28 | 20:39 |
Hrabová, Kostelík | 7:07 | 8:59 | 10:59 | 18:29 | 20:40 |
Hrabová, Šídlovec | 7:09 | 9:01 | 11:01 | 18:31 | 20:41 |
Hrabová, Tesco | 7:12 | 9:04 | 11:04 | 18:34 | 20:44 |
Hrabová, Žižkovská | 7:14 | 9:06 | 11:06 | 18:36 | 20:46 |
Hrabůvka, Benzina | 7:16 | 9:08 | 11:08 | 18:38 | 20:48 |
Hrabůvka, Kostel | 7:19 | 9:11 | 11:11 | 18:41 | 20:51 |
Hrabůvka, Poliklinika | 7:20 | 9:12 | 11:12 | 18:42 | 20:52 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vratimov, Kartonážka | - | - | - | 14:20 | - | 18:21 | - |
Vratimov, Popinec | - | - | - | 14:20 | - | 18:21 | - |
Vratimov, Nová Osada | - | - | - | 14:21 | - | 18:22 | - |
Vratimov, Náměstí | 8:36 | 10:36 | 12:36 | 14:23 | 16:36 | 18:24 | 20:36 |
Vratimov, Nádraží | 8:37 | 10:37 | 12:37 | 14:24 | 16:37 | 18:25 | 20:37 |
Hrabová, Mostní | 8:39 | 10:39 | 12:39 | 14:26 | 16:39 | 18:27 | 20:39 |
Hrabová, Kostelík | 8:40 | 10:40 | 12:40 | 14:27 | 16:40 | 18:28 | 20:40 |
Hrabová, Šídlovec | 8:42 | 10:42 | 12:42 | 14:29 | 16:42 | 18:30 | 20:41 |
Hrabová, Tesco | 8:45 | 10:45 | 12:45 | 14:32 | 16:45 | 18:33 | 20:44 |
Hrabová, Žižkovská | 8:47 | 10:47 | 12:47 | 14:34 | 16:47 | 18:35 | 20:46 |
Hrabůvka, Benzina | 8:49 | 10:49 | 12:49 | 14:36 | 16:49 | 18:37 | 20:48 |
Hrabůvka, Kostel | 8:52 | 10:52 | 12:52 | 14:39 | 16:52 | 18:40 | 20:51 |
Hrabůvka, Poliklinika | 8:53 | 10:53 | 12:53 | 14:40 | 16:53 | 18:41 | 20:52 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 41 (Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 41, Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vratimov, Kartonážka stanice do Hrabůvka, Poliklinika stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..