Jízdní řád 45 – Ostrava, Poruba, Dílny Dp Ostrava
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 | Odjezd č. #19 | Odjezd č. #20 | Odjezd č. #21 | Odjezd č. #22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána | 4:42 | 5:22 | 5:42 | 6:02 | 6:22 | 6:42 | 7:02 | 7:22 | 7:42 | 12:48 | 13:22 | 13:45 | 14:00 | 14:12 | 14:22 | 14:42 | 14:58 | 15:18 | 15:38 | 15:58 | 16:18 | 16:38 |
Kunčice, Nová Huť Učiliště | 4:43 | 5:24 | 5:44 | 6:04 | 6:24 | 6:44 | 7:04 | 7:24 | 7:44 | 12:50 | 13:24 | 13:47 | 14:02 | 14:14 | 14:24 | 14:44 | 15:00 | 15:20 | 15:40 | 16:00 | 16:20 | 16:40 |
Kunčice, Vratimovská | 4:45 | 5:26 | 5:46 | 6:06 | 6:26 | 6:46 | 7:06 | 7:26 | 7:46 | 12:52 | 13:26 | 13:49 | 14:04 | 14:16 | 14:26 | 14:46 | 15:02 | 15:22 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 |
Kunčice, Frýdecká | 4:46 | 5:27 | 5:47 | 6:07 | 6:27 | 6:47 | 7:07 | 7:27 | 7:47 | 12:53 | 13:27 | 13:50 | 14:05 | 14:17 | 14:27 | 14:47 | 15:03 | 15:23 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 |
Vítkovice, Bivojova | 4:48 | 5:30 | 5:50 | 6:10 | 6:30 | 6:50 | 7:10 | 7:30 | 7:50 | 12:56 | 13:30 | 13:53 | 14:08 | 14:20 | 14:30 | 14:50 | 15:06 | 15:26 | 15:46 | 16:06 | 16:26 | 16:46 |
Vítkovice, Ocelářská | 4:50 | 5:32 | 5:52 | 6:12 | 6:32 | 6:52 | 7:12 | 7:32 | 7:52 | 12:58 | 13:32 | 13:55 | 14:10 | 14:22 | 14:32 | 14:52 | 15:08 | 15:28 | 15:48 | 16:08 | 16:28 | 16:48 |
Vítkovice, Městský Stadion | 4:51 | 5:33 | 5:53 | 6:13 | 6:33 | 6:53 | 7:13 | 7:33 | 7:53 | 12:59 | 13:33 | 13:56 | 14:11 | 14:23 | 14:33 | 14:53 | 15:09 | 15:29 | 15:49 | 16:09 | 16:29 | 16:49 |
Zábřeh, Rottrův Sad | 4:52 | 5:34 | 5:54 | 6:14 | 6:34 | 6:54 | 7:14 | 7:34 | 7:54 | 13:00 | 13:34 | 13:57 | 14:12 | 14:24 | 14:34 | 14:54 | 15:10 | 15:30 | 15:50 | 16:10 | 16:30 | 16:50 |
Zábřeh, Most Mládeže | 4:53 | 5:35 | 5:55 | 6:15 | 6:35 | 6:55 | 7:15 | 7:35 | 7:55 | 13:01 | 13:35 | 13:58 | 14:13 | 14:25 | 14:35 | 14:55 | 15:11 | 15:31 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 |
Zábřeh, Výškovická | 4:55 | 5:37 | 5:57 | 6:17 | 6:37 | 6:57 | 7:17 | 7:37 | 7:57 | 13:03 | 13:37 | 14:00 | 14:15 | 14:27 | 14:37 | 14:57 | 15:13 | 15:33 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53 |
Zábřeh, Avion | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 13:06 | - | - | - | - | - | - | 15:16 | 15:36 | 15:56 | 16:16 | 16:36 | 16:56 |
Zábřeh, Shopping Park | 4:56 | 5:38 | 5:58 | 6:18 | 6:38 | 6:58 | 7:18 | 7:38 | 7:58 | 13:08 | 13:38 | 14:01 | 14:16 | 14:28 | 14:38 | 14:58 | 15:18 | 15:38 | 15:58 | 16:18 | 16:38 | 16:58 |
Svinov, Jelínkova | 4:58 | 5:40 | 6:00 | 6:20 | 6:40 | 7:00 | 7:20 | 7:40 | 8:00 | 13:10 | 13:40 | 14:03 | 14:18 | 14:30 | 14:40 | 15:00 | 15:20 | 15:40 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00 |
Poruba, Bytostav | 5:02 | 5:45 | 6:05 | 6:25 | 6:45 | 7:05 | 7:25 | 7:45 | 8:05 | 13:15 | 13:45 | 14:08 | 14:23 | 14:35 | 14:45 | 15:05 | 15:25 | 15:45 | 16:05 | 16:25 | 16:45 | 17:05 |
Poruba, Dělnická | 5:03 | 5:46 | 6:06 | 6:26 | 6:46 | 7:06 | 7:26 | 7:46 | 8:06 | 13:16 | 13:46 | 14:09 | 14:24 | 14:36 | 14:46 | 15:06 | 15:26 | 15:46 | 16:06 | 16:26 | 16:46 | 17:06 |
Poruba, Oblouk | 5:04 | 5:47 | 6:07 | 6:27 | 6:47 | 7:07 | 7:27 | 7:47 | 8:07 | 13:17 | 13:47 | 14:10 | 14:25 | 14:37 | 14:47 | 15:07 | 15:27 | 15:47 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:07 |
Poruba, Věžičky | 5:06 | 5:49 | 6:09 | 6:29 | 6:49 | 7:09 | 7:29 | 7:49 | 8:09 | 13:19 | 13:49 | 14:12 | 14:27 | 14:39 | 14:49 | 15:09 | 15:29 | 15:49 | 16:09 | 16:29 | 16:49 | 17:09 |
Poruba, Vozovna | 5:08 | 5:51 | 6:11 | 6:31 | 6:51 | 7:11 | 7:31 | 7:51 | 8:11 | 13:21 | 13:51 | 14:14 | 14:29 | 14:41 | 14:51 | 15:11 | 15:31 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 | 17:11 |
Poruba, Slavíkova | 5:09 | 5:52 | 6:12 | 6:32 | 6:52 | 7:12 | 7:32 | 7:52 | 8:12 | 13:22 | 13:52 | 14:15 | 14:30 | 14:42 | 14:52 | 15:12 | 15:32 | 15:52 | 16:12 | 16:32 | 16:52 | 17:12 |
Poruba, Garáže | 5:10 | 5:53 | 6:13 | 6:33 | 6:53 | 7:13 | 7:33 | 7:53 | 8:13 | 13:23 | 13:53 | 14:16 | 14:31 | 14:43 | 14:53 | 15:13 | 15:33 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53 | 17:13 |
Ostrava, Pustkovec | 5:11 | 5:54 | 6:14 | 6:34 | 6:54 | 7:14 | 7:34 | 7:54 | 8:14 | 13:24 | 13:54 | 14:17 | 14:32 | 14:44 | 14:54 | 15:14 | 15:34 | 15:54 | 16:14 | 16:34 | 16:54 | 17:14 |
Poruba, Duha | 5:13 | 5:56 | 6:16 | 6:36 | 6:56 | 7:16 | 7:36 | 7:56 | 8:16 | 13:26 | 13:56 | 14:19 | 14:34 | 14:46 | 14:56 | 15:16 | 15:36 | 15:56 | 16:16 | 16:36 | 16:56 | 17:16 |
Poruba, Josefa Skupy | 5:14 | 5:57 | 6:17 | 6:37 | 6:57 | 7:17 | 7:37 | 7:57 | 8:17 | 13:27 | 13:57 | 14:20 | 14:35 | 14:47 | 14:57 | 15:17 | 15:37 | 15:57 | 16:17 | 16:37 | 16:57 | 17:17 |
Poruba, Dílny Dp Ostrava | 5:16 | 5:59 | 6:19 | 6:39 | 6:59 | 7:19 | 7:39 | 7:59 | 8:19 | 13:29 | 13:59 | 14:22 | 14:37 | 14:49 | 14:59 | 15:19 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 | 17:19 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 45 (Ostrava, Poruba, Dílny Dp Ostrava)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 45, Ostrava, Poruba, Dílny Dp Ostrava, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kunčice, Nová Huť Hlavní Brána stanice do Poruba, Dílny Dp Ostrava stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..