509
Jízdní řád 509 – Chrlice, Smyčka
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Rajhradice, Váha | 7:22 |
Rebešovice | 7:24 |
Rebešovice, Horky | 7:25 |
Chrlice, Smyčka | 7:28 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 509 (Chrlice, Smyčka)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 509, Chrlice, Smyčka, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Rajhradice, Váha stanice do Chrlice, Smyčka stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 509 z Brno-Venkov do Brno.