52
Jízdní řád 52 – Bartolomějská
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Mendlovo Náměstí | 22:03 | 22:33 | 23:03 |
Výstaviště - Hlavní Vstup | 22:04 | 22:34 | 23:04 |
Lipová | 22:05 | 22:35 | 23:05 |
Pisárky | 22:06 | 22:36 | 23:06 |
Anthropos | 22:06 | 22:36 | 23:06 |
Antonína Procházky | 22:06 | 22:36 | 23:06 |
Šárka | 22:08 | 22:38 | 23:08 |
Myslivní | 22:09 | 22:39 | 23:09 |
Výletní | 22:10 | 22:40 | 23:10 |
Žebětínská | 22:11 | 22:41 | 23:11 |
Kohoutovice, Hájenka | 22:13 | 22:43 | 23:13 |
Stará Dálnice | 22:15 | 22:45 | 23:15 |
Kopce | 22:16 | 22:46 | 23:16 |
Kohoutovická | 22:17 | 22:47 | 23:17 |
Žebětín, Škola | 22:18 | 22:48 | 23:18 |
Křivánkovo Náměstí | 22:19 | 22:49 | 23:19 |
Žebětín, Hřbitov | 22:20 | 22:50 | 23:20 |
Bartolomějská | 22:21 | 22:51 | 23:23 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 52 (Bartolomějská)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 52, Bartolomějská, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Mendlovo Náměstí stanice do Bartolomějská stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.