541
Jízdní řád 541 – Hustopeče, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Velké Hostěrádky, Obecní Úřad | - | - | 4:40 | - | 6:25 | - | - | - | 9:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | - | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 20:40 |
Klobouky U Brna, Bohumilice, Rozc. | - | - | 4:42 | - | 6:27 | - | - | - | 9:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | - | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 20:42 |
Klobouky U Brna, Bohumilice | - | - | 4:45 | - | 6:30 | - | - | - | 9:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | - | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 20:45 |
Krumvíř, Samota Kumstát | - | - | 4:48 | - | 6:33 | - | - | - | 9:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | - | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 20:48 |
Krumvíř, Sokolovna | - | - | 4:50 | - | 6:35 | - | - | - | 9:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | - | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 20:50 |
Krumvíř, Supermarket | - | - | 4:51 | - | 6:36 | - | - | - | 9:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | - | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 20:51 |
Klobouky U Brna, Nádražní | - | - | 4:54 | - | 6:39 | - | - | - | 9:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | - | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 20:54 |
Klobouky U Brna, Samoobsluha | - | - | 4:55 | - | 6:40 | - | - | - | 9:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 | - | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 20:55 |
Klobouky U Brna, Náměstí | - | 4:29 | 4:59 | 5:59 | 6:53 | - | 8:03 | 9:03 | 10:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 15:33 | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 21:08 |
Klobouky U Brna, Ropovod | - | 4:31 | 5:01 | 6:01 | 6:55 | - | 8:05 | 9:05 | 10:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 21:10 |
Klobouky U Brna, Samota | - | 4:32 | 5:02 | 6:02 | 6:56 | - | 8:06 | 9:06 | 10:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 15:36 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 21:11 |
Morkůvky | - | 4:35 | 5:05 | 6:05 | 6:59 | - | 8:09 | 9:09 | 10:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 15:39 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 21:14 |
Boleradice, Mlýn | - | 4:40 | 5:10 | 6:10 | 7:04 | - | 8:14 | 9:14 | 10:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 15:44 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 21:19 |
Boleradice, Zd | - | 4:41 | 5:11 | 6:11 | 7:05 | - | 8:15 | 9:15 | 10:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 15:45 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 21:20 |
Boleradice | - | 4:43 | 5:13 | 6:13 | 7:07 | 7:22 | 8:17 | 9:17 | 10:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 15:47 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 21:22 |
Horní Bojanovice, Rozcestí | - | 4:46 | 5:16 | 6:16 | 7:10 | 7:25 | 8:20 | 9:20 | 10:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 15:50 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 21:25 |
Horní Bojanovice | 4:13 | 4:48 | 5:18 | 6:18 | 7:12 | 7:27 | 8:22 | 9:22 | 10:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 15:52 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 21:27 |
Horní Bojanovice, Zd | 4:15 | 4:50 | 5:20 | 6:20 | 7:14 | 7:29 | 8:24 | 9:24 | 10:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 21:29 |
Hustopeče, Farma | 4:19 | 4:54 | 5:24 | 6:24 | 7:18 | 7:33 | 8:28 | 9:28 | 10:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 15:58 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 21:33 |
Hustopeče, Strojírny | 4:21 | 4:56 | 5:26 | 6:26 | 7:20 | 7:35 | 8:30 | 9:30 | 10:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 21:35 |
Hustopeče, Autobusové Nádraží | 4:23 | 4:58 | 5:28 | 6:28 | 7:22 | 7:37 | 8:32 | 13:27 | 11:27 | 12:32 | 14:27 | 14:32 | 15:32 | 16:02 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 22:17 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Velké Hostěrádky, Obecní Úřad | 6:40 | 11:40 | 16:40 |
Klobouky U Brna, Bohumilice, Rozc. | 6:42 | 11:42 | 16:42 |
Klobouky U Brna, Bohumilice | 6:45 | 11:45 | 16:45 |
Krumvíř, Samota Kumstát | 6:48 | 11:48 | 16:48 |
Krumvíř, Sokolovna | 6:50 | 11:50 | 16:50 |
Krumvíř, Supermarket | 6:51 | 11:51 | 16:51 |
Klobouky U Brna, Nádražní | 6:54 | 11:54 | 16:54 |
Klobouky U Brna, Samoobsluha | 6:55 | 11:55 | 16:55 |
Klobouky U Brna, Náměstí | 7:03 | 12:03 | 17:03 |
Klobouky U Brna, Ropovod | 7:05 | 12:05 | 17:05 |
Klobouky U Brna, Samota | 7:06 | 12:06 | 17:06 |
Morkůvky | 7:09 | 12:09 | 17:09 |
Boleradice, Mlýn | 7:14 | 12:14 | 17:14 |
Boleradice, Zd | 7:15 | 12:15 | 17:15 |
Boleradice | 7:17 | 12:17 | 17:17 |
Horní Bojanovice, Rozcestí | 7:20 | 12:20 | 17:20 |
Horní Bojanovice | 7:22 | 12:22 | 17:22 |
Horní Bojanovice, Zd | 7:24 | 12:24 | 17:24 |
Hustopeče, Farma | 7:28 | 12:28 | 17:28 |
Hustopeče, Strojírny | 7:30 | 12:30 | 17:30 |
Hustopeče, Autobusové Nádraží | 7:32 | 13:27 | 17:32 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 541 (Hustopeče, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 541, Hustopeče, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Velké Hostěrádky, Obecní Úřad stanice do Hustopeče, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.