Jízdní řád 550 – Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikulov, Železniční Stanice | - | - | 5:55 | - | 8:21 | - | - | - | - | 14:55 | - | - | - |
Mikulov, U Parku | - | - | 5:58 | - | 8:24 | - | - | - | - | 14:58 | - | - | - |
Mikulov, U Pošty | - | - | 6:00 | - | 8:26 | - | - | - | - | 15:00 | - | - | - |
Mikulov, Pavlovská | - | - | 6:01 | - | 8:27 | - | - | - | - | 15:01 | - | - | - |
Mikulov, Bezručova | - | - | 6:03 | - | 8:29 | - | - | - | - | 15:03 | - | - | - |
Mikulov, V Lese | - | - | 6:06 | - | 8:32 | - | - | - | - | 15:06 | - | - | - |
Milovice, Restaurace | 4:22 | 5:22 | 6:17 | - | 8:37 | 10:22 | 12:22 | 14:22 | - | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 |
Přítluky, Nové Mlýny, Jednota | 4:26 | 5:26 | 6:21 | - | 8:41 | 10:26 | 12:26 | 14:26 | - | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 |
Přítluky, Nové Mlýny, Obalovna | 4:27 | 5:27 | 6:22 | - | 8:42 | 10:27 | 12:27 | 14:27 | - | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 |
Přítluky, Rozcestí | 4:28 | 5:28 | 6:23 | - | - | 10:28 | 12:28 | 14:28 | - | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 |
Přítluky, POD Věží | 4:31 | 5:31 | 6:26 | - | - | 10:31 | 12:31 | 14:31 | - | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 |
Rakvice, Škola | 4:35 | 5:35 | 6:30 | - | - | 10:35 | 12:35 | 14:35 | - | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 |
Rakvice, Kostel | 4:36 | 5:36 | 6:31 | - | - | 10:36 | 12:36 | 14:36 | - | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 |
Rakvice, Škola | 4:37 | 5:37 | 6:32 | - | - | 10:37 | 12:37 | 14:37 | - | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 |
Přítluky, POD Věží | 4:41 | 5:41 | 6:36 | - | - | 10:41 | 12:41 | 14:41 | - | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 |
Přítluky, Rozcestí | 4:43 | 5:43 | 6:38 | - | - | 10:43 | 12:43 | 14:43 | - | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 |
Rakvice, Kostel | - | - | - | 7:31 | - | - | - | - | 14:23 | - | - | - | - |
Rakvice, Rozcestí | - | - | - | 7:33 | - | - | - | - | 14:25 | - | - | - | - |
Rakvice, Trkmanský Dvůr, Rozcestí | - | - | - | 7:35 | - | - | - | - | 14:27 | - | - | - | - |
Zaječí, Restaurace | 4:45 | 5:45 | 6:45 | - | 8:45 | 10:45 | 12:45 | 14:45 | - | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
Zaječí, Mateřská Škola | 4:46 | 5:46 | 6:46 | - | 8:46 | 10:46 | 12:46 | 14:46 | - | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 |
Zaječí, Železniční Stanice | 4:48 | 5:48 | 6:48 | - | 8:48 | 10:48 | 12:48 | 14:48 | - | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 |
Zaječí, Za Nádražím | 4:49 | 5:49 | 6:49 | - | 8:49 | 10:49 | 12:49 | 14:49 | - | 15:49 | 16:49 | 17:49 | 18:49 |
Zaječí, Rozcestí | 4:51 | 5:51 | 6:51 | - | 8:51 | 10:51 | 12:51 | 14:51 | - | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 18:51 |
Velké Pavlovice, Gymnázium | - | - | - | 7:38 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | 5:02 | 6:04 | 7:04 | 9:04 | 8:55 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 14:29 | 16:04 | 16:55 | 18:04 | 18:55 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Mikulov, Železniční Stanice | 8:08 | 12:08 | 16:08 |
Mikulov, U Parku | 8:11 | 12:11 | 16:11 |
Mikulov, U Pošty | 8:13 | 12:13 | 16:13 |
Mikulov, Pavlovská | 8:14 | 12:14 | 16:14 |
Mikulov, Bezručova | 8:16 | 12:16 | 16:16 |
Mikulov, V Lese | 8:19 | 12:19 | 16:19 |
Milovice, Restaurace | 8:24 | 12:24 | 16:24 |
Přítluky, Nové Mlýny, Jednota | 8:28 | 12:28 | 16:28 |
Přítluky, Nové Mlýny, Obalovna | 8:29 | 12:29 | 16:29 |
Přítluky, Rozcestí | 8:30 | 12:30 | 16:30 |
Přítluky, POD Věží | 8:33 | 12:33 | 16:33 |
Rakvice, Škola | 8:37 | 12:37 | 16:37 |
Rakvice, Kostel | 8:38 | 12:38 | 16:38 |
Rakvice, Škola | 8:39 | 12:39 | 16:39 |
Přítluky, POD Věží | 8:43 | 12:43 | 16:43 |
Přítluky, Rozcestí | 8:45 | 12:45 | 16:45 |
Zaječí, Restaurace | 8:47 | 12:47 | 16:47 |
Zaječí, Mateřská Škola | 8:48 | 12:48 | 16:48 |
Zaječí, Železniční Stanice | 8:50 | 12:50 | 16:50 |
Zaječí, Za Nádražím | 8:51 | 12:51 | 16:51 |
Zaječí, Rozcestí | 8:53 | 12:53 | 16:53 |
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | 8:59 | 12:59 | 16:59 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 550 (Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 550, Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Mikulov, Železniční Stanice do Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.