Jízdní řád 551 – Klobouky U Brna, Náměstí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | - | 4:08 | 5:08 | 6:08 | 6:58 | 9:08 | 11:08 | 12:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 22:33 | - |
Velké Pavlovice, Obchodní Středisko | - | 4:09 | 5:09 | 6:09 | - | 9:09 | 11:09 | 12:09 | - | - | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 22:34 | - |
Velké Pavlovice, Gymnázium | - | - | - | - | 7:00 | - | - | - | 14:10 | 15:10 | - | - | - | - | - | - |
Němčičky, Rozcestí | - | 4:16 | 5:16 | 6:16 | 7:06 | 9:16 | 11:16 | 12:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16 | 22:41 | - |
Němčičky, Transformátor | - | 4:17 | 5:17 | 6:17 | 7:07 | 9:17 | 11:17 | 12:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 22:42 | - |
Němčičky, Střed | - | 4:18 | 5:18 | 6:18 | 7:08 | 9:18 | 11:18 | 12:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 | 22:43 | - |
Němčičky, Zd | - | 4:19 | 5:19 | 6:19 | 7:09 | 9:19 | 11:19 | 12:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 | 22:44 | - |
Němčičky, U Mlýna | - | 4:20 | 5:20 | 6:20 | 7:10 | 9:20 | 11:20 | 12:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 | 22:45 | - |
Bořetice, Železniční Stanice | - | 4:23 | 5:24 | 6:23 | 7:13 | 9:23 | 11:23 | 12:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 | 22:48 | - |
Bořetice | - | 4:25 | 5:25 | 6:25 | 7:15 | 9:25 | 11:25 | 12:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 22:50 | - |
Bořetice, U Floriánka | - | 4:26 | 5:26 | 6:26 | 7:16 | 9:26 | 11:26 | 12:26 | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 19:26 | 22:51 | - |
Vrbice, Obecní Úřad | - | 4:30 | 5:30 | 6:30 | 7:20 | 9:30 | 11:30 | 12:30 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 22:55 | - |
Vrbice, Jednota | - | 4:32 | 5:32 | 6:32 | 7:22 | 9:32 | 11:32 | 12:32 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 22:57 | - |
Kobylí, Škola | - | 4:36 | 5:36 | 6:36 | 7:26 | 9:36 | 11:36 | 12:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 23:01 | - |
Kobylí | 3:59 | 4:39 | 5:39 | 6:39 | 7:29 | 9:39 | 11:39 | 12:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | 19:39 | 23:04 | 23:59 |
Kobylí, Statek | 4:01 | 4:41 | 5:41 | 6:41 | 7:31 | 9:41 | 11:41 | 12:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 23:06 | 0:01 |
Brumovice, Železniční Stanice | 4:02 | 4:42 | 5:42 | 6:42 | 7:32 | 9:42 | 11:42 | 12:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 23:07 | 0:02 |
Brumovice, Obecní Úřad | 4:04 | 4:44 | 5:44 | 6:44 | 7:34 | 9:44 | 11:44 | 12:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | 19:44 | 23:09 | 0:04 |
Brumovice, Škola | 4:06 | 4:46 | 5:46 | 6:46 | 7:36 | 9:46 | 11:46 | 12:46 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 23:11 | 0:06 |
Morkůvky, Obecní Úřad | 4:10 | 4:50 | 5:50 | 6:50 | 7:40 | 9:50 | 11:50 | 12:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 23:15 | 0:10 |
Klobouky U Brna, Samota | 4:11 | 4:51 | 5:51 | 6:51 | 7:41 | 9:51 | 11:51 | 12:51 | 14:51 | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 18:51 | 19:51 | 23:16 | 0:11 |
Klobouky U Brna, Ropovod | 4:13 | 4:53 | 5:53 | 6:53 | 7:43 | 9:53 | 11:53 | 12:53 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 | 19:53 | 23:18 | 0:13 |
Klobouky U Brna, Wurmova | 4:14 | 4:54 | 5:54 | 6:54 | 7:44 | 9:54 | 11:54 | 12:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 | 19:54 | 23:19 | 0:14 |
Klobouky U Brna, Náměstí | 4:16 | 5:05 | 6:05 | 7:00 | 12:05 | 10:05 | 14:05 | 12:56 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:05 | 20:05 | 23:21 | 0:16 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | - | 10:09 | 14:09 | 16:09 | 18:09 |
Velké Pavlovice, Obchodní Středisko | - | 10:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 |
Němčičky, Rozcestí | - | 10:17 | 14:17 | 16:17 | 18:17 |
Němčičky, Transformátor | - | 10:18 | 14:18 | 16:18 | 18:18 |
Němčičky, Střed | - | 10:19 | 14:19 | 16:19 | 18:19 |
Němčičky, Zd | - | 10:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Němčičky, U Mlýna | - | 10:21 | 14:21 | 16:21 | 18:21 |
Bořetice, Železniční Stanice | - | 10:24 | 14:24 | 16:24 | 18:24 |
Bořetice | - | 10:26 | 14:26 | 16:26 | 18:26 |
Bořetice, U Floriánka | - | 10:27 | 14:27 | 16:27 | 18:27 |
Vrbice, Obecní Úřad | - | 10:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 |
Vrbice, Jednota | - | 10:33 | 14:33 | 16:33 | 18:33 |
Kobylí, Škola | - | 10:37 | 14:37 | 16:37 | 18:37 |
Kobylí | 6:40 | 10:40 | 14:40 | 16:40 | 18:40 |
Kobylí, Statek | 6:42 | 10:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Brumovice, Železniční Stanice | 6:43 | 10:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 |
Brumovice, Obecní Úřad | 6:45 | 10:45 | 14:45 | 16:45 | 18:45 |
Brumovice, Škola | 6:47 | 10:47 | 14:47 | 16:47 | 18:47 |
Morkůvky, Obecní Úřad | 6:51 | 10:51 | 14:51 | 16:51 | 18:51 |
Klobouky U Brna, Samota | 6:52 | 10:52 | 14:52 | 16:52 | 18:52 |
Klobouky U Brna, Ropovod | 6:54 | 10:54 | 14:54 | 16:54 | 18:54 |
Klobouky U Brna, Wurmova | 6:55 | 10:55 | 14:55 | 16:55 | 18:55 |
Klobouky U Brna, Náměstí | 7:05 | 13:05 | 15:05 | 16:57 | 18:57 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 551 (Klobouky U Brna, Náměstí)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 551, Klobouky U Brna, Náměstí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží stanice do Klobouky U Brna, Náměstí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.