564
Jízdní řád 564 – Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná
Jízdní řád na Víkendy
Břeclav, Městský Hřbitov | Břeclav, Pohansko, Rozcestí | Břeclav, Gumotex | Břeclav, Autobusové Nádraží | Břeclav, Jana Palacha | Břeclav, Dům Kultury | Břeclav, Poliklinika | Břeclav, Průmyslová Škola | Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad | Břeclav, Cukrovar | Břeclav, Stará Břeclav, Domov Seniorů | Břeclav, Stará Břeclav, Kulturní Dům | Břeclav, Stará Břeclav, U Parku | Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:35 | 4:36 | 4:37 | 4:41 | 4:43 | 4:45 | 4:46 | 4:48 | 4:51 | 4:53 | 4:55 | 4:57 | 4:58 | 5:01 |
5:25 | 5:26 | 5:27 | 5:31 | 5:33 | 5:35 | 5:36 | 5:38 | 5:41 | 5:43 | 5:45 | 5:47 | 5:48 | 5:51 |
5:45 | 5:46 | 5:47 | 5:51 | 5:53 | 5:55 | 5:56 | 5:58 | 6:01 | 6:03 | 6:05 | 6:07 | 6:08 | 6:11 |
6:35 | 6:36 | 6:37 | 6:41 | 6:43 | 6:45 | 6:46 | 6:48 | 6:51 | 6:53 | 6:55 | 6:57 | 6:58 | 7:01 |
7:35 | 7:36 | 7:37 | 7:41 | 7:43 | 7:45 | 7:46 | 7:48 | 7:51 | 7:53 | 7:55 | 7:57 | 7:58 | 8:01 |
8:45 | 8:46 | 8:47 | 8:51 | 8:53 | 8:55 | 8:56 | 8:58 | 9:01 | 9:03 | 9:05 | 9:07 | 9:08 | 9:11 |
9:45 | 9:46 | 9:47 | 9:51 | 9:53 | 9:55 | 9:56 | 9:58 | 10:01 | 10:03 | 10:05 | 10:07 | 10:08 | 10:11 |
10:45 | 10:46 | 10:47 | 10:51 | 10:53 | 10:55 | 10:56 | 10:58 | 11:01 | 11:03 | 11:05 | 11:07 | 11:08 | 11:11 |
11:45 | 11:46 | 11:47 | 11:51 | 11:53 | 11:55 | 11:56 | 11:58 | 12:01 | 12:03 | 12:05 | 12:07 | 12:08 | 12:11 |
12:50 | 12:51 | 12:52 | 12:56 | 12:58 | 13:00 | 13:01 | 13:03 | 13:06 | 13:08 | 13:10 | 13:12 | 13:13 | 13:16 |
13:45 | 13:46 | 13:47 | 13:51 | 13:53 | 13:55 | 13:56 | 13:58 | 14:01 | 14:03 | 14:05 | 14:07 | 14:08 | 14:11 |
14:59 | 15:00 | 15:01 | 15:05 | 15:07 | 15:09 | 15:10 | 15:12 | 15:15 | 15:17 | 15:19 | 15:21 | 15:22 | 15:25 |
15:59 | 16:00 | 16:01 | 16:05 | 16:07 | 16:09 | 16:10 | 16:12 | 16:15 | 16:17 | 16:19 | 16:21 | 16:22 | 16:25 |
16:59 | 17:00 | 17:01 | 17:05 | 17:07 | 17:09 | 17:10 | 17:12 | 17:15 | 17:17 | 17:19 | 17:21 | 17:22 | 17:25 |
17:59 | 18:00 | 18:01 | 18:05 | 18:07 | 18:09 | 18:10 | 18:12 | 18:15 | 18:17 | 18:19 | 18:21 | 18:22 | 18:25 |
18:59 | 19:00 | 19:01 | 19:05 | 19:07 | 19:09 | 19:10 | 19:12 | 19:15 | 19:17 | 19:19 | 19:21 | 19:22 | 19:25 |
19:55 | 19:56 | 19:57 | 20:00 | 20:01 | 20:03 | 20:04 | 20:06 | 20:09 | 20:10 | 20:12 | 20:13 | 20:14 | 20:17 |
20:55 | 20:56 | 20:57 | 21:00 | 21:01 | 21:03 | 21:04 | 21:06 | 21:09 | 21:10 | 21:12 | 21:13 | 21:14 | 21:17 |
21:55 | 21:56 | 21:57 | 22:00 | 22:01 | 22:03 | 22:04 | 22:06 | 22:09 | 22:10 | 22:12 | 22:13 | 22:14 | 22:17 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Břeclav, Autobusové Nádraží | Břeclav, Jana Palacha | Břeclav, Stará Břeclav, Lidická | Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná |
---|---|---|---|
5:30 | 5:31 | 5:34 | 5:38 |
6:00 | 6:01 | 6:03 | 6:04 |
6:45 | 6:46 | 6:47 | 6:50 |
7:45 | 7:46 | 7:47 | 7:50 |
8:25 | 8:26 | 8:28 | 8:29 |
8:50 | 8:51 | 8:53 | 8:54 |
9:45 | 9:46 | 9:47 | 9:50 |
10:25 | 10:26 | 10:28 | 10:29 |
11:30 | 11:31 | 11:33 | 11:34 |
12:55 | 12:56 | 12:57 | 13:00 |
14:00 | 14:01 | 14:03 | 14:04 |
14:40 | 14:41 | 14:42 | 14:45 |
15:45 | 15:46 | 15:48 | 15:49 |
16:45 | 16:46 | 16:48 | 16:49 |
17:10 | 17:11 | 17:12 | 17:15 |
17:50 | 17:51 | 17:53 | 17:54 |
18:40 | 18:41 | 18:44 | 18:45 |
19:24 | 19:25 | 19:26 | 19:29 |
20:02 | 20:03 | 20:06 | 20:07 |
22:03 | 22:04 | 22:06 | 22:07 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 564 (Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 564, Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Břeclav, Městský Hřbitov stanice do Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.