Jízdní řád 565 – Břeclav, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná | 20:00 | 22:30 |
Břeclav, Stará Břeclav, J. Moláka | 20:02 | 22:32 |
Břeclav, Stará Břeclav, U Parku | 20:04 | 22:34 |
Břeclav, Stará Břeclav, Kulturní Dům | 20:05 | 22:35 |
Břeclav, Stará Břeclav, Mánesova | 20:06 | 22:36 |
Břeclav, Stará Břeclav, Lidická | 20:08 | 22:38 |
Břeclav, Sovadinova | 20:10 | 22:40 |
Břeclav, Slovácká | 20:11 | 22:41 |
Břeclav, Jana Palacha | 20:13 | 22:43 |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 20:40 | 22:45 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 565 (Břeclav, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 565, Břeclav, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná stanice do Břeclav, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.