Jízdní řád 572 – Břeclav, Nemocnice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Hodonín, Autobusové Nádraží | - | 7:01 | - | - | 8:18 | 9:17 |
Hodonín, U Podjezdu | - | 7:03 | - | - | 8:20 | 9:19 |
Hodonín, Kapřiska | - | 7:04 | - | - | 8:21 | 9:20 |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | - | 7:06 | - | - | 8:23 | 9:22 |
Lužice, Rozcestí | - | 7:07 | - | - | 8:24 | 9:23 |
Lužice, Zdravotní Středisko | - | 7:09 | - | - | 8:26 | 9:25 |
Lužice, U Školy | - | 7:11 | - | - | 8:28 | 9:27 |
Lužice, Pošta | - | 7:13 | - | - | 8:30 | 9:29 |
Lužice, Železniční Stanice | - | 7:14 | - | - | 8:31 | 9:30 |
Mikulčice, Těšice | - | 7:18 | - | - | 8:35 | 9:34 |
Mikulčice, Obecní Úřad | - | 7:21 | - | - | 8:38 | 9:37 |
Mikulčice, Hradiště | - | - | - | - | - | 9:42 |
Mikulčice, Cihelna | - | 7:23 | - | - | 8:40 | 9:47 |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | - | 7:28 | - | - | 8:45 | 9:52 |
Moravská Nová Ves, Železniční Stanice | - | 7:29 | - | - | 8:46 | 9:53 |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | - | 7:30 | - | - | 8:47 | 9:54 |
Týnec, Váha | - | 7:34 | - | - | 8:51 | 9:58 |
Tvrdonice, Týnecká | - | 7:36 | - | - | 8:53 | 10:00 |
Tvrdonice, Mateřská Škola | - | - | 7:15 | - | - | - |
Tvrdonice, Náměstí | - | 7:38 | 7:17 | - | 8:55 | 10:02 |
Tvrdonice, Na Konci | - | 7:40 | 7:19 | - | 8:57 | 10:04 |
Kostice, Obecní Úřad | - | 7:42 | 7:21 | - | 8:59 | 10:06 |
Kostice, Lanžhotská | - | 7:44 | 7:23 | - | 9:01 | 10:08 |
Lanžhot, Jednota | - | - | - | 7:56 | - | - |
Lanžhot, U Mostu | - | 7:46 | 7:25 | - | 9:03 | 10:10 |
Lanžhot, Autobusové Nádraží | 5:58 | 7:48 | 7:27 | 7:58 | 9:05 | 10:12 |
Lanžhot, Obchodní Středisko | 6:00 | 7:50 | 7:29 | 8:00 | 9:07 | 10:14 |
Kostice, Váha | 6:04 | 7:54 | 7:33 | 8:04 | 9:11 | 10:18 |
Břeclav, Pohansko, Rozcestí | 6:06 | 7:56 | 7:35 | 8:06 | 9:13 | 10:20 |
Břeclav, Gumotex | 6:08 | - | - | - | - | - |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 6:15 | 7:58 | 7:38 | 8:08 | 9:15 | 10:22 |
Břeclav, Náměstí Tgm, Kostel | 6:18 | 8:01 | 7:41 | 8:11 | 9:18 | 10:25 |
Břeclav, Nemocnice | 6:26 | 9:35 | 7:45 | 8:15 | 10:35 | 11:35 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Hodonín, Autobusové Nádraží | - | 8:07 | - | 12:07 | - |
Hodonín, U Podjezdu | - | 8:09 | - | 12:09 | - |
Hodonín, Kapřiska | - | 8:10 | - | 12:10 | - |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | - | 8:12 | - | 12:12 | - |
Lužice, Rozcestí | - | 8:13 | - | 12:13 | - |
Lužice, Zdravotní Středisko | - | 8:15 | - | 12:15 | - |
Lužice, U Školy | - | 8:17 | - | 12:17 | - |
Lužice, Pošta | - | 8:19 | - | 12:19 | - |
Lužice, Železniční Stanice | - | 8:20 | - | 12:20 | - |
Mikulčice, Těšice | - | 8:24 | - | 12:24 | - |
Mikulčice, Obecní Úřad | - | 8:27 | 10:35 | 12:27 | - |
Mikulčice, Hradiště | - | 8:32 | - | 12:32 | - |
Mikulčice, Cihelna | - | 8:37 | 10:37 | 12:37 | - |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | - | 8:42 | 10:42 | 12:42 | - |
Moravská Nová Ves, Železniční Stanice | 4:43 | 8:43 | 10:43 | 12:43 | 15:53 |
Moravská Nová Ves, Křižovatka | 4:44 | 8:44 | 10:44 | 12:44 | 15:54 |
Týnec, Váha | 4:48 | 8:48 | 10:48 | 12:48 | 15:58 |
Tvrdonice, Týnecká | 4:50 | 8:50 | 10:50 | 12:50 | 16:00 |
Tvrdonice, Náměstí | 4:52 | 8:52 | 10:52 | 12:52 | 16:02 |
Tvrdonice, Na Konci | 4:54 | 8:54 | 10:54 | 12:54 | 16:04 |
Kostice, Obecní Úřad | 4:56 | 8:56 | 10:56 | 12:56 | 16:06 |
Kostice, Lanžhotská | 4:58 | 8:58 | 10:58 | 12:58 | 16:08 |
Lanžhot, U Mostu | 5:00 | 9:00 | 11:00 | 13:00 | 16:10 |
Lanžhot, Autobusové Nádraží | 5:02 | 9:02 | 11:02 | 13:02 | 16:12 |
Lanžhot, Obchodní Středisko | 5:04 | 9:04 | 11:04 | 13:04 | 16:14 |
Kostice, Váha | 5:08 | 9:08 | 11:08 | 13:08 | 16:18 |
Břeclav, Pohansko, Rozcestí | 5:10 | 9:10 | 11:10 | 13:10 | 16:20 |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 5:12 | 9:12 | 11:12 | 13:12 | 16:22 |
Břeclav, Náměstí Tgm, Kostel | 5:15 | 9:15 | 11:15 | 13:15 | 16:25 |
Břeclav, Nemocnice | 6:28 | 9:38 | 12:38 | 13:19 | 16:38 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 572 (Břeclav, Nemocnice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 572, Břeclav, Nemocnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hodonín, Autobusové Nádraží stanice do Břeclav, Nemocnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 572 z Hodonín, Autobusové Nádraží do Břeclav, Nemocnice.
Jízdní řád alternativních tras 572
- Jízdní řád 572 – Lanžhot, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 572 – Tvrdonice, Náměstí
- Jízdní řád 572 – Moravská Nová Ves, Železniční Stanice
- Jízdní řád 572 – Tvrdonice, Náměstí
- Jízdní řád 572 – Týnec, Váha
- Jízdní řád 572 – Mikulčice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 572 – Hodonín, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 572 – Břeclav, Náměstí Tgm, Kostel
- Jízdní řád 572 – Mikulčice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 572 – Lanžhot, Jednota
- Jízdní řád 572 – Moravská Nová Ves, Železniční Stanice
- Jízdní řád 572 – Břeclav, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 572 – Tvrdonice, Mateřská Škola