Linka 637
Řevnice,Nádraží
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 637 autobus (Aktualizováno)
637 autobus ה má 41 zastávek odjíždí z Broumy, Radnice a končí v Řevnice, Nádraží.
Vyberte 637 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Řevnice,Nádraží (41 zastávek)
Broumy, Radnice
Broumy, Luh Rozc.
Roztoky, Placanda
Roztoky, Karlov
Nový Jáchymov, Háj.
Nový Jáchymov
Nový Jáchymov, Sídl.
Otročiněves, Krušná Hora
Otročiněves, Na Drahách
Otročiněves, I
Hudlice, Dolní
Hudlice, Dibří
Trubská, Rozc.1.0
Králův Dvůr, Zahořany
Králův Dvůr, Zahořany, POD Hájem
Králův Dvůr, Jungmannova
Králův Dvůr, U Zámku
Beroun, Lidl
Beroun, Sídliště
Beroun, Delvita
Beroun, POD Dálnicí
Beroun, Autobusové Nádraží
Beroun, Na Ratince
Tetín, U Rozvodny
Tetín
Koněprusy, U Hřbitova I
Koněprusy
Měňany
Liteň, Nám.
Liteň, Kino
Liteň, Vetas
Liteň, Leč
Liteň, Leč, Rozc.
Skuhrov
Skuhrov, Hatě
Skuhrov, Hodyně
Svinaře, Obú
Svinaře
Svinaře, Bílý Kámen
Zadní Třebaň, Nad Soutokem
Řevnice, Nádraží
637 Často kladené dotazy
V kolik začne 637 autobus fungovat?
Služby na 637 autobus začínají v 06:03 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 637 autobus fungovat?
Služby na 637 autobus končí v 14:44 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 637 autobus?
Kdy přijde linka Řevnice,Nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Řevnice,Nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 637 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 637. autobus zastávka.
637 autobus Jízdní řád
637 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:03 - 20:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:03 - 20:42 | 145 - 397 |
út | 06:03 - 20:42 | 145 - 397 |
st | 06:03 - 20:42 | 145 - 397 |
čt | 06:03 - 20:42 | 145 - 397 |
pá | 06:03 - 20:42 | 145 - 397 |
so | 08:14 - 14:44 | 150 - 240 |
ne | 08:14 - 14:44 | 150 - 240 |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 637 (od Broumy, Radnice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 637 v reálném čase. (Řevnice,Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 637 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 637 (Řevnice,Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
637 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 637 autobus cesty je Broumy, Radnice a poslední zastávka je Řevnice, Nádraží. 637 (Řevnice,Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 637 má 41 zastávek a celková doba cesty je zhruba 41 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 637 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 637 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 637 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 637 (Řevnice,Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 637 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 637, v Praha
637 - Alternativní cíle
- 637 - Beroun,Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 637 - Beroun,Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 637 - Broumy,Radnice / Jízdní řád
- 637 - Broumy,Škola / Jízdní řád
- 637 - Králův Dvůr,U Zámku / Jízdní řád
- 637 - Kublov,Slovanka / Jízdní řád
- 637 - Liteň,Nám. / Jízdní řád
- 637 - Liteň,Nám. / Jízdní řád
- 637 - Nový Jáchymov / Jízdní řád
- 637 - Roztoky,Placanda / Jízdní řád
- 637 - Svinaře,Halouny / Jízdní řád
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 384 - Praha,Zličín - Hořovice,nám.B.Němcové/ Jízdní řád
- 639 - Hořovice - Hostomice - Dobříš/ Jízdní řád
- 549 - Sedlčany - Krásná Hora nad Vltavou - Klučenice/ Jízdní řád
- 393 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory/ Jízdní řád
- 718 - Mnichovo Hradiště - Dolní Bousov - Sobotka/ Jízdní řád
- 407 - Praha,Smíchovské nádraží - Písek,aut.nádr./ Jízdní řád
- 425 - Mořinka - Beroun - Koněprusy - Králův Dvůr/ Jízdní řád
- 767 - Mladá Boleslav - Kropáčova Vrutice - Dolní Slivno/ Jízdní řád
- 488 - Příbram - Mirovice - Písek/ Jízdní řád
- 861 - Beroun,Jarov - Beroun,autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 527 - Komárov - Cerhovice - Žebrák/ Jízdní řád
- 525 - Nový Knín - Borotice,Dražetice - Nový Knín/ Jízdní řád
- 432 - Lysá nad Labem - Milovice - Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- 361 - Praha,Smíchovské nádraží - Dobříš,nám./ Jízdní řád
- 506 - MHD Příbram 506 Zavržice - Zdaboř - Fialka - II.poliklinika - Aut.nádr. - Koperníkova - Svatá Hora areál/ Jízdní řád
- 631 - Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice/ Jízdní řád
- 515 - Příbram - Nečín - Borotice/ Jízdní řád
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád
- 716 - Boseň,Mužský - Mnichovo Hradiště,Sychrov - Boseň,Mužský/ Jízdní řád
- 739 - Bělá pod Bezdězem - Bakov nad Jizerou - Kněžmost/ Jízdní řád