655
Jízdní řád 655 – Ždánice
Jízdní řád na Víkendy
Čejč, Náměstí | Karlín | Karlín, Farma | Násedlovice, Mlýn | Násedlovice, U Hřiště | Násedlovice | Uhřice, Janův Dvůr | Žarošice, Škola | Žarošice | Archlebov | Ždánice, Šroubárna | Ždánice |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3:58 | 4:07 | 4:11 | 4:18 | 4:20 | 4:21 | 4:24 | 4:28 | 4:37 | 4:42 | 4:46 | 5:20 |
4:48 | 4:50 | 4:51 | 4:54 | 4:58 | 5:11 | 5:16 | 5:20 | 5:50 | - | - | - |
4:58 | 5:07 | 5:11 | 5:16 | 5:18 | 5:19 | 5:22 | 5:26 | 5:27 | 5:32 | 5:36 | 5:37 |
5:46 | 5:48 | 5:49 | 5:52 | 5:56 | 5:57 | 6:02 | 6:06 | 6:08 | - | - | - |
5:58 | 6:07 | 6:11 | 6:16 | 6:18 | 6:19 | 6:22 | 6:26 | 6:27 | 6:32 | 6:36 | 6:46 |
6:22 | 6:26 | 6:28 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
6:46 | 6:48 | 6:49 | 6:52 | 6:56 | 6:57 | 7:02 | 7:06 | 7:07 | 7:11 | 7:20 | - |
9:16 | 9:18 | 9:19 | 9:22 | 9:26 | 9:27 | 9:32 | 9:36 | 13:20 | - | - | - |
10:58 | 11:07 | 11:11 | 11:16 | 11:18 | 11:19 | 11:22 | 11:26 | 11:27 | 11:32 | 11:36 | 11:38 |
12:58 | 13:07 | 13:11 | 13:16 | 13:18 | 13:19 | 13:22 | 13:26 | 13:27 | 13:32 | 13:36 | 14:15 |
14:16 | 14:18 | 14:19 | 14:22 | 14:26 | 14:27 | 14:32 | 14:36 | 15:20 | - | - | - |
14:58 | 15:07 | 15:11 | 15:16 | 15:18 | 15:19 | 15:22 | 15:26 | 15:27 | 15:32 | 15:36 | 15:45 |
15:46 | 15:48 | 15:49 | 15:52 | 15:56 | 15:57 | 16:02 | 16:06 | 16:10 | - | - | - |
15:58 | 16:07 | 16:11 | 16:16 | 16:18 | 16:19 | 16:22 | 16:26 | 16:27 | 16:32 | 16:36 | 16:50 |
16:46 | 16:48 | 16:49 | 16:52 | 16:56 | 16:57 | 17:02 | 17:06 | 17:20 | - | - | - |
16:58 | 17:07 | 17:11 | 17:16 | 17:18 | 17:19 | 17:22 | 17:26 | 17:27 | 17:32 | 17:36 | 17:50 |
17:46 | 17:48 | 17:49 | 17:52 | 17:56 | 17:57 | 18:02 | 18:06 | 18:20 | - | - | - |
18:16 | 18:18 | 18:19 | 18:22 | 18:26 | 18:27 | 18:32 | 18:36 | 19:20 | - | - | - |
18:58 | 19:07 | 19:11 | 19:16 | 19:18 | 19:19 | 19:22 | 19:26 | 19:27 | 19:32 | 19:36 | 20:20 |
20:46 | 20:48 | 20:49 | 20:52 | 20:56 | 20:57 | 21:02 | 21:06 | 21:08 | - | - | - |
21:16 | 21:18 | 21:19 | 21:22 | 21:26 | 21:27 | 21:32 | 21:36 | 21:37 | 21:41 | 22:15 | - |
23:27 | 23:32 | 23:36 | 23:38 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jízdní řád na neděle a sobota
Násedlovice, Mlýn | Násedlovice, U Hřiště | Násedlovice | Uhřice, Janův Dvůr | Žarošice, Škola | Žarošice | Archlebov | Ždánice, Šroubárna | Ždánice |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:16 | 4:18 | 4:19 | 4:22 | 4:26 | 4:37 | 4:42 | 4:46 | 6:50 |
6:46 | 6:48 | 6:49 | 6:52 | 6:56 | 6:57 | 7:02 | 7:06 | 8:50 |
8:46 | 8:48 | 8:49 | 8:52 | 8:56 | 8:57 | 9:02 | 9:06 | 10:50 |
10:46 | 10:48 | 10:49 | 10:52 | 10:56 | 10:57 | 11:02 | 11:06 | 12:50 |
12:46 | 12:48 | 12:49 | 12:52 | 12:56 | 12:57 | 13:02 | 13:06 | 14:45 |
14:46 | 14:48 | 14:49 | 14:52 | 14:56 | 14:57 | 15:02 | 15:06 | 15:08 |
16:46 | 16:48 | 16:49 | 16:52 | 16:56 | 16:57 | 17:02 | 17:06 | 18:50 |
18:46 | 18:48 | 18:49 | 18:52 | 18:56 | 18:57 | 19:02 | 19:06 | 19:08 |
20:46 | 20:48 | 20:49 | 20:52 | 20:56 | 20:57 | 21:02 | 21:06 | 21:08 |
23:16 | 23:18 | 23:19 | 23:22 | 23:26 | 23:27 | 23:32 | 23:36 | 23:38 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 655 (Ždánice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 655, Ždánice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Čejč, Náměstí stanice do Ždánice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.