662
Jízdní řád 662 – Kobylí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kyjov, Aut. St. | 4:39 | 5:36 | - | 6:39 | 7:39 | 9:39 | 11:39 | 13:04 | - | 14:39 | 15:39 | 17:39 |
Kyjov, Nemocnice, Křižovatka | 4:41 | 5:38 | - | 6:41 | 7:41 | 9:41 | 11:41 | 13:06 | - | 14:41 | 15:41 | 17:41 |
Svatobořice-Mistřín, Textilka | 4:45 | 5:42 | - | 6:45 | 7:45 | 9:45 | 11:45 | 13:10 | - | 14:45 | 15:45 | 17:45 |
Svatobořice-Mistřín, Restaurace | 4:47 | 5:44 | - | 6:47 | 7:47 | 9:47 | 11:47 | 13:12 | - | 14:47 | 15:47 | 17:47 |
Svatobořice-Mistřín, Železniční Stanice | - | 5:47 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Svatobořice-Mistřín, Kulturní Dům | 4:49 | 5:49 | - | 6:49 | 7:49 | 9:49 | 11:49 | 13:14 | - | 14:49 | 15:49 | 17:49 |
Svatobořice-Mistřín, Škola | 4:50 | 5:50 | - | 6:50 | 7:50 | 9:50 | 11:50 | 13:15 | - | 14:50 | 15:50 | 17:50 |
Svatobořice-Mistřín, Mistřín | 4:52 | 5:52 | 6:32 | 6:52 | 7:52 | 9:52 | 11:52 | 13:17 | - | 14:52 | 15:52 | 17:52 |
Šardice, Padělky | 4:54 | 5:54 | 6:34 | 6:54 | 7:54 | 9:54 | 11:54 | 13:19 | - | 14:54 | 15:54 | 17:54 |
Šardice, Zd | 4:55 | 5:55 | 6:35 | 6:55 | 7:55 | 9:55 | 11:55 | 13:20 | - | 14:55 | 15:55 | 17:55 |
Šardice, U Kapličky | 4:56 | 5:56 | 6:36 | 6:56 | 7:56 | 9:56 | 11:56 | 13:21 | - | 14:56 | 15:56 | 17:56 |
Šardice | 4:57 | 5:57 | 6:37 | 6:57 | 7:57 | 9:57 | 11:57 | 13:22 | - | 14:57 | 15:57 | 17:57 |
Hovorany, Důl | 5:00 | 6:00 | 6:40 | 7:00 | 8:00 | 10:00 | 12:00 | 13:25 | - | 15:00 | 16:00 | 18:00 |
Hovorany, Kostel | 5:02 | 6:02 | 6:42 | 7:02 | 8:02 | 10:02 | 12:02 | 13:27 | - | 15:02 | 16:02 | 18:02 |
Hovorany, Škola | 5:04 | 6:04 | 6:44 | 7:04 | 8:04 | 10:04 | 12:04 | 13:29 | - | 15:04 | 16:04 | 18:04 |
Hovorany, Zdravotní Středisko | 5:05 | 6:05 | 6:45 | 7:05 | 8:05 | 10:05 | 12:05 | 13:30 | - | 15:05 | 16:05 | 18:05 |
Čejč, Náměstí | 5:10 | 6:10 | 6:47 | 7:07 | 8:10 | 10:10 | 12:10 | 13:40 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 18:10 |
Terezín | 5:14 | 6:14 | 6:51 | 7:11 | 8:14 | 10:14 | 12:14 | 13:44 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 18:14 |
Brumovice, Železniční Stanice | 5:17 | 6:17 | 6:54 | 7:14 | 8:17 | 10:17 | 12:17 | 13:46 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 18:17 |
Kobylí | 5:39 | 6:39 | 6:57 | 7:17 | 9:39 | 11:39 | 12:39 | 13:48 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 18:39 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 662 (Kobylí)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 662, Kobylí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kyjov, Aut. St. stanice do Kobylí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 662 z Hodonín do Břeclav.