665
Jízdní řád 665 – Strážnice, Aut. St.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kyjov, Aut. St. | 4:40 | 6:20 | 6:30 | - | 9:40 | - | 12:40 | 13:30 | - | 14:40 | 15:40 | 17:40 | 22:37 |
Vlkoš | 4:46 | 6:26 | 6:36 | - | 9:46 | - | 12:46 | 13:36 | - | 14:46 | 15:46 | 17:46 | 22:41 |
Vlkoš, Tesko | 4:48 | 6:28 | 6:38 | - | 9:48 | - | 12:48 | 13:38 | - | 14:48 | 15:48 | 17:48 | 22:43 |
Vracov, Slokov | 4:52 | 6:32 | 6:42 | - | 9:52 | - | 12:52 | 13:42 | - | 14:52 | 15:52 | 17:52 | 22:47 |
Vracov, Obecní Úřad | 4:54 | 6:34 | 6:44 | - | 9:54 | - | 12:54 | 13:44 | - | 14:54 | 15:54 | 17:54 | 22:49 |
Bzenec, Nový Svět | 4:57 | 6:37 | 6:47 | - | 9:57 | - | 12:57 | 13:47 | - | 14:57 | 15:57 | 17:57 | 22:52 |
Bzenec, Náměstí | 5:00 | 6:40 | 6:50 | 7:22 | 10:00 | 12:32 | 13:00 | 14:00 | 13:32 | 15:00 | 16:00 | 18:00 | 22:55 |
Bzenec, Zš | 5:02 | 6:42 | 6:52 | 7:24 | 10:02 | 12:34 | 13:02 | 14:02 | 13:34 | 15:02 | 16:02 | 18:02 | 22:57 |
Bzenec, Doubrava | 5:05 | 6:45 | 6:55 | 7:27 | 10:05 | 12:37 | 13:05 | 14:05 | 13:37 | 15:05 | 16:05 | 18:05 | 23:00 |
Bzenec, Přívoz, Železniční Stanice | 5:10 | 6:50 | 7:00 | - | - | - | 13:10 | 14:10 | - | 15:10 | 16:10 | - | - |
Bzenec, Přívoz | 5:11 | 6:51 | 7:01 | 7:31 | 10:09 | 12:41 | 13:11 | 14:11 | 13:41 | 15:11 | 16:11 | 18:09 | 23:04 |
Strážnice, Atc | 5:14 | 6:54 | 7:04 | 7:34 | 10:12 | 12:44 | 13:14 | 14:14 | 13:44 | 15:14 | 16:14 | 18:12 | 23:07 |
Strážnice, Náměstí 17. Listopadu | 5:16 | 6:56 | 7:06 | 7:36 | 10:14 | 12:46 | 13:16 | 14:16 | 13:46 | 15:16 | 16:16 | 18:14 | 23:09 |
Strážnice, Aut. St. | 5:24 | 7:00 | 7:08 | 7:38 | 10:46 | 13:15 | 13:45 | 14:45 | 13:48 | 15:45 | 16:45 | 18:16 | 23:10 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 665 (Strážnice, Aut. St.)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 665, Strážnice, Aut. St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kyjov, Aut. St. stanice do Strážnice, Aut. St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.