702
Jízdní řád 702 – Zetor - Smyčka
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Pozořice, Jezera | 4:57 |
Pozořice, Náměstí | 5:00 |
Sivice | 5:02 |
Tvarožná, Sokolovna | 5:04 |
Tvarožná | 5:06 |
Tvarožná, Zemědělské Družstvo | 5:07 |
Jiříkovice, Motorest Rohlenka | 5:08 |
Šlapanice, Bedřichovice, Rozc. | 5:11 |
Zetor - Smyčka | 5:23 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 702 (Zetor - Smyčka)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 702, Zetor - Smyčka, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Pozořice, Jezera stanice do Zetor - Smyčka stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 702 z Brno-Venkov do Brno.