Jízdní řád 744 – Vyškov, Dědice, Kasárna
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Vyškov, Fritzmeier | - | 5:30 | - | - | 14:10 | - |
Vyškov, Tovární | - | 5:31 | - | - | 14:11 | - |
Vyškov, Remagg | - | 5:32 | - | - | 14:14 | - |
Vyškov, Sochorova | - | 5:33 | - | - | 14:15 | - |
Vyškov, Lapač | 5:13 | - | - | - | - | - |
Vyškov, Na Vyhlídce | - | 5:34 | - | 13:00 | 14:17 | 15:50 |
Vyškov, Hybešova | - | 5:35 | - | 13:01 | 14:18 | 15:51 |
Vyškov, Tyršova | - | 5:36 | 6:10 | 13:03 | 14:20 | 15:52 |
Vyškov, Hraničky | 5:16 | - | - | - | - | - |
Vyškov, Palánek | - | 5:38 | - | 13:06 | 14:23 | 15:54 |
Vyškov, U Podchodu | - | 5:41 | - | 13:07 | 14:24 | 15:57 |
Vyškov, Dělnický Dům | - | 5:43 | - | 13:09 | 14:26 | 15:59 |
Vyškov, Rostex | 5:17 | 5:44 | - | 13:10 | 14:27 | 16:00 |
Vyškov, Hotel Dukla | 5:20 | 5:46 | 6:16 | 13:13 | 14:30 | 16:02 |
Vyškov, Dědice, U Hřbitova | 5:21 | 5:47 | - | 13:15 | 14:32 | 16:03 |
Vyškov, Dědice, Nám. Svobody | 5:22 | 5:48 | 6:18 | 13:16 | 14:33 | 16:04 |
Vyškov, Dědice, Kasárna | 5:26 | 5:50 | 6:20 | 13:25 | 14:35 | 16:10 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 744 (Vyškov, Dědice, Kasárna)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 744, Vyškov, Dědice, Kasárna, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vyškov, Fritzmeier stanice do Vyškov, Dědice, Kasárna stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.