753
Jízdní řád 753 – Medlovice, Rozcestí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Vyškov, Autobusové Nádraží | 15:04 |
Vyškov, Železniční Stanice | 15:05 |
Vyškov, Dukelská, U Čistírny | 15:09 |
Vyškov, Tržiště | 15:11 |
Vyškov, Marchanice | 15:13 |
Křižanovice U Vyškova, Rozcestí | 15:14 |
Hoštice-Heroltice, Hoštice, Kostel | 15:18 |
Hoštice-Heroltice, Heroltice, Náves | 15:19 |
Rybníček, Statek | 15:21 |
Rybníček | 15:22 |
Medlovice, Rozcestí | 15:25 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 753 (Medlovice, Rozcestí)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 753, Medlovice, Rozcestí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vyškov, Autobusové Nádraží stanice do Medlovice, Rozcestí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.