811
Jízdní řád 811 – Znojmo, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Trstěnice | 4:07 | 5:20 | - | 6:27 | - | - | - | 10:07 | 12:07 | - | - | - | - | - |
Višňové, Náměstí | 4:13 | 5:26 | - | 6:33 | - | - | 8:13 | 10:13 | 12:13 | 13:33 | 15:03 | 16:03 | 17:13 | 20:13 |
Višňové, Mrazírny | 4:15 | 5:28 | - | 6:35 | - | - | 8:15 | 10:15 | 12:15 | 13:35 | 15:05 | 16:05 | 17:15 | 20:15 |
Horní Dunajovice, Obecní Úřad | 4:20 | 5:33 | 5:34 | 6:40 | - | - | 8:20 | 10:20 | 12:20 | 13:40 | 15:10 | 16:10 | 17:20 | 20:20 |
Horní Dunajovice, Domčice | 4:21 | - | 5:35 | 6:41 | - | - | 8:21 | 10:21 | 12:21 | 13:41 | 15:11 | 16:11 | 17:21 | 20:21 |
Želetice, Škola | - | - | - | 6:44 | - | - | - | - | - | 13:44 | 15:14 | - | - | - |
Želetice, Jednota | 4:23 | - | 5:37 | 6:45 | 6:35 | - | 8:23 | 10:23 | 12:23 | 13:45 | 15:15 | 16:13 | 17:23 | 20:23 |
Žerotice, Požární Zbrojnice | 4:26 | - | 5:40 | 6:48 | 6:38 | - | 8:26 | 10:26 | 12:26 | 13:48 | 15:18 | 16:16 | 17:26 | 20:26 |
Kyjovice | 4:29 | - | 5:43 | - | - | 6:56 | 8:29 | 10:29 | - | - | - | - | - | - |
Žerotice, Kyjovická | 4:31 | - | 5:45 | - | - | 6:58 | 8:31 | 10:31 | - | - | - | - | - | - |
Tvořihráz, Loucký Mlýn | 4:32 | - | 5:46 | 6:50 | 6:40 | 6:59 | 8:32 | 10:32 | 12:28 | 13:50 | 15:20 | 16:18 | 17:28 | 20:28 |
Tvořihráz, Žerotická | 4:33 | - | 5:47 | 6:52 | 6:42 | 7:00 | 8:33 | 10:33 | 12:30 | 13:52 | 15:22 | 16:20 | 17:30 | 20:30 |
Tvořihráz, Obecní Úřad | 4:34 | 5:39 | 5:48 | 6:53 | 6:43 | 7:01 | 8:34 | 10:34 | 12:31 | 13:53 | 15:23 | 16:21 | 17:31 | 20:31 |
Výrovice, Rozcestí | 4:38 | 5:43 | 5:52 | 6:57 | 6:47 | 7:05 | 8:38 | 10:38 | 12:35 | 13:57 | 15:27 | 16:25 | 17:35 | 20:35 |
Výrovice, Hostinec | 4:41 | 5:46 | - | - | - | 7:08 | 8:41 | - | 12:38 | - | - | - | - | - |
Únanov, Obecní Úřad | 4:49 | 5:54 | 6:00 | 7:05 | 6:55 | 7:16 | 8:49 | 10:46 | 12:46 | 14:05 | 15:35 | 16:33 | 17:43 | 20:43 |
Únanov, Závod | 4:51 | 5:56 | 6:02 | 7:07 | 6:57 | - | 8:51 | 10:48 | 12:48 | 14:07 | 15:37 | 16:35 | 17:45 | 20:45 |
Znojmo, Přímětice, Sklep | - | - | - | - | - | 7:22 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Znojmo, Městský Lesík | 4:53 | 5:58 | 6:04 | 7:09 | 6:59 | - | 8:53 | 10:50 | 12:50 | 14:09 | 15:39 | 16:37 | 17:47 | 20:47 |
Znojmo, Přímětická, Resslova | 4:55 | 6:00 | 6:06 | 7:11 | 7:01 | 7:27 | 8:55 | 10:52 | 12:52 | 14:11 | 15:41 | 16:39 | 17:49 | 20:49 |
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně | 4:58 | 6:03 | 6:09 | 7:14 | 7:04 | 7:30 | 8:58 | 10:55 | 12:55 | 14:14 | 15:44 | 16:42 | 17:52 | 20:52 |
Znojmo, Mariánské Nám. | - | - | 6:12 | 7:17 | 7:07 | 7:33 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Znojmo, Autobusové Nádraží | 5:07 | 6:08 | 6:28 | 7:19 | 7:09 | 7:35 | 9:03 | 11:00 | 13:51 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 18:58 | 22:38 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Trstěnice | 6:44 | 12:04 | 15:54 |
Višňové, Náměstí | 6:50 | 12:10 | 16:00 |
Višňové, Mrazírny | 6:52 | 12:12 | 16:02 |
Horní Dunajovice, Obecní Úřad | 6:57 | 12:17 | 16:07 |
Horní Dunajovice, Domčice | 6:58 | 12:18 | 16:08 |
Želetice, Jednota | 7:00 | 12:20 | 16:10 |
Žerotice, Požární Zbrojnice | 7:03 | 12:23 | 16:13 |
Kyjovice | 7:06 | 12:26 | 16:16 |
Žerotice, Kyjovická | 7:08 | 12:28 | 16:18 |
Tvořihráz, Loucký Mlýn | 7:09 | 12:29 | 16:19 |
Tvořihráz, Žerotická | 7:10 | 12:30 | 16:20 |
Tvořihráz, Obecní Úřad | 7:11 | 12:31 | 16:21 |
Výrovice, Rozcestí | 7:15 | 12:35 | 16:25 |
Výrovice, Hostinec | 7:18 | 12:38 | 16:28 |
Únanov, Obecní Úřad | 7:26 | 12:46 | 16:36 |
Únanov, Závod | 7:28 | 12:48 | 16:38 |
Znojmo, Městský Lesík | 7:30 | 12:50 | 16:40 |
Znojmo, Přímětická, Resslova | 7:32 | 12:52 | 16:42 |
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně | 7:35 | 12:55 | 16:45 |
Znojmo, Autobusové Nádraží | 7:40 | 13:00 | 17:02 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 811 (Znojmo, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 811, Znojmo, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Trstěnice stanice do Znojmo, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.