818
Jízdní řád 818 – Šatov, Obecní Úřad
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Znojmo, Autobusové Nádraží | 6:45 | 9:15 | 11:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 22:40 |
Znojmo, Vídeňská, U Školy | 6:48 | 9:18 | 11:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 22:43 |
Znojmo, Dukelská, U Mostu | 6:50 | 9:20 | 11:05 | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 22:45 |
Znojmo, Šatovská, U Staré Školy | 6:51 | 9:21 | 11:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 22:46 |
Nový Šaldorf-Sedlešovice, Autosalon | 6:52 | 9:22 | 11:07 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 22:47 |
Znojmo, Konice, Rozcestí | - | 9:25 | 11:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | - |
Znojmo, Konice, POD Kopcem | 6:57 | - | - | - | - | - | - | - | 22:52 |
Znojmo, Konice, Hostinec | 6:59 | - | - | - | - | - | - | - | 22:54 |
Znojmo, Popice, U Hospody | 7:01 | - | - | - | - | - | - | - | 22:56 |
Znojmo, Popice, U Kostela | 7:02 | - | - | - | - | - | - | - | 22:57 |
Havraníky | 7:07 | 9:28 | 11:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 23:02 |
Hnanice | 7:10 | 9:31 | 11:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 23:05 |
Šatov, Křižovatka | 7:13 | 9:34 | 11:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 23:08 |
Šatov, Obecní Úřad | 7:18 | 10:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 23:10 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Znojmo, Autobusové Nádraží | 11:00 | 13:00 | 17:00 |
Znojmo, Vídeňská, U Školy | 11:03 | 13:03 | 17:03 |
Znojmo, Dukelská, U Mostu | 11:05 | 13:05 | 17:05 |
Znojmo, Šatovská, U Staré Školy | 11:06 | 13:06 | 17:06 |
Nový Šaldorf-Sedlešovice, Autosalon | 11:07 | 13:07 | 17:07 |
Znojmo, Konice, Rozcestí | 11:10 | 13:10 | 17:10 |
Havraníky | 11:13 | 13:13 | 17:13 |
Hnanice | 11:16 | 13:16 | 17:16 |
Šatov, Křižovatka | 11:19 | 13:19 | 17:19 |
Šatov, Obecní Úřad | 12:21 | 16:21 | 17:21 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 818 (Šatov, Obecní Úřad)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 818, Šatov, Obecní Úřad, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Znojmo, Autobusové Nádraží stanice do Šatov, Obecní Úřad stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.