Jízdní řád 821 – Znojmo, Autobusové Nádraží Jízdní řád na Víkendy Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Božice, Škola - - - - 7:10 - - - - 15:10 - - - Božice, Železniční Stanice - - - - 7:13 - - - - 15:13 - - - Velký Karlov 4:20 5:28 - 6:40 7:18 10:00 12:30 13:38 - 15:18 16:00 17:38 20:00 Dyjákovice, Škola 4:25 5:35 - 6:45 7:23 10:05 12:35 13:45 - 15:25 16:05 17:45 20:05 Dyjákovice, Nad Hostincem 4:26 5:36 - 6:46 7:24 10:06 12:36 13:46 - 15:26 16:06 17:46 20:06 Hrádek, U Mlýna 4:29 5:39 - 6:49 7:27 10:09 12:39 13:49 - 15:29 16:09 17:49 20:09 Hrádek, Kulturní Dům 4:30 5:40 6:00 6:50 7:28 10:10 12:40 13:50 - 15:30 16:10 17:50 20:10 Hrádek, Škola - - - - 7:30 - - - - - - - - Hrádek, Zahradnictví 4:32 5:42 6:02 6:52 7:32 10:12 12:42 13:52 - 15:32 16:12 17:52 20:12 Křídlůvky, Rozcestí 4:33 5:43 6:03 6:53 7:33 10:13 12:43 13:53 - 15:33 16:13 17:53 20:13 Křídlůvky - - - 6:54 7:34 - - - - - - - - Valtrovice, Formosa - - - - - - - - 14:22 - - - - Valtrovice, Obecní Úřad 4:36 5:46 6:06 6:57 7:37 10:16 12:46 13:56 14:26 15:36 16:16 17:56 20:16 Strachotice, Rozcestí 4:38 5:48 6:08 6:59 7:39 10:18 12:48 13:58 14:28 15:38 16:18 17:58 20:18 Krhovice 4:41 5:51 6:11 7:02 7:42 10:21 12:51 14:01 14:31 15:41 16:21 18:01 20:21 Hodonice, Střed 4:44 5:54 6:14 7:05 7:45 10:24 12:54 14:04 14:34 15:44 16:24 18:04 20:24 Tasovice, U Prodejen 4:46 5:56 6:16 7:07 7:47 10:26 12:56 14:06 14:36 15:46 16:26 18:06 20:26 Tasovice, Škola - - - 7:09 7:49 - - - - - - - - Tasovice, U Hřbitova 4:47 5:57 6:17 7:11 7:51 10:27 12:57 14:07 14:37 15:47 16:27 18:07 20:27 Dyje, U Železničního Přejezdu 4:50 6:00 6:20 7:14 7:54 10:30 13:00 14:10 14:40 15:50 16:30 18:10 20:30 Dyje, Cihelna 4:51 6:01 6:21 7:15 7:55 10:31 13:01 14:11 14:41 15:51 16:31 18:11 20:31 Dobšice, Rest. 4:55 6:05 6:25 7:19 7:59 10:35 13:05 14:15 14:45 15:55 16:35 18:15 20:35 Znojmo, Brněnská, Sídl. 4:57 6:07 6:27 7:21 8:01 10:37 13:07 14:17 14:47 15:57 16:37 18:17 20:37 Znojmo, Nám.Republiky - - - 7:24 - - - - - - - - - Znojmo, Autobusové Nádraží 5:15 6:20 6:30 9:10 8:04 12:30 13:10 15:10 14:50 16:10 17:10 19:10 22:40
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Velký Karlov 5:00 8:00 12:00 14:00 Dyjákovice, Škola 5:05 8:05 12:05 14:05 Dyjákovice, Nad Hostincem 5:06 8:06 12:06 14:06 Hrádek, U Mlýna 5:09 8:09 12:09 14:09 Hrádek, Kulturní Dům 5:10 8:10 12:10 14:10 Hrádek, Zahradnictví 5:12 8:12 12:12 14:12 Křídlůvky, Rozcestí 5:13 8:13 12:13 14:13 Valtrovice, Obecní Úřad 5:16 8:16 12:16 14:16 Strachotice, Rozcestí 5:18 8:18 12:18 14:18 Krhovice 5:21 8:21 12:21 14:21 Hodonice, Střed 5:24 8:24 12:24 14:24 Tasovice, U Prodejen 5:26 8:26 12:26 14:26 Tasovice, U Hřbitova 5:27 8:27 12:27 14:27 Dyje, U Železničního Přejezdu 5:30 8:30 12:30 14:30 Dyje, Cihelna 5:31 8:31 12:31 14:31 Dobšice, Rest. 5:35 8:35 12:35 14:35 Znojmo, Brněnská, Sídl. 5:37 8:37 12:37 14:37 Znojmo, Autobusové Nádraží 7:10 11:12 13:10 17:10
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Velký Karlov 8:00 14:00 16:00 18:00 Dyjákovice, Škola 8:05 14:05 16:05 18:05 Dyjákovice, Nad Hostincem 8:06 14:06 16:06 18:06 Hrádek, U Mlýna 8:09 14:09 16:09 18:09 Hrádek, Kulturní Dům 8:10 14:10 16:10 18:10 Hrádek, Zahradnictví 8:12 14:12 16:12 18:12 Křídlůvky, Rozcestí 8:13 14:13 16:13 18:13 Valtrovice, Obecní Úřad 8:16 14:16 16:16 18:16 Strachotice, Rozcestí 8:18 14:18 16:18 18:18 Krhovice 8:21 14:21 16:21 18:21 Hodonice, Střed 8:24 14:24 16:24 18:24 Tasovice, U Prodejen 8:26 14:26 16:26 18:26 Tasovice, U Hřbitova 8:27 14:27 16:27 18:27 Dyje, U Železničního Přejezdu 8:30 14:30 16:30 18:30 Dyje, Cihelna 8:31 14:31 16:31 18:31 Dobšice, Rest. 8:35 14:35 16:35 18:35 Znojmo, Brněnská, Sídl. 8:37 14:37 16:37 18:37 Znojmo, Autobusové Nádraží 8:40 14:40 17:10 18:40
Jízdní řád IDS JMK Bus – 821 (Znojmo, Autobusové Nádraží) Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 821, Znojmo, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Božice, Škola stanice do Znojmo, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Poslední aktualizace v 18. srpna 2024
Jízdní řád alternativních tras 821