Jízdní řád 822 – Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice
Odjezd č. #1
Odjezd č. #2
Odjezd č. #3
Odjezd č. #4
Odjezd č. #5
Odjezd č. #6
Odjezd č. #7
Odjezd č. #8
Odjezd č. #9
Odjezd č. #10
Odjezd č. #11
Odjezd č. #12
Odjezd č. #13
Odjezd č. #14
Odjezd č. #15
Odjezd č. #16
Odjezd č. #17
Odjezd č. #18
Odjezd č. #19
Znojmo, Autobusové Nádraží
-
-
-
-
-
8:07
-
-
-
12:07
-
13:07
14:07
15:07
16:07
17:07
19:07
-
-
Znojmo, Suchohrdelská, Hřbitov
-
-
-
-
-
8:09
-
-
-
12:09
-
13:09
14:09
15:09
16:09
17:09
19:09
-
-
Práče, Škola
-
-
-
-
-
8:22
-
-
-
12:22
-
13:22
14:22
15:22
16:22
17:22
19:22
-
-
Lechovice, Obecní Úřad
-
-
-
-
-
8:28
-
-
-
12:28
-
13:28
14:28
15:28
16:28
17:28
19:28
-
-
Borotice
-
-
-
-
-
8:32
-
-
-
12:32
-
13:32
14:32
15:32
16:32
17:32
19:32
-
-
Borotice, Filipovice
-
-
-
-
-
8:33
-
-
-
12:33
-
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
19:33
-
-
Božice, U Sklepů
-
-
-
-
-
8:35
-
-
-
12:35
-
13:35
14:35
15:35
16:35
17:35
19:35
-
-
Božice, České Křídlovice
-
-
-
-
-
8:37
-
-
-
12:37
-
13:37
14:37
15:37
16:37
17:37
19:37
-
-
Božice, U Pošty
-
-
-
-
-
8:40
-
-
-
12:40
-
13:40
14:40
15:40
16:40
17:40
19:40
-
-
Božice, Škola
3:35
-
5:05
-
-
8:42
-
-
-
12:42
-
13:42
14:42
15:42
16:42
17:42
19:42
-
-
Božice, Jednota
3:36
-
5:06
-
-
8:43
-
-
-
12:43
-
13:43
14:43
15:43
16:43
17:43
19:43
-
-
Božice, Oseva
3:37
-
5:07
-
-
8:44
-
-
-
12:44
-
13:44
14:44
15:44
16:44
17:44
19:44
-
-
Čejkovice
3:43
-
5:13
-
-
8:50
-
-
-
12:50
-
13:50
14:50
15:50
16:50
17:50
19:50
-
-
Mackovice, Obecní Úřad
3:47
-
5:17
-
-
8:54
-
-
-
12:54
-
13:54
14:54
15:54
16:54
17:54
19:54
-
-
Mackovice, Břežanská
3:49
-
5:19
-
-
8:56
-
-
-
12:56
-
13:56
14:56
15:56
16:56
17:56
19:56
-
-
Břežany, Škola
3:51
-
5:21
-
-
8:58
-
-
-
12:58
-
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
19:58
-
-
Břežany, U Statku
3:52
-
5:22
-
-
8:59
-
-
-
12:59
-
13:59
14:59
15:59
16:59
17:59
19:59
-
-
Břežany, U Pošty
3:53
-
5:23
-
-
9:00
-
-
-
13:00
-
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
20:00
-
-
Břežany, U Hostince
3:55
-
5:25
-
-
9:02
-
-
-
13:02
-
14:02
15:02
16:02
17:02
18:02
20:02
-
-
Pravice
3:59
-
5:29
-
-
9:06
-
-
-
13:06
-
14:06
15:06
16:06
17:06
18:06
20:06
-
-
Hrušovany Nad Jevišovkou, Znojemská
4:02
-
5:32
-
-
9:09
-
-
-
13:09
-
14:09
15:09
16:09
17:09
18:09
20:09
-
-
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp
4:12
4:38
5:36
5:12
6:32
9:12
8:12
10:12
11:12
13:12
12:12
14:12
15:12
16:12
17:12
18:12
20:12
19:12
21:22
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna
4:14
4:40
5:38
5:14
6:34
9:14
8:14
10:14
11:14
13:14
12:14
14:14
15:14
16:14
17:14
18:14
20:14
19:14
21:24
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek
4:16
4:42
5:40
5:16
6:36
9:16
8:16
10:16
11:16
13:16
12:16
14:16
15:16
16:16
17:16
18:16
20:16
19:16
21:26
Hrušovany Nad Jevišovkou, Cukrovar
-
-
5:42
-
6:38
-
-
-
-
-
-
14:18
15:18
-
-
18:18
-
-
-
Hrabětice, Rozcestí
4:18
4:44
5:44
5:18
6:40
9:18
8:18
10:18
11:18
13:18
12:18
14:20
15:20
16:18
17:18
18:20
20:18
19:18
21:28
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St.
4:22
4:58
5:56
5:32
6:42
9:30
8:30
10:30
11:30
13:30
12:30
14:29
15:29
16:30
17:29
18:29
20:30
19:40
21:38
Jízdní řád na sobota
Stanice
Odjezd č. #1
Odjezd č. #2
Odjezd č. #3
Odjezd č. #4
Odjezd č. #5
Odjezd č. #6
Odjezd č. #7
Odjezd č. #8
Odjezd č. #9
Odjezd č. #10
Odjezd č. #11
Znojmo, Autobusové Nádraží
-
-
8:07
-
-
12:07
-
-
16:07
-
-
Znojmo, Suchohrdelská, Hřbitov
-
-
8:09
-
-
12:09
-
-
16:09
-
-
Práče, Škola
-
-
8:22
-
-
12:22
-
-
16:22
-
-
Lechovice, Obecní Úřad
-
-
8:28
-
-
12:28
-
-
16:28
-
-
Borotice
-
-
8:32
-
-
12:32
-
-
16:32
-
-
Borotice, Filipovice
-
-
8:33
-
-
12:33
-
-
16:33
-
-
Božice, U Sklepů
-
-
8:35
-
-
12:35
-
-
16:35
-
-
Božice, České Křídlovice
-
-
8:37
-
-
12:37
-
-
16:37
-
-
Božice, U Pošty
-
-
8:40
-
-
12:40
-
-
16:40
-
-
Božice, Škola
-
6:42
8:42
-
-
12:42
-
-
16:42
-
-
Božice, Jednota
-
6:43
8:43
-
-
12:43
-
-
16:43
-
-
Božice, Oseva
-
6:44
8:44
-
-
12:44
-
-
16:44
-
-
Čejkovice
-
6:50
8:50
-
-
12:50
-
-
16:50
-
-
Mackovice, Obecní Úřad
-
6:54
8:54
-
-
12:54
-
-
16:54
-
-
Mackovice, Břežanská
-
6:56
8:56
-
-
12:56
-
-
16:56
-
-
Břežany, Škola
-
6:58
8:58
-
-
12:58
-
-
16:58
-
-
Břežany, U Statku
-
6:59
8:59
-
-
12:59
-
-
16:59
-
-
Břežany, U Pošty
-
7:00
9:00
-
-
13:00
-
-
17:00
-
-
Břežany, U Hostince
-
7:02
9:02
-
-
13:02
-
-
17:02
-
-
Pravice
-
7:06
9:06
-
-
13:06
-
-
17:06
-
-
Hrušovany Nad Jevišovkou, Znojemská
-
7:09
9:09
-
-
13:09
-
-
17:09
-
-
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp
6:12
7:13
9:12
8:12
11:12
13:12
12:12
14:12
17:12
16:12
18:12
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna
6:14
7:15
9:14
8:14
11:14
13:14
12:14
14:14
17:14
16:14
18:14
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek
6:16
7:17
9:16
8:16
11:16
13:16
12:16
14:16
17:16
16:16
18:16
Hrabětice, Rozcestí
6:18
7:19
9:18
8:18
11:18
13:18
12:18
14:18
17:18
16:18
18:18
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St.
6:32
7:32
10:30
8:30
11:30
13:30
12:30
15:30
17:30
16:30
18:30
Jízdní řád na neděle
Stanice
Odjezd č. #1
Odjezd č. #2
Odjezd č. #3
Odjezd č. #4
Odjezd č. #5
Odjezd č. #6
Odjezd č. #7
Odjezd č. #8
Odjezd č. #9
Odjezd č. #10
Znojmo, Autobusové Nádraží
-
8:07
-
-
12:07
-
-
16:07
-
-
Znojmo, Suchohrdelská, Hřbitov
-
8:09
-
-
12:09
-
-
16:09
-
-
Práče, Škola
-
8:22
-
-
12:22
-
-
16:22
-
-
Lechovice, Obecní Úřad
-
8:28
-
-
12:28
-
-
16:28
-
-
Borotice
-
8:32
-
-
12:32
-
-
16:32
-
-
Borotice, Filipovice
-
8:33
-
-
12:33
-
-
16:33
-
-
Božice, U Sklepů
-
8:35
-
-
12:35
-
-
16:35
-
-
Božice, České Křídlovice
-
8:37
-
-
12:37
-
-
16:37
-
-
Božice, U Pošty
-
8:40
-
-
12:40
-
-
16:40
-
-
Božice, Škola
6:42
8:42
-
-
12:42
-
-
16:42
-
-
Božice, Jednota
6:43
8:43
-
-
12:43
-
-
16:43
-
-
Božice, Oseva
6:44
8:44
-
-
12:44
-
-
16:44
-
-
Čejkovice
6:50
8:50
-
-
12:50
-
-
16:50
-
-
Mackovice, Obecní Úřad
6:54
8:54
-
-
12:54
-
-
16:54
-
-
Mackovice, Břežanská
6:56
8:56
-
-
12:56
-
-
16:56
-
-
Břežany, Škola
6:58
8:58
-
-
12:58
-
-
16:58
-
-
Břežany, U Statku
6:59
8:59
-
-
12:59
-
-
16:59
-
-
Břežany, U Pošty
7:00
9:00
-
-
13:00
-
-
17:00
-
-
Břežany, U Hostince
7:02
9:02
-
-
13:02
-
-
17:02
-
-
Pravice
7:06
9:06
-
-
13:06
-
-
17:06
-
-
Hrušovany Nad Jevišovkou, Znojemská
7:09
9:09
-
-
13:09
-
-
17:09
-
-
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp
7:13
9:12
8:12
11:12
13:12
12:12
14:12
17:12
16:12
18:12
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lékárna
7:15
9:14
8:14
11:14
13:14
12:14
14:14
17:14
16:14
18:14
Hrušovany Nad Jevišovkou, Statek
7:17
9:16
8:16
11:16
13:16
12:16
14:16
17:16
16:16
18:16
Hrabětice, Rozcestí
7:19
9:18
8:18
11:18
13:18
12:18
14:18
17:18
16:18
18:18
Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St.
7:32
10:30
8:30
11:30
13:30
12:30
15:30
17:30
16:30
18:30
Jízdní řád IDS JMK Bus – 822 (Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St.)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 822, Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Znojmo, Autobusové Nádraží stanice do Hrušovany Nad Jevišovkou, Žel. St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.