910
Jízdní řád 910 – Hodonín, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice | - | - | 8:39 | 12:39 | 14:39 | 16:39 | 18:39 | 20:39 |
Veselí Nad Moravou, Lány, Sídliště | - | - | 8:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | 18:40 | 20:40 |
Veselí Nad Moravou, Náklí | - | - | 8:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 | 20:41 |
Veselí Nad Moravou, Zarazice, Restaurace | - | - | 8:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 | 20:43 |
Veselí Nad Moravou, Zarazice, Crhounkova | - | - | 8:44 | 12:44 | 14:44 | 16:44 | 18:44 | 20:44 |
Vnorovy, Přejezd | - | - | 8:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 18:45 | 20:45 |
Vnorovy, Lidový Dům | - | - | 8:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 | 18:47 | 20:47 |
Vnorovy, Škola | - | - | 8:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 | 18:49 | 20:49 |
Vnorovy, Lidéřovice | - | - | 8:51 | 12:51 | 14:51 | 16:51 | 18:51 | 20:51 |
Strážnice, Aut. St. | 5:00 | 7:00 | 9:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 |
Strážnice, Skalická Brána | 5:02 | 7:02 | 9:02 | 13:02 | 15:02 | 17:02 | 19:02 | 21:02 |
Petrov | 5:07 | 7:07 | 9:07 | 13:07 | 15:07 | 17:07 | 19:07 | 21:07 |
Sudoměřice, Křižovatka | 5:11 | 7:11 | 9:11 | 13:11 | 15:11 | 17:11 | 19:11 | 21:11 |
Sudoměřice, Obecní Úřad | 5:13 | 7:13 | 9:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 | 19:13 | 21:13 |
Skalica, Železničná Stanica | 5:18 | 7:18 | 9:18 | 13:18 | 15:18 | 17:18 | 19:18 | 21:18 |
Skalica, Rázcestie K Železničnej Stanici | 5:20 | 7:20 | 9:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | 21:20 |
Skalica, Daňový Úrad | 5:22 | 7:22 | 9:22 | 13:22 | 15:22 | 17:22 | 19:22 | 21:22 |
Vrádište, Rázcestie | 5:26 | 7:26 | 9:26 | 13:26 | 15:26 | 17:26 | 19:26 | 21:26 |
Holíč, Kníhkupectvo Bystrický | 5:30 | 7:30 | 9:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 |
Holíč, Sasinkova Ulica | 5:32 | 7:32 | 9:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 | 19:32 | 21:32 |
Hodonín, Annenská | 5:40 | 7:40 | 9:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 |
Hodonín, Autobusové Nádraží | 5:42 | 10:16 | 14:16 | 13:42 | 15:42 | 18:16 | 20:16 | 22:26 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice | 8:39 | 14:39 | 18:39 |
Veselí Nad Moravou, Lány, Sídliště | 8:40 | 14:40 | 18:40 |
Veselí Nad Moravou, Náklí | 8:41 | 14:41 | 18:41 |
Veselí Nad Moravou, Zarazice, Restaurace | 8:43 | 14:43 | 18:43 |
Veselí Nad Moravou, Zarazice, Crhounkova | 8:44 | 14:44 | 18:44 |
Vnorovy, Přejezd | 8:45 | 14:45 | 18:45 |
Vnorovy, Lidový Dům | 8:47 | 14:47 | 18:47 |
Vnorovy, Škola | 8:49 | 14:49 | 18:49 |
Vnorovy, Lidéřovice | 8:51 | 14:51 | 18:51 |
Strážnice, Aut. St. | 9:00 | 15:00 | 19:00 |
Strážnice, Skalická Brána | 9:02 | 15:02 | 19:02 |
Petrov | 9:07 | 15:07 | 19:07 |
Sudoměřice, Křižovatka | 9:11 | 15:11 | 19:11 |
Sudoměřice, Obecní Úřad | 9:13 | 15:13 | 19:13 |
Skalica, Železničná Stanica | 9:18 | 15:18 | 19:18 |
Skalica, Rázcestie K Železničnej Stanici | 9:20 | 15:20 | 19:20 |
Skalica, Daňový Úrad | 9:22 | 15:22 | 19:22 |
Vrádište, Rázcestie | 9:26 | 15:26 | 19:26 |
Holíč, Kníhkupectvo Bystrický | 9:30 | 15:30 | 19:30 |
Holíč, Sasinkova Ulica | 9:32 | 15:32 | 19:32 |
Hodonín, Annenská | 9:40 | 15:40 | 19:40 |
Hodonín, Autobusové Nádraží | 10:16 | 16:16 | 20:16 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 910 (Hodonín, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 910, Hodonín, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice do Hodonín, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.