913
Jízdní řád 913 – Čejč, Náměstí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hodonín, Autobusové Nádraží | - | 4:52 | 5:52 | 6:22 | 7:52 | 9:52 | 11:52 | 13:52 | 14:32 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | 18:52 | 19:52 |
Hodonín, U Podjezdu | - | 4:54 | 5:54 | 6:24 | 7:54 | 9:54 | 11:54 | 13:54 | 14:34 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 18:54 | 19:54 |
Hodonín, Kapřiska | - | 4:55 | 5:55 | 6:25 | 7:55 | 9:55 | 11:55 | 13:55 | 14:35 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 18:55 | 19:55 |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | - | 4:57 | 5:57 | 6:27 | 7:57 | 9:57 | 11:57 | 13:57 | 14:37 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 18:57 | 19:57 |
Lužice, Rozcestí | - | 4:58 | 5:58 | 6:28 | 7:58 | 9:58 | 11:58 | 13:58 | 14:38 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 18:58 | 19:58 |
Hodonín, Písečný, Farma | - | 5:01 | 6:01 | 6:31 | 8:01 | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 14:41 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 19:01 | 20:01 |
Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka | - | 5:05 | 6:05 | 6:35 | 8:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 14:45 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 19:05 | 20:05 |
Dolní Bojanovice, Horní Zastávka | - | 5:07 | 6:07 | 6:37 | 8:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 14:47 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 19:07 | 20:07 |
Starý Poddvorov, Čekačka | - | 5:11 | 6:11 | 6:41 | 8:11 | 10:11 | 12:11 | 14:11 | 14:51 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 19:11 | 20:11 |
Starý Poddvorov, Hřiště | - | 5:13 | 6:13 | 6:43 | 8:13 | 10:13 | 12:13 | 14:13 | 14:53 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 19:13 | 20:13 |
Starý Poddvorov, Obec | - | 5:14 | 6:14 | 6:44 | 8:14 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 14:54 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 19:14 | 20:14 |
Nový Poddvorov, Obecní Úřad | - | 5:17 | 6:17 | 6:47 | 8:17 | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 14:57 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 19:17 | 20:17 |
Nový Poddvorov, Rozcestí | - | 5:19 | 6:19 | 6:49 | 8:19 | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 14:59 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 19:19 | 20:19 |
Čejkovice, Cigánov | - | 5:23 | 6:23 | 6:53 | 8:23 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 15:03 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 19:23 | 20:23 |
Čejkovice, Kovárna | 4:24 | 5:24 | 6:24 | 6:54 | 8:24 | 10:24 | 12:24 | 14:24 | 15:04 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 19:24 | 20:24 |
Čejkovice, U Kostela | 4:26 | 5:26 | 6:26 | 6:56 | 8:26 | 10:26 | 12:26 | 14:26 | 15:06 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 19:26 | 20:26 |
Čejkovice, V Kratinách | 4:28 | 5:28 | 6:28 | 6:58 | 8:28 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 15:08 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 19:28 | 20:28 |
Čejč, Železniční Stanice | 4:34 | 5:34 | 6:34 | 7:04 | 8:34 | 10:34 | 12:34 | 14:34 | 15:14 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 19:34 | 20:34 |
Čejč, Náměstí | 4:44 | 5:54 | 6:49 | 7:24 | 10:24 | 10:36 | 12:54 | 14:54 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:54 | 19:54 | 20:39 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hodonín, Autobusové Nádraží | 6:32 | 7:52 | 9:52 | 11:52 | 14:22 | 15:52 | 18:32 | 19:52 | 22:32 |
Hodonín, U Podjezdu | 6:34 | 7:54 | 9:54 | 11:54 | 14:24 | 15:54 | 18:34 | 19:54 | 22:34 |
Hodonín, Kapřiska | 6:35 | 7:55 | 9:55 | 11:55 | 14:25 | 15:55 | 18:35 | 19:55 | 22:35 |
Hodonín, Kapřiska, Rybníky | 6:37 | 7:57 | 9:57 | 11:57 | 14:27 | 15:57 | 18:37 | 19:57 | 22:37 |
Lužice, Rozcestí | 6:38 | 7:58 | 9:58 | 11:58 | 14:28 | 15:58 | 18:38 | 19:58 | 22:38 |
Hodonín, Písečný, Farma | 6:41 | 8:01 | 10:01 | 12:01 | 14:31 | 16:01 | 18:41 | 20:01 | 22:41 |
Dolní Bojanovice, Dolní Zastávka | 6:45 | 8:05 | 10:05 | 12:05 | 14:35 | 16:05 | 18:45 | 20:05 | 22:45 |
Dolní Bojanovice, Horní Zastávka | 6:47 | 8:07 | 10:07 | 12:07 | 14:37 | 16:07 | 18:47 | 20:07 | 22:47 |
Starý Poddvorov, Čekačka | 6:51 | 8:11 | 10:11 | 12:11 | 14:41 | 16:11 | 18:51 | 20:11 | 22:51 |
Starý Poddvorov, Hřiště | 6:53 | 8:13 | 10:13 | 12:13 | 14:43 | 16:13 | 18:53 | 20:13 | 22:53 |
Starý Poddvorov, Obec | 6:54 | 8:14 | 10:14 | 12:14 | 14:44 | 16:14 | 18:54 | 20:14 | 22:54 |
Nový Poddvorov, Obecní Úřad | 6:57 | 8:17 | 10:17 | 12:17 | 14:47 | 16:17 | 18:57 | 20:17 | 22:57 |
Nový Poddvorov, Rozcestí | 6:59 | 8:19 | 10:19 | 12:19 | 14:49 | 16:19 | 18:59 | 20:19 | 22:59 |
Čejkovice, Cigánov | 7:03 | 8:23 | 10:23 | 12:23 | 14:53 | 16:23 | 19:03 | 20:23 | 23:03 |
Čejkovice, Kovárna | 7:04 | 8:24 | 10:24 | 12:24 | 14:54 | 16:24 | 19:04 | 20:24 | 23:04 |
Čejkovice, U Kostela | 7:06 | 8:26 | 10:26 | 12:26 | 14:56 | 16:26 | 19:06 | 20:26 | 23:06 |
Čejkovice, V Kratinách | 7:08 | 8:28 | 10:28 | 12:28 | 14:58 | 16:28 | 19:08 | 20:28 | 23:08 |
Čejč, Železniční Stanice | 7:14 | 8:34 | 10:34 | 12:34 | 15:04 | 16:34 | 19:14 | 20:34 | 23:14 |
Čejč, Náměstí | 7:24 | 8:42 | 11:24 | 12:42 | 16:24 | 16:42 | 19:24 | 21:24 | 23:16 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 913 (Čejč, Náměstí)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 913, Čejč, Náměstí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hodonín, Autobusové Nádraží stanice do Čejč, Náměstí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.