933
Jízdní řád 933 – Žeravice, Obecní Úřad
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veselí Nad Moravou, Hutník, U Školy | - | - | - | - | - | 14:28 | - |
Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice | - | 6:12 | 9:12 | 11:12 | 13:12 | 14:32 | 15:32 |
Veselí Nad Moravou, Bartolomějské Nám. | - | 6:14 | 9:14 | 11:14 | 13:14 | - | 15:34 |
Veselí Nad Moravou, Chaloupky | - | - | - | - | - | 14:34 | - |
Veselí Nad Moravou, Břestek | - | - | - | - | - | 14:36 | - |
Veselí Nad Moravou, Milokošť | - | - | - | - | - | 14:38 | - |
Uherský Ostroh, Dyas | - | - | - | - | - | 14:41 | - |
Uherský Ostroh, Most | - | - | - | - | - | 14:43 | - |
Uherský Ostroh, Náměstí | - | - | - | - | - | 14:44 | - |
Moravský Písek, Kolonie, Rozcestí | - | 6:20 | 9:20 | 11:20 | 13:20 | - | 15:40 |
Moravský Písek, Kolonie, Žel. Stanice | - | 6:22 | 9:22 | 11:22 | 13:22 | - | 15:42 |
Moravský Písek, Mateřská Škola | - | 6:27 | 9:27 | 11:27 | 13:27 | - | 15:47 |
Moravský Písek, Obecní Úřad | 4:21 | 6:29 | 9:29 | 11:29 | 13:29 | 14:52 | 15:52 |
Domanín, Zd | 4:26 | 6:34 | 9:34 | 11:34 | 13:34 | 14:54 | 15:54 |
Domanín, Horní Zastávka | 4:28 | 6:36 | 9:36 | 11:36 | 13:36 | 14:56 | 15:56 |
Domanín, Obecní Úřad | 4:29 | 6:37 | 9:37 | 11:37 | 13:37 | 14:57 | 15:57 |
Těmice, Zd | 4:31 | 6:39 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 14:59 | 15:59 |
Těmice, Restaurace | 4:32 | 6:51 | 9:41 | 11:41 | 13:41 | 15:01 | 16:01 |
Těmice, U Mlýna | 4:34 | 6:53 | 9:43 | 11:43 | 13:43 | 15:03 | 16:03 |
Syrovín | - | 6:55 | 9:45 | 11:45 | 13:45 | 15:05 | 16:05 |
Těmice, U Mlýna | - | 6:57 | 9:47 | 11:47 | 13:47 | 15:07 | 16:07 |
Žeravice, Obchod | 4:38 | 7:02 | 9:52 | 11:52 | 13:52 | 15:12 | 16:12 |
Žeravice, Obecní Úřad | 4:46 | 7:06 | 10:06 | 12:46 | 14:32 | 15:14 | 18:26 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice | - | 7:12 | 11:12 | 15:12 |
Veselí Nad Moravou, Bartolomějské Nám. | - | 7:14 | 11:14 | 15:14 |
Moravský Písek, Kolonie, Rozcestí | - | 7:20 | 11:20 | 15:20 |
Moravský Písek, Kolonie, Žel. Stanice | - | 7:22 | 11:22 | 15:22 |
Moravský Písek, Mateřská Škola | - | 7:27 | 11:27 | 15:27 |
Moravský Písek, Obecní Úřad | - | 7:29 | 11:29 | 15:29 |
Domanín, Zd | - | 7:34 | 11:34 | 15:34 |
Domanín, Horní Zastávka | - | 7:36 | 11:36 | 15:36 |
Domanín, Obecní Úřad | 4:32 | 7:37 | 11:37 | 15:37 |
Těmice, Zd | 4:34 | 7:39 | 11:39 | 15:39 |
Těmice, Restaurace | 4:36 | 7:41 | 11:41 | 15:41 |
Těmice, U Mlýna | 4:38 | 7:43 | 11:43 | 15:43 |
Syrovín | 4:40 | 7:45 | 11:45 | 15:45 |
Těmice, U Mlýna | 4:42 | 7:47 | 11:47 | 15:47 |
Žeravice, Obchod | 4:47 | 7:52 | 11:52 | 15:52 |
Žeravice, Obecní Úřad | 5:06 | 8:06 | 12:06 | 16:06 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 933 (Žeravice, Obecní Úřad)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 933, Žeravice, Obecní Úřad, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Veselí Nad Moravou, Hutník, U Školy stanice do Žeravice, Obecní Úřad stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 933
- Jízdní řád 933 – Veselí Nad Moravou, Hutník, U Školy
- Jízdní řád 933 – Moravský Písek, Obecní Úřad
- Jízdní řád 933 – Těmice, Restaurace
- Jízdní řád 933 – Moravský Písek, Kolonie, Žel. Stanice
- Jízdní řád 933 – Domanín, Obecní Úřad
- Jízdní řád 933 – Uherský Ostroh, Dyas
- Jízdní řád 933 – Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice