Jízdní řád 97 – Ostrava, Hranečník
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petřvald, Pošta | - | 6:02 | 6:42 | 7:12 | - | 9:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:14 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 19:52 |
Petřvald, Zaryje | - | 6:04 | 6:44 | 7:14 | - | 9:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:16 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:04 | 19:54 |
Michálkovice, Brazílie | - | 6:06 | 6:46 | 7:16 | - | 9:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:18 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 19:06 | 19:56 |
Michálkovice, Rajská | - | 6:07 | 6:47 | 7:17 | - | 9:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:19 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:07 | 19:57 |
Michálkovice, Zlatnictví | - | 6:08 | 6:48 | 7:18 | - | 9:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:20 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 19:58 |
Michálkovice, Hasičská Zbrojnice | - | 6:09 | 6:49 | 7:19 | - | 9:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:21 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 19:59 |
Ostrava, Michálkovice | - | 6:10 | 6:50 | 7:20 | - | 9:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:22 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:00 |
Michálkovice, Panská | - | 6:12 | 6:52 | 7:22 | - | 9:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:24 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 | 20:02 |
Sl. Ostrava, Na Jánské | - | 6:14 | 6:54 | 7:24 | - | 9:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:26 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 | 20:04 |
Sl. Ostrava, Na Josefské | 5:28 | 6:15 | 6:55 | 7:25 | 7:56 | 9:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:27 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:14 | 20:04 |
Sl. Ostrava, Na Jánské | 5:29 | 6:16 | 6:56 | 7:26 | 7:57 | 9:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:28 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:14 | 20:04 |
Sl. Ostrava, Kovařovicova | 5:30 | 6:17 | 6:57 | 7:27 | 7:58 | 9:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:29 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:16 | 20:06 |
Sl. Ostrava, Salma | 5:31 | 6:18 | 6:58 | 7:28 | 7:59 | 9:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:30 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:17 | 20:07 |
Sl. Ostrava, Kramolišova | 5:32 | 6:19 | 6:59 | 7:29 | 8:00 | 9:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:31 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:18 | 20:08 |
Sl. Ostrava, Botanická Zahrada | 5:33 | 6:20 | 7:00 | 7:30 | 8:01 | 9:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:32 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:19 | 20:09 |
Ostrava, Hranečník | 5:35 | 6:22 | 7:02 | 7:32 | 8:03 | 9:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:34 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:21 | 20:11 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 97 (Ostrava, Hranečník)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 97, Ostrava, Hranečník, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Petřvald, Pošta stanice do Ostrava, Hranečník stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..