Jízdní řád E76 – Hlavní Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Letiště Tuřany - Terminál | Letiště - Logistický Areál | Řípská | Černovičky | Životského | Vlhká | Hlavní Nádraží |
---|---|---|---|---|---|---|
5:05 | 5:07 | 5:10 | 5:12 | 5:16 | 5:19 | 5:25 |
5:35 | 5:37 | 5:40 | 5:42 | 5:46 | 5:49 | 5:54 |
6:05 | 6:07 | 6:10 | 6:12 | 6:16 | 6:19 | 6:30 |
6:35 | 6:37 | 6:38 | 6:42 | 6:44 | 6:49 | 6:52 |
7:05 | 7:07 | 7:10 | 7:12 | 7:17 | 7:20 | 7:30 |
7:35 | 7:37 | 7:40 | 7:42 | 7:47 | 7:50 | 8:00 |
8:05 | 8:07 | 8:10 | 8:12 | 8:17 | 8:20 | 8:30 |
8:35 | 8:37 | 8:40 | 8:42 | 8:47 | 8:50 | 9:00 |
9:05 | 9:07 | 9:10 | 9:12 | 9:17 | 9:20 | 9:30 |
9:35 | 9:37 | 9:40 | 9:42 | 9:47 | 9:50 | 10:00 |
10:05 | 10:07 | 10:10 | 10:12 | 10:17 | 10:20 | 10:30 |
10:35 | 10:37 | 10:40 | 10:42 | 10:47 | 10:50 | 11:00 |
11:05 | 11:07 | 11:10 | 11:12 | 11:17 | 11:20 | 11:30 |
11:35 | 11:37 | 11:40 | 11:42 | 11:47 | 11:50 | 12:00 |
12:05 | 12:07 | 12:10 | 12:12 | 12:17 | 12:20 | 12:30 |
12:35 | 12:37 | 12:40 | 12:42 | 12:47 | 12:50 | 13:00 |
13:05 | 13:07 | 13:10 | 13:12 | 13:17 | 13:20 | 13:30 |
13:35 | 13:37 | 13:40 | 13:42 | 13:47 | 13:50 | 14:00 |
14:05 | 14:07 | 14:10 | 14:12 | 14:17 | 14:20 | 14:30 |
14:35 | 14:37 | 14:38 | 14:42 | 14:44 | 14:49 | 14:52 |
15:05 | 15:07 | 15:10 | 15:12 | 15:17 | 15:20 | 15:30 |
15:35 | 15:37 | 15:38 | 15:42 | 15:44 | 15:49 | 15:52 |
16:05 | 16:07 | 16:10 | 16:12 | 16:17 | 16:20 | 16:30 |
16:35 | 16:37 | 16:38 | 16:42 | 16:44 | 16:49 | 16:52 |
17:05 | 17:07 | 17:10 | 17:12 | 17:17 | 17:20 | 17:30 |
17:35 | 17:37 | 17:38 | 17:42 | 17:44 | 17:49 | 17:52 |
18:05 | 18:07 | 18:10 | 18:12 | 18:17 | 18:20 | 18:30 |
18:35 | 18:37 | 18:40 | 18:42 | 18:46 | 18:49 | 19:00 |
19:05 | 19:07 | 19:08 | 19:12 | 19:14 | 19:18 | 19:21 |
19:35 | 19:37 | 19:40 | 19:42 | 19:46 | 19:49 | 20:00 |
20:05 | 20:07 | 20:10 | 20:12 | 20:16 | 20:19 | 20:30 |
20:35 | 20:37 | 20:40 | 20:42 | 20:46 | 20:49 | 21:00 |
21:05 | 21:07 | 21:10 | 21:12 | 21:16 | 21:19 | 21:30 |
21:35 | 21:37 | 21:40 | 21:42 | 21:46 | 21:49 | 21:53 |
22:05 | 22:07 | 22:08 | 22:12 | 22:14 | 22:18 | 22:21 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Letiště Tuřany - Terminál | Letiště - Logistický Areál | Řípská | Černovičky | Životského | Vlhká | Hlavní Nádraží |
---|---|---|---|---|---|---|
7:05 | 7:07 | 7:10 | 7:12 | 7:16 | 7:19 | 7:30 |
7:35 | 7:37 | 7:40 | 7:42 | 7:46 | 7:49 | 8:00 |
8:05 | 8:07 | 8:10 | 8:12 | 8:16 | 8:19 | 8:30 |
8:35 | 8:37 | 8:40 | 8:42 | 8:46 | 8:49 | 9:00 |
9:05 | 9:07 | 9:10 | 9:12 | 9:16 | 9:19 | 9:30 |
9:35 | 9:37 | 9:40 | 9:42 | 9:46 | 9:49 | 10:00 |
10:05 | 10:07 | 10:10 | 10:12 | 10:16 | 10:19 | 10:30 |
10:35 | 10:37 | 10:40 | 10:42 | 10:46 | 10:49 | 11:00 |
11:05 | 11:07 | 11:10 | 11:12 | 11:16 | 11:19 | 11:30 |
11:35 | 11:37 | 11:40 | 11:42 | 11:46 | 11:49 | 12:00 |
12:05 | 12:07 | 12:10 | 12:12 | 12:16 | 12:19 | 12:30 |
12:35 | 12:37 | 12:40 | 12:42 | 12:46 | 12:49 | 13:00 |
13:05 | 13:07 | 13:10 | 13:12 | 13:16 | 13:19 | 13:30 |
13:35 | 13:37 | 13:40 | 13:42 | 13:46 | 13:49 | 14:00 |
14:05 | 14:07 | 14:10 | 14:12 | 14:16 | 14:19 | 14:30 |
14:35 | 14:37 | 14:38 | 14:42 | 14:44 | 14:48 | 14:51 |
15:05 | 15:07 | 15:10 | 15:12 | 15:16 | 15:19 | 15:30 |
15:35 | 15:37 | 15:40 | 15:42 | 15:46 | 15:49 | 16:00 |
16:05 | 16:07 | 16:10 | 16:12 | 16:16 | 16:19 | 16:30 |
16:35 | 16:37 | 16:40 | 16:42 | 16:46 | 16:49 | 17:00 |
17:05 | 17:07 | 17:10 | 17:12 | 17:16 | 17:19 | 17:30 |
17:35 | 17:37 | 17:40 | 17:42 | 17:46 | 17:49 | 18:00 |
18:05 | 18:07 | 18:10 | 18:12 | 18:16 | 18:19 | 18:30 |
18:35 | 18:37 | 18:40 | 18:42 | 18:46 | 18:49 | 19:00 |
19:05 | 19:07 | 19:10 | 19:12 | 19:16 | 19:19 | 19:30 |
19:35 | 19:37 | 19:40 | 19:42 | 19:46 | 19:49 | 20:00 |
20:05 | 20:07 | 20:10 | 20:12 | 20:16 | 20:19 | 20:30 |
20:35 | 20:37 | 20:40 | 20:42 | 20:46 | 20:49 | 21:00 |
21:05 | 21:07 | 21:10 | 21:12 | 21:16 | 21:19 | 21:30 |
21:35 | 21:37 | 21:40 | 21:42 | 21:46 | 21:49 | 21:53 |
22:05 | 22:07 | 22:08 | 22:12 | 22:14 | 22:18 | 22:21 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – E76 (Hlavní Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase E76, Hlavní Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Letiště Tuřany - Terminál stanice do Hlavní Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.