Jízdní řád N89 – Areál Slatina
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Hlavní Nádraží | 4:58 |
Vlhká | 4:59 |
Masná | 5:00 |
Tržní | 5:02 |
Škroupova | 5:04 |
Otakara Ševčíka | 5:05 |
Dělnický Dům | 5:06 |
Podlomní | 5:06 |
Špačkova | 5:07 |
Bělohorská | 5:08 |
Podstránská | 5:09 |
Černovičky | 5:09 |
Vlárská | 5:10 |
Ericha Roučky | 5:12 |
Černovická Terasa I | 5:12 |
Černovická Terasa II | 5:13 |
Areál Slatina | 5:17 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
U Luhu | - | - | 6:00 |
U Památníku | - | - | 6:01 |
POD Mniší Horou | - | - | 6:02 |
Kamenolom | - | - | 6:03 |
Podlesí | - | - | 6:04 |
Branka | - | - | 6:05 |
Svratecká | - | - | 6:06 |
Jundrovská | - | - | 6:07 |
Vozovna Komín | - | - | 6:07 |
Hlavní | - | - | 6:08 |
Štursova | - | - | 6:09 |
Vrázova | - | - | 6:10 |
Přívrat | - | - | 6:10 |
Makovského Náměstí | - | - | 6:11 |
Náměstí Svornosti | - | - | 6:12 |
Jindřichova | - | - | 6:13 |
Spojovací | - | - | 6:14 |
Kounicovy Koleje | - | - | 6:15 |
Náměstí Míru | - | - | 6:16 |
Heinrichova | - | - | 6:17 |
Všetičkova | - | - | 6:18 |
Úvoz | - | - | 6:19 |
Obilní Trh | - | - | 6:20 |
Komenského Náměstí | - | - | 6:21 |
Šilingrovo Náměstí | - | - | 6:23 |
Hlavní Nádraží | 4:58 | 5:28 | 6:30 |
Vlhká | 4:59 | 5:29 | 6:31 |
Masná | 5:00 | 5:30 | 6:32 |
Tržní | 5:02 | 5:32 | 6:34 |
Škroupova | 5:04 | 5:34 | 6:36 |
Otakara Ševčíka | 5:05 | 5:35 | 6:37 |
Dělnický Dům | 5:06 | 5:36 | 6:38 |
Podlomní | 5:06 | 5:36 | 6:38 |
Špačkova | 5:07 | 5:37 | 6:39 |
Bělohorská | 5:08 | 5:38 | 6:40 |
Podstránská | 5:09 | 5:39 | 6:41 |
Černovičky | 5:09 | 5:39 | 6:41 |
Vlárská | 5:10 | 5:40 | 6:42 |
Ericha Roučky | 5:12 | 5:42 | 6:44 |
Černovická Terasa I | 5:12 | 5:42 | 6:44 |
Černovická Terasa II | 5:13 | 5:43 | 6:45 |
Areál Slatina | 5:17 | 5:47 | 6:52 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – N89 (Areál Slatina)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase N89, Areál Slatina, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z U Luhu stanice do Areál Slatina stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.