Jízdní řád OS 23660 – Lipová Lázně
Jízdní řád na neděle, pondělí, středa, pátek a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Zlaté Hory | 18:10 |
Ondřejovice Zastávka | 18:15 |
Ondřejovice | 18:17 |
Mikulovice | 18:25 |
Hradec-Nová Ves | 18:31 |
Písečná | 18:33 |
Česká Ves Bazén | 18:38 |
Česká Ves | 18:40 |
Jeseník | 18:45 |
Lipová Lázně | 18:52 |
Jízdní řád České dráhy, a.s. Train – OS 23660 (Lipová Lázně)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy, a.s. na trase OS 23660, Lipová Lázně, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Zlaté Hory stanice do Lipová Lázně stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy, a.s..