Jízdní řád OS 3567 – Moravský Beroun
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Olomouc Hl. N. | 22:43 |
Bystrovany | 22:49 |
Velká Bystřice | 22:53 |
Velká Bystřice Zastávka | 22:56 |
Hlubočky-Mariánské Údolí | 23:00 |
Hlubočky Zastávka | 23:03 |
Hlubočky | 23:07 |
Hrubá Voda Zastávka | 23:11 |
Hrubá Voda | 23:15 |
Hrubá Voda-Smilov | 23:19 |
Jívová | 23:23 |
Domašov Nad Bystřicí | 23:29 |
Moravský Beroun | 23:36 |
Jízdní řád České dráhy, a.s. Train – OS 3567 (Moravský Beroun)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy, a.s. na trase OS 3567, Moravský Beroun, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Olomouc Hl. N. stanice do Moravský Beroun stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy, a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh OS 3567 z Olomouc do Bruntál.