Jízdní řád na Víkendy Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Krnov - - 6:15 8:16 10:16 12:16 14:16 16:16 18:16 Brantice - - 6:24 8:26 10:26 12:26 14:26 16:26 18:26 Zátor - - 6:28 8:29 10:29 12:29 14:29 16:29 18:29 Milotice Nad Opavou - - 6:38 8:38 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38 Bruntál - - 7:06 9:06 11:06 13:06 15:06 17:06 19:06 Valšov 4:27 5:46 7:16 9:16 11:16 13:16 15:16 17:16 19:16 Břidličná Lesy 4:33 5:52 7:22 9:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 Břidličná 4:38 5:57 7:27 9:27 11:27 13:27 15:27 17:27 19:27 Břidličná Zastávka 4:40 5:59 7:29 9:29 11:29 13:29 15:29 17:29 19:29 Velká Štáhle 4:44 6:03 7:33 9:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 Jamartice 4:49 6:08 7:38 9:38 11:38 13:38 15:38 17:38 19:38 Rýmařov 4:53 6:12 7:42 9:42 11:42 13:42 15:42 17:42 19:42
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Krnov - - 8:16 10:16 12:16 14:16 16:16 18:16 Brantice - - 8:26 10:26 12:26 14:26 16:26 18:26 Zátor - - 8:29 10:29 12:29 14:29 16:29 18:29 Milotice Nad Opavou - - 8:38 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38 Bruntál - 7:06 9:06 11:06 13:06 15:06 17:06 19:06 Valšov 5:46 7:16 9:16 11:16 13:16 15:16 17:16 19:16 Břidličná Lesy 5:52 7:22 9:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 Břidličná 5:57 7:27 9:27 11:27 13:27 15:27 17:27 19:27 Břidličná Zastávka 5:59 7:29 9:29 11:29 13:29 15:29 17:29 19:29 Velká Štáhle 6:03 7:33 9:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 Jamartice 6:08 7:38 9:38 11:38 13:38 15:38 17:38 19:38 Rýmařov 6:12 7:42 9:42 11:42 13:42 15:42 17:42 19:42
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Krnov - 8:16 10:16 12:16 14:16 16:16 18:16 Brantice - 8:26 10:26 12:26 14:26 16:26 18:26 Zátor - 8:29 10:29 12:29 14:29 16:29 18:29 Milotice Nad Opavou - 8:38 10:38 12:38 14:38 16:38 18:38 Bruntál 7:06 9:06 11:06 13:06 15:06 17:06 19:06 Valšov 7:16 9:16 11:16 13:16 15:16 17:16 19:16 Břidličná Lesy 7:22 9:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22 Břidličná 7:27 9:27 11:27 13:27 15:27 17:27 19:27 Břidličná Zastávka 7:29 9:29 11:29 13:29 15:29 17:29 19:29 Velká Štáhle 7:33 9:33 11:33 13:33 15:33 17:33 19:33 Jamartice 7:38 9:38 11:38 13:38 15:38 17:38 19:38 Rýmařov 7:42 9:42 11:42 13:42 15:42 17:42 19:42
Jízdní řád České dráhy, a.s. Train – S10 (Rýmařov) Jízdní řád Train společnosti České dráhy, a.s. na trase S10, Rýmařov, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Krnov stanice do Rýmařov stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy, a.s..
Poslední aktualizace v 22. července 2024
Jízdní řád alternativních tras S10